18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CrazyD

2013-02-22, 15:40
Faktycznie Pacyfista, bo jakbyś, ku*wa mać te swoje całki umiał od tyłu wyrecytować, to byś sczezł i słuch by po nich zaginął, bo nie było by nikogo kto by je k**** zapisał.
Kolejna tępa dzida bez postrzegania, że wszystko jest do ch*ja ciężkiego potrzebne, człowiek inteligentny ma coś do powiedzenia na każdy temat, nie na jeden czy 2.
Także idź do kolegów, bo niedoszli inżynierowie koleżanek nie mają.

dwojtczak

2013-02-22, 15:42
NeverLie2Me napisał/a:



To się nie ma czy k***a chwalić, jesteś debilem, jedyny plus to, że jesteś tego świadomy.

Nie można tworzyć historii, bez znajomości historii.



W ch*j tworzysz historię napieprzając komenty na Sadolu...
Rację ma nakładą nam gówien do głowy, a nie wiemy co się w dzisiejszej Polsce dzieje. Zajmijmy się przyszłością, a nie jaramy się jacy to zajebiści byliśmy pod Grunwaldem, pod Wiedniem czy ch*j wie gdzie jeszcze...

edit: ale ci tutaj to wybitni debile.

cocaine.animals

2013-02-22, 15:43
4:58, k***a tak się zapatrzyłem, że przeoczyłem pytanie

dresimir

2013-02-22, 17:40
pacyfista napisał/a:

Historia taka dla was ważna, a pewnie większość z was nie zna podstawowych praw fizyki i matematyki, które SIĘ PRZYDAJĄ, A HISTORIA NIE. Jesteście w 90, albo 100 % humagłąbami. Wasze życie z ta znajomością historii niczym się nie różni od życia tych, którzy jej nie znają.
...



W ogóle po co i do kogo się tak prujesz jak stara skarpeta ? Obraził Cię człowiek, że napisał wszystkim znaną, życiową prawdę ? Jeśli ktoś, kto kilkanaście lat chodził do szkoły, nie zna tak podstawowych zagadnień, jest po prostu debilem. A chwaląc się tym i twierdząc, że jest to do niczego nie potrzebne, jest też ignorantem, bo te kilkanaście lat darmowej nauki poszło wp*zdu.

pikkuspl

2013-02-22, 18:22
Efekty systemu edukacji, bezstresowego wychowania oraz tego że gnojom nic nie można zrobić w szkole. Wsadzi ci kosz na głowę nawyzywa cię od ch..jów itp i co i nic. Bo synek/córcia takie grzeczne w domu. Ehh szkoda słów, śmieją się z hamburgerów a tutaj to samo.

vPtaku

2013-02-22, 18:31
Ten film pokazuje jak szkoła potrafi nam napie**olić w głowie jak mamy się k***a uczyć wszystkiego to tak na prawdę nauczymy się gówno.

Proximate

2013-02-22, 18:40
6:57 To by się zdziwił :D

asdko

2013-02-22, 19:14
Ale mnie wk***ia ten 'program'.
Tez nie znam 90% odpowiedzi na te durne pytania i bynajmniej nie uwazam zebym byl przez to glupszy. Nie wiem kiedy byla II wojna swiatowa, nie wiem jakie panstwa dokladnie braly udzial, kto komu pomagal itp. Wiem za to jakie stosunki panuja na swiecie obecnie i mysle ze to jest wazniejsze. Widac po komentarzach ludzie dalej zyja historia, a nie wiedza o obecnych konfliktach.

A czy ja i inne osoby nie znajace odpowiedzi na te pytania to debile? Nie sadze. Studiuje na Politechnice kierunek techniczny, niedlugo zostane inzynierem i do tej pory nie powtarzalem zadnego przedmiotu.

Wiec skonczcie pieprzyc o uposledzeniu bo ta wiedza nie jest do niczego mi potrzebna. Nigdy nie przydala mi sie wiedza kiedy byl chrzest polski itp. oprocz sprawdzianow w szkole. I nie chodzi tu o zaden patriotyzm, bo mam szacunek do ludzi ktorzy waliczyli za Polske. Natomiast to co teraz w Polsce mamy to zenada. Glownie przez system edukacji, bo ucza wlasnie takich niepotrzebnych glupot, a to ludziom pracy i chleba nie da bo historyk nic nowego nie wytworzy a jedynie moze pogadac sobie o tym co bylo.

Specjalnie zalozylem konto bo czytajac komentarze sie zalamalem. Juz czekam co mi odpiszecie, jaki to jestem glupi, a jednak polowa studentow juz odpadla a ja ide dalej.

FunkyKoval

2013-02-22, 19:44
asdko napisał/a:

Ale mnie wk***ia ten 'program'.
Tez nie znam 90% odpowiedzi na te durne pytania i bynajmniej nie uwazam zebym byl przez to glupszy. Nie wiem kiedy byla II wojna swiatowa, nie wiem jakie panstwa dokladnie braly udzial, kto komu pomagal itp. Wiem za to jakie stosunki panuja na swiecie obecnie i mysle ze to jest wazniejsze. Widac po komentarzach ludzie dalej zyja historia, a nie wiedza o obecnych konfliktach.

A czy ja i inne osoby nie znajace odpowiedzi na te pytania to debile? Nie sadze. Studiuje na Politechnice kierunek techniczny, niedlugo zostane inzynierem i do tej pory nie powtarzalem zadnego przedmiotu.

