18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpania dom

C0C0JUMBO • 2022-12-05, 11:19
Sugeruję przekazać to info do wszystkich tych wspaniałych osobników żyjących na cudzym garnuszku


Halman

2022-12-05, 13:40
panar3 napisał/a:

Oprócz tego na świecie jest pełno sk***iałych rzeczy o których nawet nie słyszałeś, baranie.



bronisz jakiegoś szukającego poklasku typa który się spłakał w sieć jakie to od dziesiątków lat jest dziwne prawo lokalowe u iberów o którym chyba tylko głęboko zakopani jeszcze nie słyszeli ? k***a, ja pie**olę, co za piwnica... :facepalm:

pytolsky

2022-12-05, 13:43
Ja tylko przypomnę, że w Hiszpanii wprowadzili niedawno przepisy, zgodnie z którymi jeśli kobieta wprost nie oznajmi, że udziela zgody na seks, to oznacza, że się nie zgodziła a facet zgwałcił (nie, facet takiej zgody nie musi udzielać). Nie wystarcza domniemanie takiej zgody (np. kobita sama się do ciebie dobiera) albo to, że tysiąc razy wcześniej takiej zgody żona ci nie udzielała. Musisz mieć wyraźną zgodę i w dodatku na facecie spoczywa obowiązek udowodnienia, że ją uzyskał. Więc za każdym razem jak Alvaro chce bzyknąć, musi uzyskać dowód tego, że baba się zgodziła. Nie trzeba chyba przekonywać, że Hiszpanie przestali bzykać Hiszpanki. I rzeczywiście ichniejsza prasa opisuje przypadki, w którym Hiszpan pod koniec trzeciej randki podsuwa koleżance pisemną zgodę na stosunek. W ch*j romantycznie.

Co więcej, już hiszpańska ustawa "antyprzemocowa" z 2004 roku obniżyła dzietność do poziomu z lat po wojnie domowej. Tam statystyczny facet nie chce zakładać rodziny, bo żona nie będzie musiała w praktyce nic udowadniać, jeśli będzie chciała orzeczenia rozwodu z winy męża. Obecnie w Madrycie rejestruje się dwa razy więcej psów niż dzieci. Ustawowo wprowadzili zróżnicowanie sytuacji dwóch płci i UE nawet słowem nie pisnęła.

No tak, u nas by pewnie nie przeszło. Prawda?

Tymczasem w naszym kraju gównem i feministycznym słowotokiem płynącym, dwa lata temu uchwalono ustawę o "eksmisji na bruk". Jeśli jeden z domowników oskarży drugiego o przemoc, to policja - bez żadnych dowodów, bez udziału sądu i bez jakiejkolwiek możliwości odwołania przed wykonaniem - drugiego domownika wyrzuca z mieszkania. Nawet jeśli mieszkanie jest jego. Ale za to wskazuje miejsce w... przytułku dla bezdomnych. Jeśli się nie zgadzasz, to baiety mogą zastosować środek przymusu bezpośredniego. Co prawda sama ustawa nie precyzuje, że jest to narzędzie dla kobiet. Co jednak z tego, jeśli pomysłodawcy w uzasadnieniu projektu i praktycznie każdym wywiadzie po jego uchwaleniu podkreślają, że ma on na celu "ochronę" kobiet? Na ponad 10 000 postępowań, sądy uchyliły do tej pory, uwaga uwaga, dwa razy taką eksmisję. Nie chce mi się wierzyć, że system pomylił się wyłącznie w 0,02% przypadków. To co najmniej kilka-kilkanaście razy mniej niż skuteczność składania apelacji od wyroku sądu. Najwyraźniej policjant bez wykształcenia prawniczego i bez żadnego postępowania dowodowego wydaje celniejsze rozstrzygnięcia niż sędzia, po dłuższej analizie akt sprawy?

Bo przecież nie jest tak, że jesteśmy systemowo dyskryminowani. Prawda?

Bqesiivasqesii

2022-12-05, 13:47
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



Przestań pie**olic dla paru piwek. Sadistick uczy i bawi ja się czegoś dowiedziałem i przekażę dalej. Jak ci coś nie pasuje tonsiedz na hardzie całe dnie

@C0C0JUMBO

Dziękuję!

aaaaaaaaaaaaaa

2022-12-05, 13:53
Fiksat napisał/a:

....
treść zabierająca ludzią czas.




