18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia dziadka stawiającego sobie płotek przy drodze

mare30ks • 2014-08-27, 12:11
zaj***ne w calosci z piekielnych

Cytat:

Mój dziadek wydzierżawił sobie działkę, był tam taki stary domek. Dziadek go wyremontował, dobudowane zostało dodatkowe piętro, ogólnie wszystko jest już wyszykowane. Jednak dziadek postanowił końcu zrobić ogrodzenie wokół działki. Na początek stwierdził, że zbuduje prowizoryczny płot, czyli grube kołki i przybite do nich deski. I tutaj zaczyna się jazda. Sąsiad dziadka stwierdził, że płot jest zbyt blisko drogi (chociaż i tak na pewno nikomu to nie przeszkadzało) i powiadomił odpowiednie służby. Oczywiście przyjechali jacyś panowie, coś pomierzyli, posprawdzali i okazało się, że faktycznie, dziadek musi rozebrać płot, bo jest o 10cm za blisko. Ale.. panowie o których wcześniej wspomniałem zwrócili uwagę na płot sąsiada (bardzo ładny betonowy płot z drewnianymi sztachetami) i stwierdzili, że też im coś nie pasuje. Płot sąsiada również był źle postawiony i za bardzo wchodził na drogę, dostał on nakaz rozbiórki tego płotu. Dodatkowo stwierdzili, że płot szwagra owego sąsiada (który mieszka obok niego) też źle stoi (ogrodzenie z kamienia) i też trzeba go przestawić. W efekcie dziadek musiał rozebrać swój prowizoryczny płot, co zajęło 30min a sąsiad i jego szwagier muszą burzyć niektóre elementy i wykopywać betonowe kawałki.


doskonala kara dla debila, szwagier bedzie zadowolony 8-) poziom cebuli 100%

Radbug

2014-08-27, 12:15
ta,uważaj bo je rozbiorą i ktoś to później sprawdzi na jakiejś wsi...

sn...........r9

2014-08-27, 12:45
@up ty się nie boj, rozbiorą i sprawdzi. Co jak co, ale aparat represji działa u nas luksusowo (oczywiście nie mówię o przypadkach prawdziwych przestępstw, albo jak ktoś ma plecy, lub posmaruje).

Kartofelhoffen

2014-08-27, 12:45
Urzędasy przyjechały raz, to przyjadą i drugi. Wystarczy odrobina determinacji po stronie dziadka. A czy rozbiorą czy zapłacą 'karę' to zależy od wójta/starosty pewnie...

sn...........r9

2014-08-27, 12:47
@up to zależy co znaczy "odpowiednie służby". Jeśli chodzi o inspekcję budowlaną, to wrócą niewątpliwie, i jeśli płoty nadal będą, gdzie były, dosuną z 5 kloca bez udziału wójta, ani starosty. I tak w kółko do skutku.

vPtaku

2014-08-27, 12:48
Tak kończą frajerzy.

Prospect0r

2014-08-27, 13:30
Piwo dla panów z inspekcji :)

BongMan

2014-08-27, 13:53
Hahaha, dobrze tak złośliwej, społeczniackiej k***ie! Piwo! A dla dobra ogółu powinno się takie gnidy odstrzeliwać.

Ne...........es

2014-08-27, 14:20
piekielni zajebista stronka :)

a co do historyjki, no w takim k***a kraju zyjemy. wszedzie same k***y

ws...........33

2014-08-27, 15:07
Muahahahahahaha! Jak ja nie znoszę takich k***a warchołów, byle by komuś doj***ć, ten na szczęście będzie miał nauczkę :D

Nooomand

2014-08-27, 15:12
Typowy społeczniak, który musi się do czegoś dopie**olić, bo jak by tego nie zrobił to k***a był by chory...

RavenRR

2014-08-27, 15:32
Miałem podobną historię ubiegłego lata. Na zapadłej wsi, gdzie mieszkają rodzice, w końcu postanowiono zrobić chodnik. Przy okazji zrobiono też dokładne pomiary. Ogrodzenie domu mego rodzinnego znajdowało się kilkanaście (dziesiąt? już nie pamiętam) centymetrów za daleko. Najgorszemu wrogowi nie polecam rozbierania i przestawiania betonowego ogrodzenia :lol: Ale przy okazji trochę je zmodyfikowaliśmy, więc wyszło to nawet na dobre ;)

mare30ks

2014-08-27, 16:30
w momencie w ktorym urzednik mowi typowi-debilowi ze jego plot tez jest do rozbiorki tak widze reakcje dziadka



:-D

CiałoObce

2014-08-27, 16:42
za ten durny dopisek z cebulą powinieneś dostać betonową częścią płota w ryj