18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia mieszkańca akademika ze słoikami w tle

rrdzony • 2010-05-17, 17:24


żyjąc w takim syfie student musi non stop wpieprzać cytryny, a także czosnek.

a wszystko ma sadystyczny podtekst wszechobecnyh brudnych słoików

zaqwas

2010-05-17, 17:46
jak współlokator nie sra w pokoju to nie jest źle

miziolass

2010-05-17, 18:13
Jak nasz współlokator robi syf i nie chce posprzątać to jak jedzie na weekend wszystko ląduje na jego łóżku - proste. ;]

Kera

2010-05-17, 18:26
Pff! Mężczyźni!
Samce, to porządku nie potrafią utrzymać. No dobra, to wiadomo. Ale żeby nie potrafiły między sobą tego rozegrać? k***a, ale z tego czyściutkiego chłopczyka ciota jest...

~Conscribo

2010-05-17, 18:31
Kera napisał/a:

Pff! Mężczyźni!
Samce, to porządku nie potrafią utrzymać. No dobra, to wiadomo. Ale żeby nie potrafiły między sobą tego rozegrać? k***a, ale z tego czyściutkiego chłopczyka ciota jest...



przecież już dawno udowodniono, że to kobiety są największe brudasy, fleje i flejtuchy. Przejdź się do szaletu miejskiego i porównaj sobie męski kibel ktory najwyżej jest lekko oblany moczem a damską ubikację, pełną walających się zużytych podpasek i gówien po bokach, bo cięzko im na stojaka trafić w kibel. Bo siąść sie siądzie bo to be jest.

Info zaczerpnięte z przerózniastych artykułów i doświadczeń osobistych. Coby mi nikt nie zarzucił, że pracuję w szalecie :>

Lashlo

2010-05-17, 18:37
Conscribo napisał/a:



przecież już dawno udowodniono, że to kobiety są największe brudasy, fleje i flejtuchy. Przejdź się do szaletu miejskiego i porównaj sobie męski kibel ktory najwyżej jest lekko oblany moczem a damską ubikację, pełną walających się zużytych podpasek i gówien po bokach, bo cięzko im na stojaka trafić w kibel. Bo siąść sie siądzie bo to be jest.

Info zaczerpnięte z przerózniastych artykułów i doświadczeń osobistych. Coby mi nikt nie zarzucił, że pracuję w szalecie :>



Nie trzeba iść do szaletu miejskiego.
Wystarczy wyjść do jakiegokolwiek 'biura'.
W 'babskim' nasrane po kątach. Podpaski owszem, jednak to wszystko tylko z opowieści koleżanek znam, nie mam im jednak powodu nie wierzyć, jeśli powiadają co widzą po przyjściu z klopa :]

W męskich znów, bardzo popularny jest 'wyścig kóz' po ścianie nad pisuarem :amused:
Więc, zasadniczo remis ;-)

kucopony

2010-05-17, 18:51
"naprawde nie wiem co zrobić " jaki typ nie może poprostuu mu powiedzieć ze nie pasuje mu taki syf itp.. a nie nagrywa i smuci j***ny

Ma...........kk

2010-05-17, 19:52
'fuuuj' 'uuhhhh'...

jak pedał.

DaKuz

2010-05-17, 20:10
Epickie ja bym mu Oskara dal. Obama miał nobla to ten pacjent z 10 oskarów

nkee

2010-05-17, 20:18
'Grosze-pieniądze' :>

Wyj***ć mu ten cały syf, odkazić, ciuchy spalić.

fa...........ht

2010-05-17, 20:26
Marekkk: a ty co? zapach gówna lubisz czy jak?

Ardnas

2010-05-17, 20:29
Przez moment pomyślałam że się nam rozklei chłoptaś.

lubie_kopytka

2010-05-17, 20:29
Osiem minut pie**olenia o tym jak ma brudno w pokoju, MISZCZ!

Everal

2010-05-17, 20:33
klapki i skarpety, prawdziwy polak :)

mackie

2010-05-17, 20:38
załóż kimono i mu zrób mu fatality