18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler ostrzega żydów

Hauer88 • 2012-08-23, 09:30
Przemówienie Adolfa do żydów:


Hauer88

2012-08-24, 00:25
majster0000 napisał/a:

Może mi ktoś powiedzieć czemu teraz każdy tak nienawidzi żydów i co oni takiego robią w europie / na świecie że tak dużo ludzi ich nie trawi . Pytam z czystej ciekawości nie staram sie ich bronić. :)




Mącą, kłamią, naginają historię, manipulują, kradną, mordują, etc. Lista jest długa.

Te...........ed

2012-08-24, 00:36
Cytat:

Może mi ktoś powiedzieć czemu teraz każdy tak nienawidzi żydów i co oni takiego robią w europie / na świecie że tak dużo ludzi ich nie trawi . Pytam z czystej ciekawości nie staram sie ich bronić. :)



Są winni śmierci Kaddafiego i amerykańskiej demokracji w Libii.

kokinosz

2012-08-24, 08:26
@ Hauer88 - wszelkie takie wyliczenia, uogólnienia są mocno kulawe. Bo to nie uogólnienie wypowiada konkretne zdanie, ale konkretny człowiek. To nastawienie i kultura człowieka stanowią o nim, a nie "krew". W Polsce tyle razy zmieniały się granice, tyle było przemieszania, kultur, narodowości, że trudno określić co i jak. Każdy musiałby prześledzić swoje pochodzenie do XII wieku. Bo w wielu płynie krew niemiecka, tatarska, żydowska, ruska, ukraińska, litewska, etc. I większość o tym nie wie. Śledzenie ksiąg parafialnych też do końca może nie być miarodajne. Coś trzeba było wpisać, prawda? Często nieprawdę. A podrzutki? A sieroty? A fałszerstwa? Co z początkami państwa Polan? Kojarzysz z czego się wywodzi? Z jakich plemion? Są różne teorie, popytaj archeologów. Jak się tak zaczniesz cofać, to dojdziesz do początków gatunku ludzkiego i zobaczysz, że wtedy nie ma to żadnego znaczenia. To tylko wymówka do wywyższania się lub poniżania innych. Najważniejsze jest podejście indywidualne i w narodzie kultura.

P.S. Nie jestem historykiem, ale lubię wiedzieć i wiem, że tu nie ma prostych odpowiedzi i nie jest to czarno-białe. Pozdrawiam.

ksidraak

2012-08-24, 15:14
Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta bo temat siadł, ale trudno.

Do wszystkich którzy uważają stwierdzenie (zgodne z prawdą) że Hitler szanował Polaków, Polskę i chciał sojuszu z RP za pie**olenie prawicowo-katolicko-narodowych 12 latków: ch*j wam w dupę (pewnie to lubicie z resztą) i wracać do gimbazy. Wiele dowodów historycznych wskazuje na ten stan rzeczy. ch*j mnie obchodzi że w szkołach uczą czego innego, najczęściej niezgodnego z rzeczywistością. Co do aryjskości Polaków, co tu dużo dodawać, spojrzyjcie sobie na to co wstawił Hauer88. Jeden z najczystszych rasowo narodów. Jeśli wy macie jakieś mongoidalne czy ch*j wie jakie korzenie, spoko, ja mam aryjskie i wykazuje aryjskie cechy, ale ok, nie powinno się nikogo degradowac za pochodzenie. Nie mam nic ani do murzynów, ani Azjatów ani Żydów, co najwyżej może mnie brzydzić kultura danego narodu (a raczej jej elementy) ale nie nienawidzę nikogo za pochodzenie. Nie popieram ani PiS, ani PO, ani żadnych Korwinów, PSLi czy innych SLD. Dodam też że wujcio Wolfie ewidentnie był kawałem poj***nego sk***iela, ale nie będę udawał że wszystko jest czarno-białe. Obozy zagłady nie były tworzone dla Polaków, trafiali tam tylko jeśli stanowili czynne zagorzenie dla ładu lansowanego przez Rzeszę (oczywiście nie licząc przypadków gdzie jakiś psychol u władzy wybierał sobie ludzi na chybił-trafił co się wszędzie zdarza), tak jak podobni im Niemcy czy Holendrzy. Nawet jeśli już tam trafili, byli traktowani lepiej niż Żydzi (z reguły). Oczywiście holocaust to całkiem chore gówno, ale przy tym nie uważam że jakieś żarty na ten temat itd to bezczeszczenie pamięci czy ch*j wie co, całkiem wdzięczny temat na dobry humor :mrgreen:

Butter

2012-09-06, 21:06
Hauer88,


Sorka za offtop ale skojarzył mi się pewien utwór z tym przemówieniem: