18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnego agenta...

Piterek_19 • 2013-09-18, 00:33
Ciekawy dokument pokazujący nastroje w Solidarności a także doskonałą, "krecią" robotę zdrajców pokroju Wałęsy. Materiał archiwalny, w tv nie wiedzieć czemu nigdy go nie widziałem ;-]


Manhunt661

2013-09-18, 00:39
wcale nie bylo w tv .. (prawy golny rog)
btw. ja pie**ole ;]

LxDead

2013-09-18, 01:28
Łap piwko i leć na główną. Może co poniektórych oświeci, bo już dość mam pie**olenia o tym czego to on nie dokonał. Na dodatek tego to jeszcze filmy o nim kręcą - o zdrajcy, sprzedawczyku i komuniście. Ja pie**ole :samoboj:

P. S Trzeba jednak sk***ielom przyznać że propagandę i robienie ludzi w ch*ja to maja na poziomie ekspert.

Earl Grey

2013-09-18, 02:24
Ciekawe czy wyleci jak ten film z kaliszem...

Karenz88

2013-09-18, 03:28
Na sadistica za mądre debile nie potrafią obejrzeć filmiku który ma 2 minuty a nie 45 minut , teraz tu panuje dyktatura debili

kaktuz

2013-09-18, 04:07
up odezwał się k***a jaśnie oświecony

Gorgor

2013-09-18, 07:46
Wy tak na poważnie? Na podstawie zmontowanego filmiku kreujecie opinie o ludziach? Rozumiem, że w przypadku takich nieudaczników jak Jarosław K., którzy nie osiągnęli niczego chodzi o ambicje ale wy jaki macie w tym cel żeby jak stado baranów iść za wytartymi sloganami?

Roszp

2013-09-18, 10:18
Te tendencyjne dopiski "autor" mógł sobie darować. Radzę wyjść na świeże powietrze, napić się herbaty i poczytać książkę. A nie szukać wszędzie spisku.

kuba1233

2013-09-18, 11:09
jak byl agentem to sk***ysynsko slabym, k***a przeciez to chyba wiadomo ze strajki nie byly w atmosferze kolezenstwa zrozumienia i poszanowania drugiej strony. Wisiala nad nami grozba interwencji zsrr jak ktos mowi ze nie bylo to jest glupi i tyle. Teraz pewnie kazdy bohater od razu by zdobyl pistolet i zastrzelil jaruzelskiego a potem na zdobycznym czolgu do moskwy nie ?

wudun

2013-09-18, 11:11
Powiem tak. Pierwszy ch*ja zatłukę jak dostanę dowód.

Nie, wyrwane kartki w IPNie bo do dna dzisiejszego gdybym miał znajomości to mógłbym wejść i oglądać teczki każdego kogo poproszę.

Nie, zeznania zmarłego ubeka który jak się okazało miał konflikt z Wałęsą.

Nie, opowiastki Gwiazdów którzy obrazili się się bo Andrzej nie dostał teki ministra.

I najważniejsze:

Nie, domniemaniom pana J. Kaczyńskiego który w dupie był i gówno widział.

Nie, wywody Macierewicza który przy okazji każdego raportu do wora z prawdziwymi winnymi dorzuca swoich oponentów.


Dowody na papierze albo taśmie. Jak macie zamiar gdybać to wypie**alajcie do działu z teoriami spiskowymi.

Gdym miał chęć to z tych samych materiałów stworzyłbym film chwalący Wałęsę pod niebiosa.

Lordzik92

2013-09-18, 11:30
To ze Walesa sie dogadal, nie jest zadna tajemnica, gdyz wystarczy spojrzec na kierunek w ktorym poszla RP po 89`...
Postkomunistyczne media robia z niego bohatera, ktory ocalil PL, analogiczna sytuacja z JPII, ciemny lud uwierzyl i stawia pomniki ludziom, ktorzy manipulowali opinia publiczna, tylko po to by starzy wladcy zgarneli swe potracone fortuny. Ale gawiedz zawsze potrzebuje swoich ,,obroncow" i ,,panow"...

Ra...........21

2013-09-18, 13:09
Nasłuchaliście się pisiackich bzdur i pierd... głupoty. Tak się składa że Jarusia nigdy w stoczni nie było, do kościoła zaczął chodzić po flircie z Radiem Maryja (bo zdjęcia z przed 10 lat klęczącego Jarka nie znajdziecie). Jak można krzyczeć precz z komuną a samemu walczyć o socjał (związkowe debile). A co do postkomunistycznych medi to takie same istnieją w Czechach czy na Słowacji. Wypie**alać z tymi waszymi zapomogo socjalnymi hasełkami do Rosji.

pi...........ja

2013-09-18, 13:10
Wielki Prezes jest zadowolony z tego montażu. Zapewne pomogli ci eksperci Macierewicza?

Ra...........21

2013-09-18, 13:12
A, Jarusia nigdy w stoczni nie było bo tatuś jako polityczny na uczelni. Stąd te jego dzisiejsze socjalne okrzyki.

mateuszek31

2013-09-18, 13:44
zanim PIS pojawił się na scenie politycznej w Polsce było już wiadomo że wałęsa to BOLEK! wystarczy spojrzeć na życiorysy Pana Gwiazdy i śp. Anny Walentynowicz ich konflikt z bolkiem oraz wiele dokumentów które w końcu po latach wychodzą na światło dzienne. Skończcie swoje populistyczne i lekceważące sprawe pie**olenie nie podoba się to nie oglądaj nikogo nikt nie zmusza.



ps. tak nie stawiam znaków interpunkcyjnych źle pisze tzn że nie jestem Polakiem tylko polaczkiem dla was lewackie ku*asy. zapraszam na marsz 11.11.13 elo