18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holenderska Demokracja

T3RMINATOR • 2023-03-12, 15:46
Protest antyrządowy. Pies policyjny się zaangażował.


mygyry

2023-03-12, 15:49
Gdy u nas rolnicy protestowali to te pie**olce na demotywatorach "protesty antyunijne" "prorosyjscy rolnicy wspierani przez PiS"
W zasadzie, za każdym razem jeżeli ktoś coś pierdnie nie tak o kochanej Unii to chce w Polsce dyktatury, jest prorosyjski, antyunijny i w ogóle.
Dobrze, że chociaż w innych krajach mogą protestować bez pie**olamento takich zjebów.

darek1234

2023-03-12, 17:11
mygyry napisał/a:

Gdy u nas rolnicy protestowali to te pie**olce na demotywatorach "protesty antyunijne" "prorosyjscy rolnicy wspierani przez PiS"
W zasadzie, za każdym razem jeżeli ktoś coś pierdnie nie tak o kochanej Unii to chce w Polsce dyktatury, jest prorosyjski, antyunijny i w ogóle.
Dobrze, że chociaż w innych krajach mogą protestować bez pie**olamento takich zjebów.



Pracowałem w urzędzie od 2004 roku, wiem jak zmieniała się struktura wsi po wejściu do UE, jak wyglądają pola, łąki, pastwiska, gospodarstwa i dużo można o tym mówić. Ktoś kto jest przeciw byciu w UE jest po prostu głupi

0_rafiks_0

2023-03-12, 17:23
U nas raz jeden tajniak jebnal lasce palka i ch*j....Unia: "w Polsce nie ma demokracji". W Holandii napie**alaja bez przerwy a nawet psami szczuja i nic.
I niech ktos mi powie, ze urzedasy z unii nie chca Polski trzymac za morde. Sk***ysyny chca abysmy byli tania sila robocza Europy.

mygyry

2023-03-12, 17:28
darek1234 napisał/a:

Pracowałem w urzędzie od 2004 roku, wiem jak zmieniała się struktura wsi po wejściu do UE, jak wyglądają pola, łąki, pastwiska, gospodarstwa i dużo można o tym mówić. Ktoś kto jest przeciw byciu w UE jest po prostu głupi



Następny co nie widzi różnicy między ślepym przytakiwaniem na wszystko co ci każą a konstruktywną krytyką i walczeniem o swoje.
Czyli nie można kwestionować żadnej unijnej decyzji, tak?

Wiewór

2023-03-12, 17:29
mygyry napisał/a:

Gdy u nas rolnicy protestowali to te pie**olce na demotywatorach "protesty antyunijne" "prorosyjscy rolnicy wspierani przez PiS"
W zasadzie, za każdym razem jeżeli ktoś coś pierdnie nie tak o kochanej Unii to chce w Polsce dyktatury, jest prorosyjski, antyunijny i w ogóle.
Dobrze, że chociaż w innych krajach mogą protestować bez pie**olamento takich zjebów.



Yhy jasne i co jeszcze. Matko boska po co wy tak lzecie i pie**olicie.
Wierzysz w te bzdury które wypisujesz?



0_rafiks_0 napisał/a:

U nas raz jeden tajniak jebnal lasce palka i ch*j....Unia: "w Polsce nie ma demokracji". W Holandii napie**alaja bez przerwy a nawet psami szczuja i nic.
I niech ktos mi powie, ze urzedasy z unii nie chca Polski trzymac za morde. Sk***ysyny chca abysmy byli tania sila robocza Europy.



W Polsce tania siła robocza? Chyba k***a w latach 90.
To ze ch*ja zarabiasz to po pierwsze twoja wina. Po drugie rzadu który zabiera ci podatkami 80% dochodu. A ty dalej będziesz poerdolil że coś ci UE zabiera.
Gdyby nie ona to dalej byś zapie**alal w walonkach i kufajce.
Ukraina nie była w UE i gdzie teraz jest? W objęciach kacapa.

zdrowoyebne

2023-03-12, 17:40
z którego to roku? mieszkam w holandi i nie siej tymi iflmikami propagandy tutaj buraku

0_rafiks_0

2023-03-12, 17:51
Co ty Wiewior pie**olisz? Wyjdz gamoniu z piwnicy a zobaczysz cos wiecej niz naglowki w mediach

cesarz1982

2023-03-12, 18:09
Wiewór napisał/a:

Yhy jasne i co jeszcze. Matko boska po co wy tak lzecie i pie**olicie.
Wierzysz w te bzdury które wypisujesz?
W Polsce tania siła robocza? Chyba k***a w latach 90.
To ze ch*ja zarabiasz to po pierwsze twoja wina. Po drugie rzadu który zabiera ci podatkami 80% dochodu. A ty dalej będziesz poerdolil że coś ci UE zabiera.
Gdyby nie ona to dalej byś zapie**alal w walonkach i kufajce.
Ukraina nie była w UE i gdzie teraz jest? W objęciach kacapa.



