18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia Państwa Nowaków

Gebofon • 2016-08-06, 15:54
Państwo Nowakowie (wiek różny) nie są typowymi Nowakami... Wyróżnia ich nietypowe hobby...


jbone

2016-08-06, 16:00
myślałem że bardzo trzeba się sk***ić żeby wystąpić w "trudne sprawy" ale widać nawet dorośli ludzie nie mają zahamowań by na starość zrobić z siebie pośmiewisko.wiem że to na niby ale sam fakt nakręcenia takiego gówna znaczy że mają coś nie tak z deklem.

TB303

2016-08-06, 16:13
O ja pierdzielę... jedzą gruz, przyłapali go jak lizał ścianę, potem jadł tynk... co k***a?! To na pewno nie jest parodia? Nie wierzę w to, no po prostu k***a nie :krejzi:

Kto takie coś reżyseruje?! No k***a kto?!

Gebofon

2016-08-06, 16:18
Zamurowało mnie :-D

Erdroy

2016-08-06, 16:28
Trzeba być debilem, żeby myśleć że to nie jest fejk

TB303

2016-08-06, 16:35
Erdroy napisał/a:

Trzeba być debilem, żeby myśleć że to nie jest fejk


No nie wiem, polska telewizja jest tak poj***na, że różne durnoty im mogą przyjść do głowy. Coraz więcej ludzi korzysta z internetu, więc trzeba jakoś ratować oglądalność.

nerusss

2016-08-06, 16:45
Kurde ludzie, przestańcie pisać że to fejkt itd. 03:04 - Zdarzenia przedstawione w materiale nie miały miejsca, a wszelkie podobieństwo bohaterów z serialu do prawdziwych postaci jest przypadkowe. Ja rozumiem że słońce świeci w monitor, ale warto czasem coś przeczytać.

elektrycerz

2016-08-06, 16:47
Kolor skóry mi się nie zgadza

Erdroy

2016-08-06, 16:48
nerusss napisał/a:

Kurde ludzie, przestańcie pisać że to fejkt itd. 03:04 - Zdarzenia przedstawione w materiale nie miały miejsca, a wszelkie podobieństwo bohaterów z serialu do prawdziwych postaci jest przypadkowe. Ja rozumiem że słońce świeci w monitor, ale warto czasem coś przeczytać.


Obejrzałeś to gówno?

Imie_jego_44

2016-08-06, 17:18
UWAGA!!! dla tych, którzy nie wytrzymali do końca.
To materiał Faktoidu, należącego do GAZETY WYBORCZEJ, jeśli jeszcze nie wiecie kim są to zajrzyjcie na żelazną logikę, która śledzi ich manipulacje.
To antypolski materiał, który naśmiewa się z rodaków.
Nazwisko i imiona typowo polskie - niejako synonimy przeciętnych polaków, ten film wrzucany na wszelkie fora przez płatnych trolli PO ma się wiralowo roznieść po internecie i przypiąć rodakom łatkę gruzożerców, to oczywiście fejk, ale też kolejna odsłona antypolskiej akcji mająca przypisywać normalnym Polakom negatywne cechy, były mohery, ciemnogród,katoliban,złodzieje,antysemici teraz chcą z nas zrobić nędzarzy-gruzojadów, którzy siedzą w socjalnych mieszkaniach.
Wy naprawdę tego nie widzicie? materiały z tego źródła powinny być natychmiastowo wywalane by ślad po nich nie pozostał, a autorzy korzystając z GW obdarowani pernamentnym banem.

TB303

2016-08-06, 17:26
@Imie_jego_44
Cholera jasna, człowieku... czy Ty nie masz nic lepszego do roboty? Kogo to obchodzi? Ja takich gówien nie oglądam i omijam je szerokim łukiem.

lesiot

2016-08-06, 17:30
Imie_jego_44 napisał/a:

To materiał Faktoidu, należącego do GAZETY WYBORCZEJ, jeśli jeszcze nie wiecie kim są to zajrzyjcie na żelazną logikę, która śledzi ich manipulacje.



Takich "myślących" jak Ty powinno się zamykać w jakichś zakładach w odosobnieniu...
Materiał obśmiewa jakieś seriale paradokumentalne i tylko taki dekiel jak Ty politykę przy tym uprawia i reklamuje jakieś żałosne portale polityczne.

Imie_jego_44

2016-08-06, 17:37
Jakie portale polityczne? portal tropiący manipulację i hipokryzję, a tak się składa, że ta występuje w TVN i GW, Newsweeku i im podobnym ściekowym nurcie.
Uprzedzając jak wyskoczysz o datku z PiS dla żelaznej logiki, którego ostatnio czepiają się płatne trolle, to nie oni dostali to 140 000 zł tylko Fundacja Republikańska z, którymi współpracują.

lesiot

2016-08-06, 17:44
Tak, tak... pewnie wmawiaj sobie dalej, jeżeli łatwiej Ci dzięki temu żyć... tylko nie licz na to, że reszta jest równie głupia jak Ty.