18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia Państwa Nowaków

Gebofon • 2016-08-06, 15:54
Państwo Nowakowie (wiek różny) nie są typowymi Nowakami... Wyróżnia ich nietypowe hobby...


St...........on

2016-08-06, 17:49
" Żryj gruz cyganie" nabiera nowego znaczenia...

W............R.

2016-08-06, 19:59
Imie_jego_44 wygłaszał tu sporo kontrowersyjnych opinii, ale wyjątkowo zgadzam się z tym, co napisał. Niszczenie tożsamości narodowej jest jednym z głównych celów działań propagandowo-dywersyjnych (tzw. "wojna ideologiczna") na terytorium obcego państwa. Dziwi mnie, czemu jeszcze nikt z rządu nie podjął bardziej zdecydowanych działań, żeby temu zjawisku przeciwdziałać. Na jakiej podstawie? Poczytajcie konwencje, które nota bene Polska ratyfikowała (Niemcy także, sic!)...

KillerLaugh

2016-08-06, 20:25
Z uwagi na to, co napisał Imie_jego_44 postanowiłem pogrzebać. Reżyserem tego gówna jest Bartłomiej Szkop, który:

"W 2011 roku był autorem kampanii internetowej Platformy Obywatelskiej "Praktyczny przewodnik mężów zaufania PiS". Swoje projekty realizował wspólnie z takimi firmami medialnymi jak ATM Grupa, Agora, Endemol Polska. Zajmował się m.in. doborem obsady oraz obsługą planu do programów tv i reality show, m.in. Big Brother i Bar." - Chyba pamiętacie kretynizm i dekadencję jakimi emanowali uczestnicy tych show.

maly-boy

2016-08-06, 20:44
Jakaś anomalia... Z jednej strony polaczki a z drugiej cyganiuki ^^

icek Berg

2016-08-06, 20:59
Chcialbym zamienić kilka słów z typowym odbiorcą tego k***a szoł

19_91

2022-01-03, 12:44
Cyganie z makijażem