18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpania dom

C0C0JUMBO • 2022-12-05, 11:19
Sugeruję przekazać to info do wszystkich tych wspaniałych osobników żyjących na cudzym garnuszku


mamurra

2022-12-05, 21:21
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



Moim zdaniem masz 100% racji, bo zabieranie ludziom czasu (i marnowanie go) faktycznie jest bardzo naganne. Szkoda tylko, że sam namarnowałeś ludziom czasu, a podatnikom pieniędzy koncertowo zbijając bąki w szkole. Nie wiem wobec tego, czy przyzwoicie z Twojej strony jest to zarzucać innym.

panar3

2022-12-05, 21:21
Halman napisał/a:

bronisz jakiegoś szukającego poklasku typa który się spłakał w sieć jakie to od dziesiątków lat jest dziwne prawo lokalowe u iberów o którym chyba tylko głęboko zakopani jeszcze nie słyszeli ? k***a, ja pie**olę, co za piwnica...



Nie wybielaj się, Halman. Nie wybielaj. Tu zachodzą różni ludzie. Jak wiesz to się podziel. Omnibus pie**olony, wszystkowiedzący. Stul ryj jak cię starzszy objebie i poprawę prezentuj a nie tu mi jeszcze wymyślasz. Opanuj downa. Co do piwnicy, to wynieś sobie kibel przepełniony z tej swojej nory bo ci szkodzą odory.

MuEms

2022-12-05, 22:48
Fiksat napisał/a:

ię wpa





Baronessa napisał/a:

Kolejna płaczka pie**oli farmazony z dupy w necie szukając poklasku. Przecież w Polsce mamy to samo. Wynajmujesz mieszkanie cudzej osobie, ta zmienia zamki, nie płaci pół roku za czynsz, ani podatki, a ty nie możesz przyjść ze ślusarzem wyłamać drzwi i wypieprzyć okupanta, po polskie prawo tego zabrania, tylko jesteś zmuszony do płacenia za prąd, gaz, wodę, ogrzewanie za oszusta.
Jak mnie wk***iają takie patałachy, nie tylko polsiej narodowości, które płaczą, że pawo w danym kraju jest do dupy. Był tu już wcześniej film z amerykańskim młokosem, którego jakaś p*zda wyr*chała i musiał płacić na nią, dzieciaka i nowego gaha p*zdy i sąd mu zabrał wspólny dom, a jedyne, co dostał od sądu to opiekę nad dzieckiem pół na pół...
Zrozumcie patałachy jedno. Nigdzie na świecie nie ma ani prawa, ani sprawiedliwości. Te dwa pojęcia, to zwyczajne instytucje do zarabiania pieniędzy tak, jak wszelkiej maści religie na świecie. Życie to zwykła dżungla, a ludzie to zwierzęta, które powinny kierować się jedną podstawową zasadą już od najmłodszych lat, gdy tylko nauczą się liczyć, a mianowicie:
Umiesz liczyć? Licz na siebie.



Ludziom*

spiritquake

2022-12-06, 10:02
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



To ze na sadisticu nie ma miejsca na takie filmy to jedno ale uwazanie tego tylko za belkot dokladnie obrazuje twoje podejscie do zycia. Pewnie nak***iasz na magazynie za najnizsza krajowa a twoje jedyne ambicje to piatkowo sobotni browarek i odpalenie konsoli.

na...........pl

2022-12-06, 10:16
spiritquake napisał/a:

To ze na sadisticu nie ma miejsca na takie filmy to jedno ale uwazanie tego tylko za belkot dokladnie obrazuje twoje podejscie do zycia. Pewnie nak***iasz na magazynie za najnizsza krajowa a twoje jedyne ambicje to piatkowo sobotni browarek i odpalenie konsoli.



Zarabiam w ch*j hajsu i nadal go popieram, te wyp***y o niczym Januszu biznesu są ch*ja warte.

camson

2022-12-07, 03:09
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



Od Cezarego to ty się odpie**ol lewacka ściero. Gość robi najlepszy i bardzo potrzebny w tym biedackim kraju content nt. pieniędzy, inwestowania i życia, by nie zostać takim burkiem umysłowo biednym jak ty.

Bqesiivasqesii napisał/a:

Ja bym poprosił o źródło. Ciotka ma wille w Maladze i są tam 6,8razy do roku resztę czasu stoi pusta.



Trader21/IndependentTrader w mediach

Sanhi95

2022-12-07, 12:22
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



ludziom

gownozdupy

2022-12-07, 17:13
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.




Weź se usiądź na słoiku i przestań gwiazdorzyć.