18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homo polonez.

poligon6 • 2019-02-14, 08:58
Hompoproganda na warszawskiej studniówce. Podczas balu dla uczniów ostatniej klasy I Stołecznego Liceum Ogólnokształcącego Bednarska, uczniowie tańczyli poloneza nie w parach tradycyjnych, ale w konfiguracji chłopak z chłopakiem, dziewczyna z dziewczyną.

Chłopcy z chłopcami, dziewczęta z dziewczętami – tak wyglądał polonez podczas studniówki w jednej z warszawskich szkół, wszystko pod pretekstem „otwartości” oraz „wsparcia” dla osób LGBTRTVAGD, czyli po prostu propagandy homosiów.

https://nczas.com/2019/02/12/homopropaganda-na-warszawskiej-studniowce-mamy-nadzieje-ze-ten-gest-doda-odwagi-uczniom-lgbt/

Incjatywa teoretycznie wyszła od uczniów, dyrekcja sie do niej dostosowała. W efekcie to jeden z pierwszych sukcesów homopropagandy. Dlatego tak zabiegaja by od najmłodszych lat pod płaszczykiem edukacji sexualnej i róznych akcji jak Tęczowy Piatek, prac dzieciom mózgi.

Halman

2019-02-14, 09:29
Droga zaściankowa dyrekcjo: co tam taki marne solidaryzowania się z "uciśnionymi w odbytach" ?

W przyszłym roku niech tańczą wyłącznie zaproszeni homo murzyni z zoo arabami - będzie kopulacja, przepraszam kumulacja popie**olenia zwanego tolerancją.... A hetero biali niech wypie**alają na ten czas z balu w ramach solidaryzowania się ... tak będzie najpoprawniej i nikt was nie ośmieli się oskarżyć :kawa:

RoboCat

2019-02-14, 09:45
Tylko ze jak wychodza pomysly od uczniow ktore nie pasuja w ramy zj***nych politycznie to dyrekcja nigdy nie przyklasnie... chociaz sa miliony razy lepsze niz pedaly

~Velture

2019-02-14, 09:55
Przykro sie patrzy na to jak z kazdym pokoleniem ludzie stają się słabsi.
Chorzy psychicznie coraz bardziej szczycą się swoim zj***niem a normalni to wspierają i zmuszają innych do akceptacji tego popie**olenia.

Powiedzenie "jestem napoleonem" - Do psychiatryka go!
"Od dzisiaj nie jestem facetem tylko niebinarną transseksualną kobietą ale jutro mogę byc gejem a pojutrze wiewiórką i masz tolerować to kim się identyfikuje a teraz ide z gołą dupą na paradę obmacywac się z innymi którzy mają podobne zainteresowania" - O k***a ale ono jest odważne ja pie**ole patrzcie wszyscy k***a i to akceptujcie bo to jest totalnie normalne wy j***ne zaściankowe katolskie białe uprzywilejowane ścierwa.


McMenel

2019-02-14, 11:15
I co w związku z tym ?? Nadal czekam na logiczny argument iż homoseksualizm jest zły...

Wiewór

2019-02-14, 11:22
No i ch*j niech se tańczą. O co ta spina dupy?
Jak ktoś woli pedałować zamiast być hetero to co k***a z tego? Biedniejecie od tego czy ki ch*j? Sami zapie**alacie do kościółka i wierzycie w niepokalane poczęcie i żyda zombie a innych będziecie wyśmiewać.
Polaczki tak mają, że strasznie lubią pouczać innych jak mają żyć.
Zacznijcie najpierw od oceny swojego życia.

~Angel

2019-02-14, 11:25
Na szczęście kończyłem szkole średnią w jeszcze normalnych czasach.

RoboCat

2019-02-14, 11:25
@McMenel: wystarczy na was popatrzec... :D
(nie zdziwilbym sie ze to prowokacja z pewnego teatru...)

~Velture

2019-02-14, 11:46
McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Nadal czekam na logiczny argument iż homoseksualizm jest zły...



pffff tylko jeden?
Ok.

Homoseksualizm jest zły bo zaburza naturalny proces reprodukcji każdego ssaka.

To było łatwe.

ProVVe

2019-02-14, 12:06
Velture napisał/a:

pffff tylko jeden?
Ok.
Homoseksualizm jest zły bo zaburza naturalny proces reprodukcji każdego ssaka.
To było łatwe.



Ja czekam na kontr argument dlaczego jest dobry

poligon6

2019-02-14, 12:14
Abraxus napisał/a:

Jak ktoś woli pedałować zamiast być hetero to co k***a z tego? Biedniejecie od tego czy ki ch*j?



Po ch*j robic k***e z logiki i udawac że jest to normalne? Jak ktoś sie uwaza za Napoleona to tez jego sprawa, ale nie domaga sie z tego powodu specjalnych praw, jak własnego adiutanta , konia i cesarskiego uposarzenia. Niech sie homosie zapinają w dupę, ale niech nie promuja zboczenia albo domagaja sie małzenstw czy adopcjki. A takie pedalskie balke to pierwszy krok.

McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Nadal czekam na logiczny argument iż homoseksualizm jest zły...




Rozumiem ze jest dobry albo neutralny? Tak jak kazde schorzenie, aberacja nie powinien być uznawany za normę i promowany, bo nie służy ludzkiemu gatunkowi w utrzymaniu gatunku. Zapinajcie sie gdzie chcecie to wasza sprawa ale won ze szkół i nachalnego promowania zboczenia!

sa...........os

2019-02-14, 12:29
Cytat:

Po ch*j robic k***e z logiki i udawac że jest to normalne? Jak ktoś sie uwaza za Napoleona to tez jego sprawa, ale nie domaga sie z tego powodu specjalnych praw, jak własnego adiutanta , konia i cesarskiego uposarzenia.



Może nie jest cesarzem, tylko koniakiem. :krejzi:

TB303

2019-02-14, 14:44

Sam homoseksualizm zaś toleruję, dopóki się tym nie afiszują, traktują to jako sprawę prywatną i nie wpie**alają butami w moje życie, jak to robią ci związani z LGBT. Swoją drogą, jak na heteroseksualistów, to wyjątkowo bardzo interesuje was, co przedstawiciele tej samej płci, robią w sypialni. Jak dla mnie, to podchodzi pod kryptogejostwo :amused: