18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historyczny Cromwell znów w rękach Polskich

oc...........an • 2013-06-23, 22:17
Kolejny prezent, tym razem od bratniego narodu Portugalskiego, który wydatnie wzmocni obronę RP :mrgreen:




Przyjemny reportaż o czołgach i historii.

Ba...........co

2013-06-24, 00:12
Cromka dobra maszyna...

jarasn

2013-06-24, 00:15
czołgi w porządku, materiał całkiem fajny ale... tvn? rzygam na odległość nawet jakby pokazali deszcz złota

Inżynier321

2013-06-24, 00:18
orzeszwmorde napisał/a:


Troll czy zwykły idiota?


Zamiast się zbroić to ściągają złom na potęgę, f-16 co są wolniejsze od starszych MiG-ów. Zdziadziałe Leopardy.
Quo Vadis RP

kuczaj

2013-06-24, 00:19
Wirtualne zwiedzanie :)

Kod:
http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/

POW667

2013-06-24, 00:22
Inżynier321 napisał/a:


Zamiast się zbroić to ściągają złom na potęgę, f-16 co są wolniejsze od starszych MiG-ów. Zdziadziałe Leopardy.
Quo Vadis RP



A te F-16 to brali na wyścigi czy do walki?
Zapytałbym się jaka jest twoja (realistyczna) wizja rozwoju polskich SZ, ale to chyba nie ten poziom intelektualny.

Inżynier321

2013-06-24, 00:23
POW667 napisał/a:



A te F-16 to brali na wyścigi czy do walki?
Zapytałbym się jaka jest twoja (realistyczna) wizja rozwoju polskich SZ, ale to chyba nie ten poziom intelektualny.


Jakbyś nie wiedział prędkość jest w myśliwcach bardzo ważnym parametrem, nawet w wielozadaniowych;) Zdolność do szybkiej reakcji, dogonienia , wymanewrowania albo ucieczki.....

Co...........er

2013-06-24, 00:24
Irondew napisał/a:

Ale ta prezenterka jest męska

wstaw swoje foto ocenimy jaka jesteś kobieca ;-)

mr_9mm

2013-06-24, 00:25
W Warszawie też mają muzeum czołgów.
@wronaldo
Szrot jest gówniany. Twórcy tego world of tanks mają w dupie zdanie graczy i są nastawieni tylko na wyciąganie kasy. Wystarczy zobaczyć rozmowy na forum tej gry. O samej niedopracowanej grze już nie wspomnę.
Nie polecam tej gry.
War Thunder będzie 100razy lepszy, niedługo beta testy czołgów.

orzeszwmorde

2013-06-24, 00:26
Cytat:

Zamiast się zbroić to ściągają złom na potęgę, f-16 co są wolniejsze od starszych MiG-ów. Zdziadziałe Leopardy.
Quo Vadis RP


To nie jest temat o sile naszej armii tylko o pasji ludzi do ciężkich militariów.

Razer

2013-06-24, 00:27
Inżynier321 napisał/a:


Jakbyś nie wiedział prędkość jest w myśliwcach bardzo ważnym parametrem, nawet w wielozadaniowych;) Zdolność do szybkiej reakcji, dogonienia , wymanewrowania albo ucieczki.....




Jak już to szybkość. Prędkość to wartość wektorowa

8-) Trolla trollem trzeba szczuć ;)

Inżynier321

2013-06-24, 00:30
Razer napisał/a:




Jak już to szybkość. Prędkość to wartość wektorowa

8-) Trolla trollem trzeba szczuć ;)


Na dole jest tabelka z twoją "szybkością" ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/MiG-25
Ta z Osiągami..
Co prawda do pasjonatów nic nie mam, potrolować chciałem....

wudun

2013-06-24, 00:32
Inżynier321 napisał/a:


Jakbyś nie wiedział prędkość jest w myśliwcach bardzo ważnym parametrem, nawet w wielozadaniowych;) Zdolność do szybkiej reakcji, dogonienia , wymanewrowania albo ucieczki.....



Inżynier mam nadzieję na to iż, twoja wiedza na temat budowy mostów jest większa niżeli, na temat lotnictwa;D

Poczytaj czasami coś więcej niż wypociny z wikipedii.

Inżynier321

2013-06-24, 00:35
wudun napisał/a:



Inżynier mam nadzieję na to iż, twoja wiedza na temat budowy mostów jest większa niżeli, na temat lotnictwa;D

Poczytaj czasami coś więcej niż wypociny z wikipedii.


Możesz sie ze mną podzielić swą wiedzą. Uważam że całkiem sporo wiem jak na laika w lotnictwie;)
Wiem że są różne rodzaje myśliwców, przeznaczone do różnych zadań, ale f-16 są kulawe niemilosiernie;). Mostu ci nie zbuduje niestety, chociaż może by mi wyszło. Raczej mogę ci linie produkcyjną pod F-16 ustawić ;)

Zaethrael

2013-06-24, 00:52
Fajny newsik ^^

Jestem niesamowicie zdziwiony, że prohibicja na TVN w tym serwisie nie zadziałała

Gdzie "moje" niezależne media !? :roll: