18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpańska policja

WielkiSzuM • 2012-11-16, 00:15
Zagania do szkoły ;)



podgor5

2012-11-16, 17:02
wszystko sie zgadza sadysci wala pałami niewinnych o to chodzi

Pu...........le

2012-11-16, 19:20
Fullmoon napisał/a:

powinni tak polską gimbaze traktować



a później wstydziłbyś się na wfie przebierać

fazzie

2012-11-16, 21:07
Velture napisał/a:

Mi sie tam podobało :D Nie pie**olą się chłopaki w tańcu :)



Ciekawe czy jak dostaniesz kiedyś pałą przez łeb za nic to czy dalej bedzie Ci sie tak podobalo ;)

banda pie**olonych ćwierćinteligentów, dodatkowo odpowiednio naćpanych dla zwiększenia agresji, co niestety jest dosyć popularne w oddziałach prewencji w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, ale niestety co raz częściej też w Polsce.

jakubek230

2012-11-16, 21:35
Dziś miałem wątpliwą przyjemność oglądać na Youtube Pana Macierewicza i jego popleczników, najpierw w Czeladzi a potem jego fascynujący wykład jaki dał w Konstancinie. Dochodzę do wniosku, że już wolę ten rząd jaki jest niż PIS, bo to co ten pan i jego wyznawcy opowiadają to przechodzi ludzkie pojęcie; Sapkowski i Lemm to przy nim bardzo słabi, bajko pisarze. Dziękuję i dobranoc wszystkim PISo wyznawcą bo inaczej was nie potrafię nazwać.



P.S. Sapkowskiego i Lemma uwielbiam.

ponury windziarz

2012-11-17, 03:01
Darksaider napisał/a:

[...] Swoją drogą tak to jest, kończy się sjesta i do pracy nie chce się wracać to pałą pomagają.



i tak k***a powinni potraktować tą całą bandę j***nych nierobów, wtedy o kryzysie moglibyśmy zapomnieć. Nie dość że zapie**alamy więcej niż oni, to za znacznie mniejsze pieniądze.

dionizodoros napisał/a:



Jeśli traktuje się studia wyłącznie jako środek do zdobycia pracy... Nie wszyscy tak mają: wiedza czasem okazuje się większym skarbem niż pieniądze - jest ona bowiem monetą, za która kupić można więcej. Albo przynajmniej niektórzy mają takie przekonanie: co kto lubi.



Ładnie powiedziane, prawie się wzruszyłem :cry:

Wiesz, gdyby to było przekonanie to bym się nim nie dzielił - ja mówie o praktyce. Polska pełna jest wszystko-nie-nieumiejących ludzi po studiach, którzy nie mogą się odnaleźć w realiach gospodarczych, biznesowych itp. Widzę to często na rekrutacjach. I potem sfrustrowani zapie**alają za 2000zł. I co, tytułem magistra zapłacą za bilet do kina, za dobry obiad itp?
Wiadomo, że jest kupa ogarniętych ludzi, studia nie mają tu nic do rzeczy. Poza hermetycznymi mafiami zawodowymi :P typu lekarze, prawnicy itp. Tu naprawdę trzeba zapie**alać, żeby się przygotować i mieć taką robotę :)
ale żeby za daleko nie uciekać od tego co napisałeś - tak jest, co kto lubi :)
Ja lubie zarabiać dobre siano i to robiąc to co sprawia mi ogromną frajdę :D udało mi się głównie dlatego, że poszedłem do pracy w wieku 18 lat.

Nie Bongman, nie mówie tutaj o pozowami dla fotografów amatorów w hipsterskim stroju, to po prostu moje hobby :zielonakula:

pekka satan

2012-11-17, 03:24
Widać, że się chłopaki nie pie**olą ;) Dochodzę do wniosku, ze u nas to chyba kulturka ;)

Fullmoon

2012-11-17, 04:37
lapps napisał/a:



jakby byla tam grupka ogarnietych osob(takich co by sie w polsce najprawdopodobniej kibolami nazwalo) to by tam panowie z policji polamani lezelii



ogarnięte osoby :facepalm: sądzisz że ktoś ogarnięty biegnie na szwadron opancerzonych jednostek (pałki, gazy, pistolety, tarcze, kamizelki, hełmy etc.) uzbrojony w kamyczek? idź w ch*j idioto :idzwch*j:

di...........os

2012-11-18, 13:31
ponury windziarz napisał/a:


Wiesz, gdyby to było przekonanie to bym się nim nie dzielił - ja mówie o praktyce. Polska pełna jest wszystko-nie-nieumiejących ludzi po studiach, którzy nie mogą się odnaleźć w realiach gospodarczych, biznesowych itp. Widzę to często na rekrutacjach. I potem sfrustrowani zapie**alają za 2000zł. I co, tytułem magistra zapłacą za bilet do kina, za dobry obiad itp?
Wiadomo, że jest kupa ogarniętych ludzi, studia nie mają tu nic do rzeczy. Poza hermetycznymi mafiami zawodowymi :P typu lekarze, prawnicy itp. Tu naprawdę trzeba zapie**alać, żeby się przygotować i mieć taką robotę :)
ale żeby za daleko nie uciekać od tego co napisałeś - tak jest, co kto lubi :)
Ja lubie zarabiać dobre siano i to robiąc to co sprawia mi ogromną frajdę :D udało mi się głównie dlatego, że poszedłem do pracy w wieku 18 lat.

Nie Bongman, nie mówie tutaj o pozowami dla fotografów amatorów w hipsterskim stroju, to po prostu moje hobby :zielonakula:




Masz problem jeden - wszystko sprowadzasz do zarabiania pieniędzy. Trudno ci zrozumieć, że nie wszyscy tak mają. Więc: studia to nie praca. Nie chodzi w niej o zarobki, a o zaspokojenie ciekawości prowadzącej do wiedzy.


A ci, którzy studiują wyłącznie z myślą o przyszłym zawodzie, w istocie nie uczą się, a już pracują.

ponury windziarz

2012-11-18, 23:48
dionizodoros napisał/a:




Masz problem jeden - wszystko sprowadzasz do zarabiania pieniędzy. Trudno ci zrozumieć, że nie wszyscy tak mają. Więc: studia to nie praca. Nie chodzi w niej o zarobki, a o zaspokojenie ciekawości prowadzącej do wiedzy.


A ci, którzy studiują wyłącznie z myślą o przyszłym zawodzie, w istocie nie uczą się, a już pracują.



Życzę powodzenia w dorosłym, życiu, jak już się zacznie :)

di...........os

2012-11-19, 14:46
ponury windziarz napisał/a:



Życzę powodzenia w dorosłym, życiu, jak już się zacznie :)



Domyślam się, że chodzi ci o "dorosłość zawodową"? W takim razie dzięki :) .