Wiec skonczcie pieprzyc o uposledzeniu bo ta wiedza nie jest do niczego mi potrzebna. Nigdy nie przydala mi sie wiedza kiedy byl chrzest polski itp. oprocz sprawdzianow w szkole. I nie chodzi tu o zaden patriotyzm, bo mam szacunek do ludzi ktorzy waliczyli za Polske. Natomiast to co teraz w Polsce mamy to zenada. Glownie przez system edukacji, bo ucza wlasnie takich niepotrzebnych glupot, a to ludziom pracy i chleba nie da bo historyk nic nowego nie wytworzy a jedynie moze pogadac sobie o tym co bylo.

Specjalnie zalozylem konto bo czytajac komentarze sie zalamalem. Juz czekam co mi odpiszecie, jaki to jestem glupi, a jednak polowa studentow juz odpadla a ja ide dalej.



Co studiujesz?

Qra88

2013-02-22, 19:59
@asdko Skoro nie potrafisz zapamiętać 1939 - 1945 i kto był po której stronie, to ty chyba, k***a, na tej polibudzie studiujesz jakiś odpowiednik marketingu i zarządzania. I tak się tym przyszłym inżynierem nie wywyższaj, bo ja jako już obecny inżynier (magisterka w drodze) NORMALNEGO technicznego kierunku, nie uważam się za super zajebistego i inteligentnego przez jakiś papierek, podobnie jak wielu trzeźwo myślących tutaj.
Trzeba przyznać, ze dzisiejsze studia inżynierskie to gówno w porównaniu z tym, co było kiedyś. Dostajesz papier jaki to jesteś fajny i wykształcony, a k***a gniazdka naprawić nie umiesz - taki przykładzik, wiadomo, że wielu potrafi. Chodzi o to, że zupełnie zielony z przedmiotu "Przetrwanie" magister inżynier elektryk potrafi rozrysować jakieś układziki, ale jak się głupie gniazdko zjebie, to jak go ojciec w młodości nie nauczył, to ni ch*j nie będzie nawet wiedział jak je rozkręcić (taka hiperbola z lekka).
I własnie ja, jako posiadacz tego wywyższanego przez ciebie tytułu inżyniera, odpowiedziałem na wszystko w tym filmie, zdziwiony? I patrz! Miałem AŻ jedną poprawkę! Czyli wychodzę na głupszego?

sznajder111

2013-02-22, 20:53
co za debilizm!!!!!!!!!!!!!!!jedni glupsi od drugich

rusofil

2013-02-22, 21:16
asdko napisał/a:

Ale mnie wk***ia ten 'program'.
Tez nie znam 90% odpowiedzi na te durne pytania i bynajmniej nie uwazam zebym byl przez to glupszy. Nie wiem kiedy byla II wojna swiatowa, nie wiem jakie panstwa dokladnie braly udzial, kto komu pomagal itp. Wiem za to jakie stosunki panuja na swiecie obecnie i mysle ze to jest wazniejsze. Widac po komentarzach ludzie dalej zyja historia, a nie wiedza o obecnych konfliktach.

A czy ja i inne osoby nie znajace odpowiedzi na te pytania to debile? Nie sadze. Studiuje na Politechnice kierunek techniczny, niedlugo zostane inzynierem i do tej pory nie powtarzalem zadnego przedmiotu.

Wiec skonczcie pieprzyc o uposledzeniu bo ta wiedza nie jest do niczego mi potrzebna. Nigdy nie przydala mi sie wiedza kiedy byl chrzest polski itp. oprocz sprawdzianow w szkole. I nie chodzi tu o zaden patriotyzm, bo mam szacunek do ludzi ktorzy waliczyli za Polske. Natomiast to co teraz w Polsce mamy to zenada. Glownie przez system edukacji, bo ucza wlasnie takich niepotrzebnych glupot, a to ludziom pracy i chleba nie da bo historyk nic nowego nie wytworzy a jedynie moze pogadac sobie o tym co bylo.

Specjalnie zalozylem konto bo czytajac komentarze sie zalamalem. Juz czekam co mi odpiszecie, jaki to jestem glupi, a jednak polowa studentow juz odpadla a ja ide dalej.



Proszę cię, powiedz, że trollujesz. Błagam.

sadolfan

2013-02-22, 21:30
rusofil napisał/a:

Ja nie wiem, społeczeństwo naprawdę jest takie tępe, czy oni po prostu wybrali największych kretynów? Albo czy im płacą za granie idiotów? Wystarczy przecież posłuchać ich tępych głosów. Jedynie ten nerd coś wiedział, reszta do utylizacji. Niemożliwe, by takie przygłupy były przyszłością tego narodu. Co najgorsze, takie tępe dzidy, które publicznie chwalą się swoim debilizmem, mają prawa wyborcze, prawa do zakładania rodziny, prawa do mieszkań i opieki zdrowotnej. Przeraża mnie to. Nie mam jakiejś zajebistej wiedzy, ale podstawy wypadałoby znać. Straszne jest to, że mijam takich bęcwałów na co dzień, nawet o tym nie wiedząc.



Nie mam matury na większość tych pytań nie znam odpowiedzi, pracuje na budowie. Uważasz ze jestem gorszy od Ciebie i niepotrzebny społeczeństwu ? Odpowiedz

Logika

2013-02-22, 21:33
6:38 gościu z tyłu aż facepalm zaserwował. Prawidłowa reakcja. A na miejscu Kuby za każdym razem bym się nie śmiał. Jeśli nie znasz najważniejszych informacji o historii Twojego państwa, to coś jest nie tak. Z Tobą

pacyfista

2013-02-22, 21:35
Asdko, w sumie niepotrzebnie pisaliśmy tutaj, przecież humanistów nie da się przekonać, bo logiczne myślenie nie jest ich domeną. I dodatkowo przez to, że gówno umieją zrobić będą się upierać, że chociaż posiadają cenną i przydatną wiedzę. Bezwartościowe jednostki, które korzystają z efektów pracy osób, które coś potrafią.