18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia Bez Cenzury

Glorek • 2014-01-15, 17:30
Drugi już odcinek świetnej, według mnie, serii filmików o historii. Tym razem padło na Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego władcę Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Miłego oglądania ;-)

In...........or

2014-01-16, 14:29
Ja to wolalbym ogladac podkoloryzowana historie Polski, zrobiona przed Git Produkcje w


imgstage

2014-01-16, 14:35
Jeżeli chodzi o Poniatowskiego to się nigdy prawdy nie dowiemy jak było. Fakt kontrowersyjny władca i poprostu urodził się się w czasach gdzie z I Rzeczypospolitej została już tylko nazwa . Dla mnie najgorszym władcą był Zygmunt III Waza ( Ten to miał szczęście tylko dlatego że był władcą który wokół miał najlepszych dowódców i doradców w całej historii Rzeczypospolitej a sam był popierdółką i bardziej zależało mu na Szwecji niż Polsce), ogólnie cała ich dynastia ; drugi jest oczywiście Poniatowski .

ja...........or

2014-01-16, 14:43
A mi sie bardzo podoba kilka slow o gosciu ktory zamieszkiwal w moim miescie elegancko ze mial jaja kogos takiego brakuje w polsce. A za te pie**olenie co niektorych wreczam wam noz i daje wam wybor :D

genghiskhan

2014-01-16, 14:52
oho jak się wszyscy obruszają
zamiast pie**olić i hejtowąć to posłuchajcie - więcej zostanie wam w bani niż po zajebistym polskim systemie edukacji :!:

Tasiu

2014-01-16, 14:55
Fajne, tylko ma jakąś dziwną mordę i trochę za dużo wstawek (chociaż są dobre).

Sarkos

2014-01-16, 14:58
Grupa docelowa gimnazjum i myślę, że z takim założeniem ten program odniesie sukces.

meier

2014-01-16, 15:05
2 min obejrzałem, bo temat wydawał się ciekawy ale te wstawki co 5 sekund mnie za bardzo wk***iają. Niech się zdecyduje dla kogo ten jego programik, bo wydaje mi się że dla dzieci ( tylko po co ta wstawka na poczatku w takim razie)

kalosz90

2014-01-16, 15:20
Pojawił się już jeden odcinek tego pana. Wszedłem aż na jego kanał bo nawet mnie zainteresował. Ten który widzicie w tym temacie jest pierwszym filmem na jego kanale. Być może jeszcze się nauczy, bo filmik który podlinkowałem jest już w dużo lepszej formie. Dopiero zaczyna, może się poprawi, nie skreślajcie go od razu :ok:

Sylarr

2014-01-16, 16:21
Ten odcinek już na pewno parę tygodni temu był, ale ni ch*ja mogę znaleźć.

artureef

2014-01-21, 09:27
Drugi zdecydowanie lepszy od pierwszego, mniej tych "fajnych" animacji i bluzgów. Zarobił na piwo bo musiał posiedzieć kilka nocy i przeczytać zacne komentarze.