18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homokomando.

banerr • 2021-03-19, 11:54
Przychodzi do KGB stary Izaak Goldberg i oświadcza, że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go:
- Co Wy?! Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć spokojnie, to chcecie emigrować na stare lata?
- To z powodu homoseksualizmu.
- Przecież u was z tym nie ma problemu, żadnych skłonności nie macie!
- U mnie w porządku, ale widzę dokąd to zmierza. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do łagra. Za Breżniewa - przymusowo leczyli w psychuszce. Za Gorbaczowa przestali sobie nimi zawracać głowę, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.

Gamonn1

2021-03-19, 11:57
Europa za 5 lat. Już nawet nie ma gdzie wyjechać. Wszędzie sp***olenie lewackie.

Qunda

2021-03-19, 13:45
Jak tak, to ja zostaje w polsce.

nowynick

2021-03-19, 14:50
Qunda napisał/a:

Jak tak, to ja zostaje w polsce.



Za Hitlera w Polsce homosie byli gazowani. Za PRL urządzali akce jak Hiacynt i zamykali. W latach 90tych zaczęli olewać a od jakiegoś czasu promować. Czas się pakować....

Sraj1

2021-03-19, 15:13
Następna będzie zoofilia, potem pedofilia. Nie ma odwrotu. Masa krytyczna przekroczona.

Budrys2000

2021-03-19, 15:53
Dowcip śmieszny, ale nieśmieszny

kolosasz

2021-03-19, 17:06
większym problem jest to, że chłopcy wkraczający w okres dojrzewania płciowego, nie będą
znać metod rozładowania popędu płciowego. Skutki są łatwe do przewidzenia: chłopcy będą dobierać się
do swoich kolegów, sióstr, braci, no i rodziców. Naród wyginie z powodu związków kazirodczych.
A wszystko przez to, że polska prawica nie umie czytać i w wytycznych WHO nt. edukacji seksualnej
znalazła zapis o "nauce masturbacji" i dlatego onanizm - ten zdrowy odruch - znalazł się w indeksie
czynów zakazanych.

Piszę z przyszłości. Nie lekceważcie tego napisałem


ZaSwojePiję

2021-03-19, 17:21
kolosasz napisał/a:

większym problem jest to, że chłopcy wkraczający w okres dojrzewania płciowego, nie będą
znać metod rozładowania popędu płciowego. Skutki są łatwe do przewidzenia: chłopcy będą dobierać się
do swoich kolegów, sióstr, braci, no i rodziców. Naród wyginie z powodu związków kazirodczych.
A wszystko przez to, że polska prawica nie umie czytać i w wytycznych WHO nt. edukacji seksualnej
znalazła zapis o "nauce masturbacji" i dlatego onanizm - ten zdrowy odruch - znalazł się w indeksie
czynów zakazanych.
Piszę z przyszłości. Nie lekceważcie tego napisałem



Co ty pie**olisz za farmazony zjebie lewacki? Wypie**alaj z sadistica.

Radbug

2021-03-19, 17:28
kolosasz napisał/a:

większym problem jest to, że chłopcy wkraczający w okres dojrzewania płciowego, nie będą
znać metod rozładowania popędu płciowego. Skutki są łatwe do przewidzenia: chłopcy będą dobierać się
do swoich kolegów, sióstr, braci, no i rodziców. Naród wyginie z powodu związków kazirodczych.
A wszystko przez to, że polska prawica nie umie czytać i w wytycznych WHO nt. edukacji seksualnej
znalazła zapis o "nauce masturbacji" i dlatego onanizm - ten zdrowy odruch - znalazł się w indeksie
czynów zakazanych.
Piszę z przyszłości. Nie lekceważcie tego napisałem



Hahaha no k***a, tak się składa mały lewacki pedałku, że jest dokładnie odwrotnie. Od wieków, ludzie żyli, rozmnażali się poprawnie, a liczebność populacji w każdym europejskim kraju rosła. Przy okazji nie zawracano sobie głowy jakimiś śmieciami spod teczowego znaku, jak ktos ich nie lubił to sie ich zamukało w więzieniach albo przymusowo leczyło z choroby homoseksualizmu i tyle. Niestety gdy zaczeto ich promować i gdy w tym twoim WHO wymyślono te hasła o przymusowej nauce walenia konia dla 4 latków w żłobku, to dziwnym trafem i dzietnośc i liczba mieszkańców Europejskich państw zaczeła spadać. Wnioski wyciągnij (tak jak kutacza z dupy kolegi) sam.

dOpieca

2021-03-19, 17:40
Jak te ,,wojaki,, z poprzedniego tematu , Air foce nie pamietam dokładnie. Pedalstwo sie szerzy , trzeba uciekać

przewodnik_elektryczny

2021-03-19, 20:44
nowynick napisał/a:

Za Hitlera w Polsce homosie byli gazowani. Za PRL urządzali akce jak Hiacynt i zamykali. W latach 90tych zaczęli olewać a od jakiegoś czasu promować. Czas się pakować....



Nie do końca tak było za czasów Hitlera. Hitler prześladował homosiów, ale tylko tych niemieckich za rozkład dyscypliny, niechęć do płodzenia dzieciaków i ogólnie za pedalstwo. Polskich i ogólnie nie-niemieckich miał gdzieś właśnie z tego samego powodu :nie rozmnażali się i woleli się parzyć ze sobą zamiast walczyć o ojczyznę więc Adi nie czepiał się ich za bardzo

ComeToDie

2021-03-19, 22:57
Buk. horror, włoszczyzna, ale dupa pęka u samców beta

ar...........up

2021-03-20, 00:52
ZaSwojePiję napisał/a:

Co ty pie**olisz za farmazony zjebie lewacki? Wypie**alaj z sadistica.



A co to, sadistic tylko dla prawaków?

Tuco

2021-03-20, 01:10
arcybiskup napisał/a:

A co to, sadistic tylko dla prawaków?


Raczej dla tych, którzy nie potrzebowali jak ty, swojej starej do uczenia gdzie jest p*zda. Chyba wiesz o czym mowa ;)

inhyeongsa

2021-03-20, 01:59
niestety, lewactwo wypełzło jak szczury z kanałów, trzeba to zdeptać