Ludzią??????? Wróć do szkoły ANALfabeto.

gabriel0

2022-12-05, 13:56
Od stycznia w Polszy też takie okupados będzie, tylko że przez państwowe służby.
Z tą różnicą, że okres wypowiedzenia twojej posiadłości to wprowadzenie stanu klęski żywiołowej przez nawet wojewodę.
I jeszcze, że przy okazji mogą cię wj***ć w samochód i zaszczepić na byle co.
Zamknąć twoją firmę bez możliwości ubiegania się o odszkodowanie.
I kilka innych fajnych bajerów. Polecam. Sprawdźcie.

benqu

2022-12-05, 14:06
rozwiazaniem na takie bzdurki jest - wpie**olos wypie**olos

Kirek255

2022-12-05, 14:07
Lekcja hiszpanskiego dla kolegi, Okupas nie okupados, ale duzo tutaj Polaków co żyją X lat a po hiszpańsku to ch*ja mówią.
I nie muszą udowodnić że są 48 tylko ze mieszkają w danym domu i nie ma żadnych oznak włamania.

traf

2022-12-05, 14:09
gabriel0 napisał/a:

Od stycznia w Polszy też takie okupados będzie, tylko że przez państwowe służby.
Z tą różnicą, że okres wypowiedzenia twojej posiadłości to wprowadzenie stanu klęski żywiołowej przez nawet wojewodę.
I jeszcze, że przy okazji mogą cię wj***ć w samochód i zaszczepić na byle co.
Zamknąć twoją firmę bez możliwości ubiegania się o odszkodowanie.
I kilka innych fajnych bajerów. Polecam. Sprawdźcie.



bardzo dobre posunięcie rządu,miejmy tylko nadzieje na dalsze dokręcanie śruby :)

encoder178

2022-12-05, 15:12
a to kto? stary tego patostreamera isuamu?

Baronessa

2022-12-05, 15:13
Kolejna płaczka pie**oli farmazony z dupy w necie szukając poklasku. Przecież w Polsce mamy to samo. Wynajmujesz mieszkanie cudzej osobie, ta zmienia zamki, nie płaci pół roku za czynsz, ani podatki, a ty nie możesz przyjść ze ślusarzem wyłamać drzwi i wypieprzyć okupanta, po polskie prawo tego zabrania, tylko jesteś zmuszony do płacenia za prąd, gaz, wodę, ogrzewanie za oszusta.

Jak mnie wk***iają takie patałachy, nie tylko polsiej narodowości, które płaczą, że pawo w danym kraju jest do dupy. Był tu już wcześniej film z amerykańskim młokosem, którego jakaś p*zda wyr*chała i musiał płacić na nią, dzieciaka i nowego gaha p*zdy i sąd mu zabrał wspólny dom, a jedyne, co dostał od sądu to opiekę nad dzieckiem pół na pół...

Zrozumcie patałachy jedno. Nigdzie na świecie nie ma ani prawa, ani sprawiedliwości. Te dwa pojęcia, to zwyczajne instytucje do zarabiania pieniędzy tak, jak wszelkiej maści religie na świecie. Życie to zwykła dżungla, a ludzie to zwierzęta, które powinny kierować się jedną podstawową zasadą już od najmłodszych lat, gdy tylko nauczą się liczyć, a mianowicie:
Umiesz liczyć? Licz na siebie.

koolowsky

2022-12-05, 15:14
Ten gościu jest zjebem więc bym nie nie ufał :P

Juzwa

2022-12-05, 16:47
Masturbator18 napisał/a:

Prawidłowo, sam tak pomieszkiwać od 10 lat 3 moje mieszkanie



Czwarte będzie w mrowisku jak cię kolejny właściciel, który się nie pie**oli ze squatowcami, w nim zakopie głową w dół.

szejset66

2022-12-05, 17:48
Fiksat napisał/a:

Jak widzę te pseudo rady/pryncypalskie rozmówki/"ciekawe historie"/opowieści rodem z tik toka to mnie skręca.
To jest prawdopodobnie największe obecnie zło/nowotwór zagrażający sadistic.
Wysyp tego typu 30 sekundowych filmków z Mentzenem, nowobogackim innym Zdzisiem czy wlasnie to co mamy wyzej.
ch*ja to wniosi, niczego nie uczy, ot zwykla bezsensowna treść zabierająca ludzią czas.
Żeby się wpasować w kontekst musiałby wkładać sobie gaśnice w dupe i to opowiadać - wtedy tak, wtedy jest ok.



Ludziom nie ludzią debilu.

PutinToSmiec

2022-12-05, 18:27
To chyba kazdy wie .. takie jest prawo w Hipszani od dawna . Np jak w UK powiesz angolom ze w PL policja mandaty wystawia za przejscie na czerwonym swietle to też nie uwierzą :-P