18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homeopatyczny

pi...........ja • 2017-09-26, 23:13
Pośmiejmy się i pokłóćmy w komentarzach :-D

poligon6

2017-09-27, 13:05
Cytat:

Gender to teoria naukowa a to o czym piszesz to jest jakiś popie**olony pomysł jakiegoś chorego zboczeńca dewianta.



Jest teoria naukową, co nie zmienia faktu że używa sie tej teori do manipulowania w społeczeństwie, wmawia się ze jest wiecej niż dwie płcie i kazda aberacja jest normalna. I jak kazda nauka społeczna nie jest oparta na miarodajnych badaniach, za to na jej podstawie wydaje sie prawdy objawione i przeszczepia na żywa tkanke społeczna.

Kolejny problem to zideologizowanie tej nauki, wszelkie badania krytyczne sa wyklinane przez "postepowe" srodowiska a odszczepiency "paleni na stosie". W obecnej formie ma to mało wspólnego z nauka, przypomina darwinizm w rekach hitlerowców.

Wiewór

2017-09-27, 13:26
Stary ale zrozum, że w teorii gender nie ma słowa o więcej niż dwóch płciach! Tam nie ma słowa o takich bzdurach!
Przeczytaj na Wikipedii o co w tym chodzi!

poligon6

2017-09-27, 13:44
A więc czytam: "Ważnym obszarem analiz w obrębie gender studies jest nienormatywność płciowa: zjawiska transseksualizmu, transgenderyzmu czy androgynii. Przedmiotem badań w gender studies jest także seksualność, w tym szczególnie normy seksualne oraz obszary seksualnej nienormatywności."

voidinfinity

2017-09-27, 17:24
poligon6 napisał/a:

Po pierwsze mamy XXI wiek, czasy pogaństwa i wypraw krzyzowych mineły,(...)



Ale katolickie czary-mary są finansowane z podatków, które się zbiera pod przymusem.

Proste.

poligon6 napisał/a:

A więc czytam: "Ważnym obszarem analiz w obrębie gender studies jest nienormatywność płciowa: zjawiska transseksualizmu, transgenderyzmu czy androgynii. Przedmiotem badań w gender studies jest także seksualność, w tym szczególnie normy seksualne oraz obszary seksualnej nienormatywności."



W zasadzie nie powinno się mówić teoria gender, bo tak zaoranej naukowo teorii to szukać chyba wśród zwolenników płaskiej ziemi.

W wielkim skrócie - teoria gender twierdzi, że między budową mózgu kobiet i mężczyzn nie ma żadnych różnic (zatem wszelki różnice między płciami wynikają z warstwy kulturowej).

Pierwszy student medycyny potrafi obalić takie twierdzenie.

lesiot

2017-09-27, 17:43
nowynick napisał/a:

Co tu się kłócić? Wlejcie pół litra do wiadra wody i spróbujcie się upić homeopatyczną wódką. Po skrócie tak właśnie to działa ;)


Raczej setkę wódki do basenu o wymiarach olimpijskich.

I serio... darujcie sobie jakieś analogie polityczne, bo homeopatia nic wspólnego ani z lewicą, ani z prawicą nie ma... to jest kierunek zbliżony do antyszczepionkowców, płaskoziemców, chemitrails.

Timitum

2017-09-27, 19:10
Cytat:

Nie. Wlej kroplę wódki do oceanu. Przyjdź po dwóch tygodniach i wypij szklankę wody z owego oceanu.


k***a, a ja kiedyś szczałem do morza :P

BrianGriffin

2017-09-27, 21:14
Lech Kaczyński wierzył w homeopatię i skończył rozj***ny pod smoleńskim lasem. Wnioski wyciągnijcie sami.

saikomiki

2017-09-27, 21:20
Sęk w tym, że są ludzie, którzy twierdzą, że te 'leki' homeopatyczne działają.

Mnie się osobiście wydaje, że to ma efekt placebo + od dawna wiadomo, że jeśli człowiek wierzy w skuteczność specyfiku, to wyniki oddziaływania są lepsze.

Ten sam efekt obserwowano w przypadku podawania leku kontrolnego o różnych nazwach.
Delikwenci, którym podano szarą pigułkę 'no name' reagowali gorzej niż ci, którym podano produkt o fachowej (najlepiej łacińsko-brzmiącej) nazwie z +3000 na końcu.


Z drugiej strony osobiście nie neguję niczego co pomaga (a nie szkodzi).
Mnie na przeziębienie na przykład pomaga herbata z wódką, ewentualnie sama wódka.
I chociażby przeprowadzono 100 tyś. badań, że to niemożliwe, to i tak mam to w dupie.
Walnę sobie ćwiartkę i następnego dnia ani śladu po katarze...

sdstc_son

2017-09-27, 23:17
Coś jest w tej wódce na przeziębienie. Mówię serio. Też mi się nie raz zdazyło, że po napiciu się wódki (nie whisky, nie rumu, tylko wódki) katar czy nawet lekka temperatura mijały. Ale też nie zawsze to działa, a wtedy zostaje się i z przeziębieniem i z kacem.

beeveer

2017-10-04, 23:01
Fajnie się czyta wypociny debili, którzy nawet nie wiedzą na czym polega homeopatia, ale srają porównaniami do basenów czy oceanów. przede wszystkim środek homeopatyczny to nie lek. po drugie są duża konkurencją dla koncernów, więc te zarzucają apteki gównem w stylu oscillococcinum. podobnie było i jest z tępieniem biorezonansu. Zanim zleci się następna zgraja nadętych ćwoków i zacznie prawić o lewackich wymysłach, najpierw spytajcie NASA po co używają rezonatorów w swoich załogowych misjach, które tracą zasięg częstotliwości Schumanna

sa...........os

2017-10-14, 00:25
Jedyną osobą, która pisze jak "nadęty ćwok", jesteś tutaj ty. Podziel się wiedzą, skoro uważasz że taką posiadasz, zamiast spinać poślady. Na tym polega dyskusja...