18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpańska policja

WielkiSzuM • 2012-11-16, 00:15
Zagania do szkoły ;)



ponury windziarz

2012-11-16, 00:50
hmm...tak sobie myślę, że gdyby mnie tak gonili do szkoły, to może bym skończył studia i robił w jakimś mc donaldzie czy innym kfc... a tak co, przyszło mi firmę założyć i pekiel trzepać, jak pan policjant niewiastę pałą :P

Fullmoon

2012-11-16, 00:52
powinni tak polską gimbaze traktować

KKdemona

2012-11-16, 01:40
Konstruktywny wpie**ol nigdy nie zaszkodzi :D

di...........os

2012-11-16, 01:51
ponury windziarz napisał/a:

hmm...tak sobie myślę, że gdyby mnie tak gonili do szkoły, to może bym skończył studia i robił w jakimś mc donaldzie czy innym kfc... a tak co, przyszło mi firmę założyć i pekiel trzepać, jak pan policjant niewiastę pałą :P



Jeśli traktuje się studia wyłącznie jako środek do zdobycia pracy... Nie wszyscy tak mają: wiedza czasem okazuje się większym skarbem niż pieniądze - jest ona bowiem monetą, za która kupić można więcej. Albo przynajmniej niektórzy mają takie przekonanie: co kto lubi.

Ale żeby napie**alać bezbronną klientkę?

Darksaider

2012-11-16, 02:15
Jak zwykle kawałek jak policja tłucze "niewinnego"... szkoda jedynie, że nie pokażą co się wcześniej działo.

Swoją drogą tak to jest, kończy się sjesta i do pracy nie chce się wracać to pałą pomagają.

panchamityle

2012-11-16, 02:24
Banda pedałów w mundurach, to ogólnoświatowe zjawisko - trochę władzy i mózg wysiada. A co się działo prędzej? Co za różnica, pałowanie stojącej kobiety przez dwóch cyborgów z pałami to totalne nieporozumienie. Najgorsze, że nigdy za to nie odpowiedzą, bo są zakamuflowani jak gówno w polskim parku.

~Velture

2012-11-16, 05:46
Mi sie tam podobało :D Nie pie**olą się chłopaki w tańcu :)

Cytat:

pałowanie stojącej kobiety przez dwóch cyborgów z pałami to totalne nieporozumienie


Nie przeszło ci przez ten twój filozoficzny łeb ,że może dlatego tłum się nie rzucił na garstke policjantów bo byli świadomi wpie**olu jaki mogą dostać za utrudnianie pracy?
Wyobraź sobie taką kobiete x100.... Zduszają w zarodku :D

dziaraxx1

2012-11-16, 06:56
Zamiast się włóczyć , wypie**alaj się uczyć .

lofix1

2012-11-16, 08:07
nie tylko w Hiszpani :amused:

Dalione

2012-11-16, 08:56
Teraz zacznie się płacz w komentarzach że co oni wyprawiają, dlaczego to tamto gówno ch*je muje. A jak był marsz Niepodległości to było pie**olenie że mogli bić.

Polska @_@

K-...........an

2012-11-16, 09:00
Tą kobite to chyba do kuchni zaganiali

KowalEsko93

2012-11-16, 09:12
Darla morde. Wyłapała w udo i sie zamkneła... Musze wypróbować na swojej ;D

mr_9mm

2012-11-16, 09:16
Ta leżąca w 0:06 to tak profilaktycznie dostała pałą po nogach?
Jak dla mnie fajna praca, można se ponapie**alać ludzi i jeszcze płacą za to. A ta w 0:15 to pewnie z tych kobiet co są pyskate i nie wiedzą kiedy przestać. No i dostała co chciała, tępa c**a. :hitler:

SmoczyBerserker

2012-11-16, 10:02
Wszyscy jesteśmy niewolnikami, rząd jest naszym panem, a policje jest jego zbrojną ręką. Jak niewolnicy się buntują (tak jak w Hiszpanii) to dostają wpie**ol.

Jak to dobrze że w Polsce jest tak zajebiście, każdy ma prace, pensja wystarcza na godne życie przez cały miesiąc, nie trzeba harować 60 godzin tygodniowo, rząd troszczy się o obywateli, a poziom inteligencji polaków i świadomość tego co się dzieje wokół nich na bardzo wysokim poziomie.