18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

boogeyman

2013-02-22, 12:39
Sku****le oddawać państwu zmarnowane na waszą edukację pieniądze! Do robót publicznych cholerne tępaki. Weź tu się ożeń z taką tępą dzidą 1:51. Dedukcja na poziomie rozwielitki bez urazy dla tego zwierzątka. Wszyscy piękni, młodzi, okulary na pół twarzy, wielki dekolt. Chrupałby ale wcześniej trzeba robić test z wiedzy, bo będzie człowiek żałował.

KKdemona

2013-02-22, 12:39
Ale tutaj można winić tylko ich rodziców ,że nie uczyli się w szkole :)
Nerd i tak najlepszy XD

Ne...........ro

2013-02-22, 12:52
k***a, jacy debile... I ten kraj ma być kiedyś wielki?

davemet

2013-02-22, 12:59
Point93 napisał/a:

w którym roku odbyła się... było coś... po ch*j mi k***a jakieś daty znać? co mi to da w życiu? zero przyszłości, a pie**oleniaaaa :amused:

też już nie wiem kim był Napoleon i ch*j mnie to obchodzi, sam bym nie odpowiedział na 80% tych pytań


Człowieku weź się pie**olnij w głowę kilka razy. Dumny jesteś z tego debilu?

krishna napisał/a:

Ni ch*ja nie uwierzę, że wszyscy tak odpowiadali. Najlepiej przepytać 100 osób a wkleić 10 najgłupszych.


Na tym to właśnie polega. Problemem jest to, że k***a nie można nie wiedzieć tak podstawowych informacji jak, np. na jakim kontynencie leży Polska, albo, w którym roku wybuchła II wojna światowa. Ja pie**ole.

rymekfr

2013-02-22, 13:03
zuku73, przeczytaj jeszcze raz i zastanów się jeszcze ze 3 razy bo chyba sam masz IQ jak średniej wielkości bakłażan.

wuwunio71

2013-02-22, 13:08
błąd prowadzącego! Ojczyzną hamburgerów są Niemcy! :D

FunkyKoval

2013-02-22, 13:13
Point93 napisał/a:

w którym roku odbyła się... było coś... po ch*j mi k***a jakieś daty znać? co mi to da w życiu? zero przyszłości, a pie**oleniaaaa :amused:

też już nie wiem kim był Napoleon i ch*j mnie to obchodzi, sam bym nie odpowiedział na 80% tych pytań



To po ch*j chodziłeś do szkoły? Zmarnowałeś państwowe pieniądze i czas nauczycieli. A mogłeś w tym czasie sam nauczyć się machać łopatą. Edukacja jest obowiązkowa do 18 roku życia, tak więc jeżeli końcówka 93 oznacza Twój rok urodzenia, to od dwóch lat kopałbyś rowy z pożytkiem dla wszystkich.

Elbi

2013-02-22, 13:16
Skoncentrowane tępactwo. Głupota jednak granic nie ma.

si3l

2013-02-22, 13:34
Ja pie**olę, aż żal patrzeć na takich debili, dzieci z podstawówki mają większą wiedzę niż te osły.

Spajk

2013-02-22, 14:02
najgorsze jest to, że pewnie większość z nich zdobędzie mgr pie**ologii :/

białywęgorz

2013-02-22, 14:53
Na wszystkie pytania znałem odpowiedź, a nie jestem jakimś tam prymusem. To są zwykłe podstawy, każdy powinien to znać, nawet największy debil, no ale jak nie zna to już mamy problem. Zaczynamy się stawać "Hamerykańskimi" debilami bez świadomości, że mieliśmy jakąkolwiek historię. Żal mi nas...

CrazyD

2013-02-22, 14:53
Prowadzący też się pomylił.
Nasz kraj jest dowodem, że przychodzą i popełniają Ci samobójstwo.

ZiomZaZiomem

2013-02-22, 15:06
k***a nie wierzę,że ludzie są tak tępi.Oni muszą być podstawieni...bitch please.

rusofil

2013-02-22, 15:19
Ja nie wiem, społeczeństwo naprawdę jest takie tępe, czy oni po prostu wybrali największych kretynów? Albo czy im płacą za granie idiotów? Wystarczy przecież posłuchać ich tępych głosów. Jedynie ten nerd coś wiedział, reszta do utylizacji. Niemożliwe, by takie przygłupy były przyszłością tego narodu. Co najgorsze, takie tępe dzidy, które publicznie chwalą się swoim debilizmem, mają prawa wyborcze, prawa do zakładania rodziny, prawa do mieszkań i opieki zdrowotnej. Przeraża mnie to. Nie mam jakiejś zajebistej wiedzy, ale podstawy wypadałoby znać. Straszne jest to, że mijam takich bęcwałów na co dzień, nawet o tym nie wiedząc.

pacyfista

2013-02-22, 15:26
Historia taka dla was ważna, a pewnie większość z was nie zna podstawowych praw fizyki i matematyki, które SIĘ PRZYDAJĄ, A HISTORIA NIE. Jesteście w 90, albo 100 % humagłąbami. Wasze życie z ta znajomością historii niczym się nie różni od życia tych, którzy jej nie znają.

"nie można tworzyć historii, bez znajomości historii"

Tak , Ty k***a szaraczku tworzysz historię :roll: Historia może się przydać tylko politykom, ekonomistom, socjologom i to chyba wsio. Zwykłemu człowiekowi tyle to potrzebne co znajomość całek. Warto mieć jako takie rozeznanie , żeby mieć poglądy w pewnych sprawach, ale daty? Na ch*j mi wiedzieć kim był jakiś tam król i co zrobił, kiedy pierdnął, kogo puknął.

Należycie do stada debili, które hamuje rozwój tych, którzy gwarantują 90% postępu, czyli umysłów ścisłych. Gdyby 70% godzin historii, geografii, po i innych bzdur zamienić na matematykę, biologię, fizykę i informatykę uczniom uzdolnionym w tych kierunkach to mielibyśmy o wiele lepszych naukowców i inżynierów.