Na jakich zasadach pracujesz ze zabierają ci 80%???
Moze powinieneś zmienić sutenera ktory bierze 50/50?

Saw

2023-03-12, 18:15
Durniem to jest ten, kto uważa że w życiu istnieje coś za darmo.

Aby wyjąć coś z pastwiska trzeba w nie najpierw zainwestować. Kasa z Unii szła więc na zapyziałą polską dziurę, a razem z nią właził tu międzynarodowy kapitał. Większość kasy poszła na infrastrukturę komunikacyjną (drogi) i społeczną - parki, skwerki, duperelki. Najlepszy przykładem - "Fundusz spójności". Przy dofinansowaniu do 80%. Resztę musiały dopłacić samorządy - dziś z gigantycznym zadłużeniem. Kasa szła też do małych i średnich przedsiębiorstw, które są lub będą klientami zachodnio-unijnego przemysłu.

I tutaj kończą się rzeczy dobre...

Oczywiście jak można zauważyć ani jedno euro bezpośrednio nie poszło w dziedzinę taką jak polski przemysł.
Kasa obfitym strumieniem szła do chwili, aż niemiaszki z żabojadami zorientowały się, że mimo wszystko te polaczki to jednak ostro pracują i trochę ta Polska za bardzo rośnie w siłę. Zaczęły się dziwne rozporządzenia KE (to jeszcze przed pisowską wojenką o sądy, którą generalnie KE ma głęboko w dupie i będzie grillować Polskę nawet, gdyby wszystko w 100% wróciło do stanu przed).

UE w obecnym kształcie, to nie Stany Zjednoczone Europy, tylko klasyczny związek socjalistycznych republik europejskich z centrum gdzieś między Berlinem a Paryżem, które wysysa peryferia i taki jest cel tego projektu. O tym szybko przekonali się Grecy.

Panika zaczęła się gdy kacapia, zaczęła odnosić porażki w Ukrainie. Bo oto Niemcom i Francji zagroził potencjalny sojusz Polski i Ukrainy. Postawy tych państw, bardziej markujących wsparcie, niż wysyłających je realnie, chyba nie trzeba tłumaczyć.

Podsumowując w UE trzeba być, ale trzeba też walczyć o swoje. Brytyjczycy się zwyczajnie poddali i tutaj nie bez wsparcia ruskich trolli. Gdyby referendum brexitu odbywało się teraz, to na 99% nie doszłoby do brexitu.


smc

2023-03-12, 18:15
Pit vat zus akcyza podatki lokalne składki zdrowotne dają łącznie 70-80% kwoty brutto.

Tak naprawdę do Twojej dyspozycji jest pozostałe 20-30%, pod warunkiem, że nie zarabiasz zwykłej średniej krajowej, bo po opłaceniu mieszkania i jedzenia zostaje Ci do dyspozycji 200-300zł miesięcznie.

Moje dzieci mają wyższe kieszonkowe...

Geraldinio

2023-03-12, 18:24
0_rafiks_0 napisał/a:

U nas raz jeden tajniak jebnal lasce palka i ch*j....Unia: "w Polsce nie ma demokracji". W Holandii napie**alaja bez przerwy a nawet psami szczuja i nic.
I niech ktos mi powie, ze urzedasy z unii nie chca Polski trzymac za morde. Sk***ysyny chca abysmy byli tania sila robocza Europy.




Kolejny antyunijny i co jest ze sobą skorelowane antypolski post. Odpowiem ci towarzyszu krótko:


0_rafiks_0

2023-03-12, 18:52
Geraldinio napisał/a:

Kolejny antyunijny i co jest ze sobą skorelowane antypolski post. Odpowiem ci towarzyszu krótko:



Wez sp***alaj z ta onuca! Chcesz ciagnal lache niemcom, francuzom czy innzm holndrom to twoja sprawa, ale jesli nie widzisz ich dzialan przeciwko Polsce, to znaczy, ze jestes slepy.

smc napisał/a:

Pit vat zus akcyza podatki lokalne składki zdrowotne dają łącznie 70-80% kwoty brutto.

Tak naprawdę do Twojej dyspozycji jest pozostałe 20-30%



W ch*j pokretne liczenie.

Siriuz

2023-03-12, 18:57
Wiewór napisał/a:

Ukraina nie była w UE i gdzie teraz jest? W objęciach kacapa.



No patrz, UK, Islandia, Norwegia, Lichtenstain i kraje między Węgrami a Grecją też nie są - i gdzie są teraz? A gdzie byłaby dzisiaj Ukraina gdyby jakiś aktorzyna nie uznał, że Ukraina już nie będzie krajem neutralnym tylko dołącza do NATO?