18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homeopatyczny

pi...........ja • 2017-09-26, 23:13
Pośmiejmy się i pokłóćmy w komentarzach :-D

nowynick

2017-09-27, 08:19
Co tu się kłócić? Wlejcie pół litra do wiadra wody i spróbujcie się upić homeopatyczną wódką. Po skrócie tak właśnie to działa ;)

Wiewór

2017-09-27, 08:46
@up raczej wlej kroplę wódki do basenu:)
Homeopatia to jest moje ulubione sp***olenie umysłowe po szczepionkach wywołujących autyzm:D

poligon6

2017-09-27, 09:27
Homeopaci to coś jak lewacy, poziom zrozumienia faktów na poziomie zaczarowanego ołówka. Nie liczy sie zródło czy wiedza faktyczna ale sama informacja.

Wiewór

2017-09-27, 10:41
@up wiara w nadprzyrodzone zjawiska to jest domena prostego ludu czyli prawica która jest naprawdę lewicą czyli PIS.

poligon6

2017-09-27, 10:43
Wiara w boga nie rózni sie niczym od wiary w lewackie brednie, tyle ze te drugie sa bardziej szkodliwe bbo wprowadza się je pod przymusem w życie społeczne.

Wiewór

2017-09-27, 11:11
A w Polsce to niby mitologię chrześcijańską jak wprowadzono i jakie są relacje kościoła z państwem?
Mitologia chrześcijańska była wprowadzona ogniem i mieczem.
Pod przymusem wprowadza się religię do szkół, do sejmu. Wszędzie masz kapelanów za publicznie pieniądze. Święcenie radiowozów itp.
To nie jest niby przymus?

poligon6

2017-09-27, 11:15
Cytat:

A w Polsce to niby mitologię chrześcijańską jak wprowadzono i jakie są relacje kościoła z państwem?
Mitologia chrześcijańska była wprowadzona ogniem i mieczem.
Pod przymusem wprowadza się religię do szkół, do sejmu. Wszędzie masz kapelanów za publicznie pieniądze. Święcenie radiowozów itp.
To nie jest niby przymus?



Po pierwsze mamy XXI wiek, czasy pogaństwa i wypraw krzyzowych mineły, Nikt nie zmusza na chodzenie na religie, i co ma świecenie radiowozów do wprowadzania ideolgi gender na żywą tkanke społeczna, dla mnie radiowozy mogłby nawet buszmen zaklinac. Sa próby chrzescijanskiej ideologizacji jak np całkowity zakaz aborcji, ale to nie przejdzie.

Wiewór

2017-09-27, 11:40
Gdzie w Polsce jest gender wciskane na siłę?
Poza tym sracie się o gender a czy w ogóle wiecie o co w tym chodzi?

W wielkim telegraficznym skrócie gender to płeć społeczno-kulturowa to zbiór wszystkich cech, które wiążemy z kobietami lub mężczyznami, a które wynikają nie z biologii tylko z wychowania w danej kulturze.
Małym chłopcom kupuje się niebieskie pidżamki a dziewczynkom różowe, kobiety w Afganistanie noszą burki a mężczyźni nie… i tak dalej i tak dalej. To wygląda oczywiście inaczej w różnych częściach świata.
Banda matołków wymyśla niestworzone historie jakie to niby jest zło.
Kumasz?

~Velture

2017-09-27, 11:48
Ja nie kumam bo pie**olisz. Zmuszanie chłopców do przebierania się w spódniczki w szwedzkich przedszkolach to jest gender. To co u nas jest to dopiero początek i jak da się tym zjebom palec to upie**olą rękę przy łokciu.

Forsowanie tego aby każdy sobie wybierał płeć, aby przy narodzeniu było "inna płeć" i jak dzieciak dorośnie to sobie wybierze. Tego chcą ci z genderów więc nie pie**ol ty mi o rolach społecznych i noszeniu burek.

poligon6

2017-09-27, 11:51
Doskonale kumam ale gender to nie tylko kultura i biologia, a ideologia gender chce przezwyziezyc biologiczne uwarunkowania co doprowadza do absurdów jak bezpłciowe wychowanie albo odwrotne wychowanie wobec danej płci. W Polsce za rzadów PO delikatnie próbowano wprowadzać ten absurd, na szczescie padło. Problem w tym ze na zachodzie te bzdety sa nauczane w szkołach i podlegaja ocenie jako prawdy objawione.

sa...........os

2017-09-27, 12:45
nowynick napisał/a:

Co tu się kłócić? Wlejcie pół litra do wiadra wody i spróbujcie się upić homeopatyczną wódką. Po skrócie tak właśnie to działa ;)



Nie. Wlej kroplę wódki do oceanu. Przyjdź po dwóch tygodniach i wypij szklankę wody z owego oceanu.
Może to brzmieć jak kpiny, ale wcale nie przesadzam.
Różne leki homeopatyczne mają różną potencję.
Jest sobie taki lek homeopatyczny Oscillococcinum do leczenia przeziębień, który ma potencję C200 (stężenie 10^-400). Oznacza to że aby pochłonąć jedną cząsteczkę substancji czynnej, pacjent musiałby wypić zawartość 10^320 wszechświatów wypełnionych wyłącznie Oscillococcinum...
Dla porównania jeśli jakiś lek ma potencję C12 (stężenie 10^-24), szansa na to że jeśli na początku do sporządzenia roztworu użyto 1 mol substancji czynnej i następnie poddawano dalszemu potencjowaniu, prawdopodobieństwo że roztwór zawiera choć jedną cząstkę substancji czynnej wynosi 60%...
Prędzej to was placebomina uleczy.
Co zabawne w tak "cywilzowanym" kraju jak Niemcy, większość znacho... tzn lekarzy specjalistów bardzo chętnie i bardzo często przepisuje homeopatyczny syf.

Wiewór

2017-09-27, 12:54
Polska to nie zachód ani tym bardziej Szwecja. U nas nie ma sp***olonych ideologii dla zboczenców.
Przebieranie chłopców za dziewczynki to nie jest żadne gender. Gender to teoria naukowa i nie ma nic wspólnego z sp***oleniem umysłowym.
Velture napisał/a:

Forsowanie tego aby każdy sobie wybierał płeć, aby przy narodzeniu było "inna płeć" i jak dzieciak dorośnie to sobie wybierze. Tego chcą ci z genderów więc nie pie**ol ty mi o rolach społecznych i noszeniu burek.


To nie jest żadne gender. To nie ma z tym nic wspólnego. Gender to teoria naukowa a to o czym piszesz to jest jakiś popie**olony pomysł jakiegoś chorego zboczeńca dewianta.