18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homokomando.

banerr • 2021-03-19, 11:54
Przychodzi do KGB stary Izaak Goldberg i oświadcza, że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go:
- Co Wy?! Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć spokojnie, to chcecie emigrować na stare lata?
- To z powodu homoseksualizmu.
- Przecież u was z tym nie ma problemu, żadnych skłonności nie macie!
- U mnie w porządku, ale widzę dokąd to zmierza. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do łagra. Za Breżniewa - przymusowo leczyli w psychuszce. Za Gorbaczowa przestali sobie nimi zawracać głowę, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.

Sv...........ge

2021-03-20, 09:37
Gamonn1 napisał/a:

Europa za 5 lat. Już nawet nie ma gdzie wyjechać. Wszędzie sp***olenie lewackie.



Katofaszystowska pl niestety jeszcze się trzyma. Jeszcze tylko mocny płot i obóz koncentracyjny dla debili z całego świata gotowy

banerr

2021-03-20, 10:42
Sverige napisał/a:

Katofaszystowska pl niestety jeszcze się trzyma. Jeszcze tylko mocny płot i obóz koncentracyjny dla debili z całego świata gotowy



Nie płacz tutaj smutny pedziu.

Bi...........or

2021-03-20, 13:48
nowynick napisał/a:

Za Hitlera w Polsce homosie byli gazowani. Za PRL urządzali akce jak Hiacynt i zamykali. W latach 90tych zaczęli olewać a od jakiegoś czasu promować. Czas się pakować....



I zajebiście. Ty, gamonn i reszta takich się spakujecie, wypie**olicie i ten kraj zrobi się trochę lepszy, spokojniejszy i mniej pieniędzy z moich podatków pójdzie na naprawianie publicznej własności rozj***nej przez takich prafdziwyh menszczyzn.

Żarcik jest zajebisty, ale ta retoryka, że ci zaraz będą ch*ja do gęby siłą pakować jest jest jeszcze śmieszniejsza. Wypie**alajcie do Afganistanu, Iranu czy Sudanu, tam homoseksualizm jest karany śmiercią. Na pewno wam się spodoba takie prawo.

T3RMINATOR

2021-03-20, 15:54
Kibol83 napisał/a:

Następna będzie zoofilia, potem pedofilia. Nie ma odwrotu. Masa krytyczna przekroczona.



Zapomniałeś jeszcze o nekrofilia.

piozer

2021-03-20, 18:39
Jeszcze z pięć lat temu byłem przekonany, że tęczowa zaraza nam nie grozi. Dzisiaj widzę, że Polska szybko nadrabia "zaległości" wobec Zachodu.

Sv...........ge

2021-03-20, 20:21
banerr napisał/a:

Nie płacz tutaj smutny pedziu.



Twoja mama ma o mnie inne zdanie niż pedzio. Tylko powiedz jej żeby się częściej myła

banerr

2021-03-21, 14:28
Sverige napisał/a:

Twoja mama ma o mnie inne zdanie niż pedzio. Tylko powiedz jej żeby się częściej myła



Ojej! Poważnie?

to...........10

2022-08-09, 13:30
Gamonn1 napisał/a:

Europa za 5 lat. Już nawet nie ma gdzie wyjechać. Wszędzie sp***olenie lewackie.



Nie zesraj się, prawaczku :D

pit@

2023-01-08, 22:50
A ja Was nawet toleruję. Bądżcie sobie, zacietrzewieni albo antygejowsko, albo antyprawacko. Oba potrzebne

Wiewór

2023-01-09, 22:25
Gamonn1 napisał/a:

Europa za 5 lat. Już nawet nie ma gdzie wyjechać. Wszędzie sp***olenie lewackie.



Jak nie ma gdzie. Jak ci Europa smierdzi to masz Rosję oazę prawactwa.