18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holowanie bez kierowcy, potrącenie i brawurowa ucieczka auta

Jesse.Pinkman • 2023-09-07, 10:47
Geniusze z Hondurasu postanowili holować auto...bez kierowcy w holowanym aucie :facepalm:

0dbytBiskupa

2023-09-07, 19:39
Eupe83 napisał/a:

Przecież ktoś tam był. Po potrąceniu auto skręciło w lewą stronę żeby wyrównać a potem się zatrzymało. Widać nawet na końcu jak się światła stopu zapalają.
Nawet widać na samym początku jak typ macha łapami w środku.


No był, widać. Ale tak ciężko było mu kręcić bez wspomagania? To nie autobus. Może pierwszy raz jechał tym autem.

Heliar

2023-09-07, 20:16
0dbytBiskupa napisał/a:

No był, widać. Ale tak ciężko było mu kręcić bez wspomagania? To nie autobus. Może pierwszy raz jechał tym autem.



Usiądź za kółkiem 2 tonowego pickupa, i spróbuj w ciągu 2 sekund kręcąc kierownicą, bez odpalonego silnika, przepchnąć olej, życzę powodzenia. To nie jest auto bez wspomagania, to auto z niedziałającym wspomaganiem.

mesjans

2023-09-07, 22:26
Bul_od_bytu napisał/a:

Dobrze, że kluczyki w stacyjce miał bo i blokadę kierownicy by w bonusie zaliczył



Moje pierwsze auto miało przez jakiś czas taką przypadłość że odcinało zasilanie raz w tygodniu trzeba było kombinować jak komuś nie wjechać w dupę. Zaprowadzasz do naprawy a tam wszystko ok. Aż jebło konkretnie i wtedy wiedzieli co naprawić.

0dbytBiskupa

2023-09-08, 12:50
Heliar napisał/a:

Usiądź za kółkiem 2 tonowego pickupa, i spróbuj w ciągu 2 sekund kręcąc kierownicą, bez odpalonego silnika, przepchnąć olej, życzę powodzenia. To nie jest auto bez wspomagania, to auto z niedziałającym wspomaganiem.


No piszę, że może pierwszy raz jechał i tego nie wiedział. A może pierwszy raz bez silnika. Ja też bym nie wiedział ile siły trzeba. Do pierwszego zakrętu.