18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnego agenta...

Piterek_19 • 2013-09-18, 00:33
Ciekawy dokument pokazujący nastroje w Solidarności a także doskonałą, "krecią" robotę zdrajców pokroju Wałęsy. Materiał archiwalny, w tv nie wiedzieć czemu nigdy go nie widziałem ;-]


urteusz

2013-09-18, 14:20
Wałęsa to TW. ale pseudonim to nie Bolek. Przez lata swojej prezydentury wszystko co na niego mieli spalił czy zniszczył więc dowodów na to nie ma, że agentem był. Kolejna sprawa, czy wy myślicie, że SB trzymała dokumenty ważniejszych agentów, wątpie. Tyle w temacie.

Gordon

2013-09-18, 14:26
No i faktycznie ciemny lud uwierzy we wszystko. Czy ma jakiekolwiek znaczenie, czy Wałęsa 32 lata temu (!) był Bolkiem, a Jarek 20 lat temu klęczał w kościele, skoro dzisiaj większość zarabia na poziomie podobnym do Chińczyków.

Wszelkie wojenki o to, kto był lub co robił kilkadziesiąt lat temu odwracają tylko uwagę od tego co dzisiaj. I tak, mają sk***ysyny kurewsko skuteczny system indoktrynacji, bo dzięki temu, że skłócili naród, jest im łatwiej wciskać te wszystkie frazesy i dalej kroczyć w stronę drugiego Bangladeszu.

Mam w dupie Wałęsę. Mam w dupie Jarka i Maciarewicza. Mam w dupie całą klasę polityczną, jaka teraz rządzi. Ich wojenki byłby śmieszne, gdyby nie tak tragicznie wpływały na życie. Pozbawić ich kasy, tytułów i przywilejów i okazałoby się, że już nie są tak skorzy do pracy dla kraju. Że już nie zależy im tak bardzo na tym, kto, z kim, kiedy i dlaczego. Bo też mieli by to w dupie.

Demokracja bezpośrednia jak w Szwajcarii, gdzie decydują obywatele, a politycy pracują za darmo. I od razu żyłoby się przyjemniej.

senyou

2013-09-18, 15:23
Wudun zapomniałeś o:

Nie, mam wyprany mózg i jade po Kaczyńskim, bo tak.

Są dowody i jest książka opracowana przez historyka, który stracił przez to pracę. Publikacja naukowa, która bez dowodów by nie powstała, zrugana przez salon TVN i GW, nie jakieś pogadanki z Danką. Dobrze, że uprzedziłeś wszystkich o swoich fobiach --> cały szit po "Nie". Pozdro.

PS. Co do książki, to zachęcam Cię do samodzielnego poszukania.

Mattis

2013-09-18, 15:51
@senyou

Piszesz o Gancarczyku? Jak mógł stracić pracę, skoro pracował w IPN na xero?

Ra...........21

2013-09-19, 03:25
O tej książce było już mediach dawno temu. Na nasze nieszczęście sąd o postradzieckich korzeniach zdecydował inaczej :) Nie bądź śmieszny. Bzdury typu jak wykupienie naszych ziem przez Niemców po wejściu do uni

Krak

2013-09-19, 08:36
Gorgor napisał/a:

Na podstawie zmontowanego filmiku kreujecie opinie o ludziach?


Nie oglądnąłem tego, ale odniosę się do komentarza.
Otóż pokrótce przypomnij sobie kto skonfliktował środowiska do tego stopnia, ze przy naszym bohaterze zachował się do pomocy tylko nijaki Mietek Wachowski.

Roszp

2013-09-19, 14:59
senyou napisał/a:

jest książka opracowana przez historyka, który stracił przez to pracę.


Jak myślisz - stracił pracę bo wyjawił prawdę, czy stracił pracę, bo pie**olił głupoty bez pokrycia?