18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holenderska Demokracja

T3RMINATOR • 2023-03-12, 15:46
Protest antyrządowy. Pies policyjny się zaangażował.


mygyry

2023-03-12, 23:02
Siriuz napisał/a:


To może zróbmy tak - Ty jedź sobie do USA, a w Polsce zostaną ludzie, którzy chcą pokoju z sąsiadami i chcą z nimi współpracować



Tych pie**olonych czerwonych sąsiadów mamy od zawsze i mam nadziej, żeby te k***y zdechł razem z takimi jak ty bo absulutnie nic na przestrzeni wieków od tych kurew nas dobrego nie spotkało.

PieronJasnySzlag

2023-03-12, 23:52
Wiewór napisał/a:


Ukraina nie była w UE i gdzie teraz jest? W objęciach kacapa.


Kolego, UE to projekt gospodarczy a nie militarny. Pakt militarny to NATO.
To dzięki NATO kacap dwa razy się zastanowi czy nas atakować a nie dzięki Uni.

A myślenie że jakby nie unia to byśmy byli zacofani jest jak pie**olenie p0lskiej madki która pie**oli że bez +500 była by biedna.

Wiewór napisał/a:


Islandia? Na ch*j nam ta osrana dziura w UE? Co będziemy z nich mieli? Pył wulkaniczny czy kamienie?


Świadomie bądź nie ale napisałeś w końcu prawde. W UE nie liczy śię jakaś demokracja, konstytucja, praworządność tylko "co będziemy z nich mieli" (my w domyśle niemczy bo to szwaby są beneficjentami UE).
Geopolityka nie zmienia się od wieków. Dla Niemiec nigdy nie będziemy równym partnerem a jedynie strefą wpływów nakrecającą im gospodarke.

Siriuz

2023-03-13, 00:13
mygyry napisał/a:

Tych pie**olonych czerwonych sąsiadów mamy od zawsze i mam nadziej, żeby te k***y zdechł razem z takimi jak ty bo absulutnie nic na przestrzeni wieków od tych kurew nas dobrego nie spotkało.



No widzisz, i sam przyznałeś, że jesteś totalnie bezużyteczny, nie potrafisz z nikim współpracować i tylko byś rękę wyciągał po zasiłki. Teraz rozumiem Twoje uwielbienie dla UE i lewactwa.

mygyry

2023-03-13, 07:50
Siriuz napisał/a:

No widzisz, i sam przyznałeś, że jesteś totalnie bezużyteczny, nie potrafisz z nikim współpracować i tylko byś rękę wyciągał po zasiłki. Teraz rozumiem Twoje uwielbienie dla UE i lewactwa.



Tak ty pro ruski tępaku jesteś nadawałbyś się do gułagu, tam do pracy by cię Twoi sąsiedzi chętnie przygarnęli.

Jaysikko

2023-03-13, 09:01
mygyry napisał/a:

Następny co nie widzi różnicy między ślepym przytakiwaniem na wszystko co ci każą a konstruktywną krytyką i walczeniem o swoje.
Czyli nie można kwestionować żadnej unijnej decyzji, tak?



Nie, nie możecie!! Jesteście niewolnikami UE, i tak już zostanie!! Heil Unia Europejska!

Ziomee22

2023-03-13, 09:25
Czemu tak nie pałują ciapatych jak palą całe miasta

Heliar

2023-03-13, 11:21
darek1234 napisał/a:

Pracowałem w urzędzie od 2004 roku, wiem jak zmieniała się struktura wsi po wejściu do UE, jak wyglądają pola, łąki, pastwiska, gospodarstwa i dużo można o tym mówić. Ktoś kto jest przeciw byciu w UE jest po prostu głupi



No tak krowy czy kury już nie zobaczysz, wszystkie pozamykane w klatkach, liczy się tylko wielkość produkcji i ZYSK.

darek1234

2023-03-13, 12:38
Heliar napisał/a:

No tak krowy czy kury już nie zobaczysz, wszystkie pozamykane w klatkach, liczy się tylko wielkość produkcji i ZYSK.



pie**olisz głupoty, wyjdź na świeże powietrze, pogłowie krów wzrasta i jest ich od cholery na pastwiskach

Lookas84

2023-03-13, 13:10
Ale jakby to kolorowi byli to wtedy inna bajka. Głupim narodem łatwiej rządzić!

cezaar83

2023-03-14, 14:08
rozpisała się banda głupich ch*jów. j***ć