18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia bez cenzury. Upadek Polski

BorgBorg • 2015-03-28, 15:38
Odcinek poświęcony przyczynom rozbiorów i ostatecznemu zniknięciu Polski z mapy europy.







Nie było bo byłem najszybszy. huehuehuehu. :evil:

GTi

2015-03-28, 21:20
Głosujcie na kogo chcecie w wyborach.

W tym kraju nigdy nie było, nie jest i nie będzie dobrze.

ho...........zo

2015-03-28, 21:48
A ch*j kogo obchodzi co było ponad 200 lat temu

Agre

2015-03-28, 22:03
"...Posłowie są tylko odbiciem narodu" trafiasz w samo sedno a całą nienawiść polaków do sejmu można nazwać zwykła zazdrością każdy z nas chce iść do koryta a nikt i tak by nie potrafił ogarnąć do ładu kraju który nazywamy Polską bo przede wszystkim by się chciał wzbogacić przecie...
szlacheckie geny sprzedajnych sk***ysynów przetrwały i do dzisiejszych czasów...

Ka...........3D

2015-03-28, 22:03
hoszo napisał/a:

A ch*j kogo obchodzi co było ponad 200 lat temu





Historia lubi zataczać koło, nie jedno państwo się o tym przekonało :roll:

ri...........90

2015-03-28, 22:16
Od dawna powtarzam, że Polsce przydałby się się dyktator pokroju Łukaszenki lub Hussaina, Kadaffiego lub Putina

gaijin

2015-03-28, 22:32
@up
Najlepiej zrobisz wyjeżdżając do Rosji/Białorusi zakosztować ich dobrobytu, podpatrzeć sposoby "dyktatorowania" i bogatszy o tę bezcenną wiedzę wrócisz (najlepiej nigdy) na Ojczyzny łono, by uszczęśliwić rodaków na siłę.

Halibut

2015-03-28, 22:56
gaijin napisał/a:

@up
Najlepiej zrobisz wyjeżdżając do Rosji/Białorusi zakosztować ich dobrobytu, podpatrzeć sposoby "dyktatorowania" i bogatszy o tę bezcenną wiedzę wrócisz (najlepiej nigdy) na Ojczyzny łono, by uszczęśliwić rodaków na siłę.



Wy, lewackie k***y zawsze mieliście problem z myśleniem.
Nie macie pojęcia o niczym a paszcze otwieracie zawsze.

Co do tematu. Polska upada i prawdopodobnie upadnie z dwóch prostych przyczyn.
1. Mamy ch*jową demografię. Dzieci rodzi się coraz mniej, coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę.
2. Polacy to pie**oleni debile. W sondażach góruję PO, które nawet mimo dowodów na antypaństwową politykę dalej prowadzi. Jej głównym oponentem za to jest socjalistyczny PiS, który prawdopodobnie upie**oliłby Polskę w mniej niż 3 lata gdyby spełnił chociaż połowę swoich hasełek.

Jesteśmy na zachodzie postrzegani jak dzicy ludzie bez żadnego know-how. Wiem co mówię bo jeżdżę trochę po świecie. Wszyscy traktują Polskę jak montownie gdzie pracują małpy, którym nie wolno dać do zrobienia nic bardziej skomplikowanego bo to spieprzą. A co jest najgorsze? Że mają racje....
Ale k***a gdy jakiś przedsiębiorca chce w tym j***nym kraju coś zrobić to od razu taki j***ny Polak wyzywa go od złodziejów i wyzyskiwaczy, państwo niszczy go przepisami, podatkami, koncesjami i nalotami a kropkę nad i stawia mafia razem ze skorumpowaną policją.
Ktoś tam wyżej pisał, że jest optymistą i że Polska się bogaci.... :lol: :lol:

Decisive

2015-03-28, 23:11
To nie ważne czy demokracja czy dyktatura. Jeżeli naród jest zdolny (Niemcy) to zawsze będzie w miare dobrze, nawet NRD to był sukces w porównaniu do PRL. Jeżeli naród niespecjalnie ogarnięty (słowianie, araby, murzyni) to pomimo miliardów dotacji czy zapasów surowców naturalnych (Rosja) gówno z tego będzie.

To nie przypadek, że państwa Europy zachodniej rządziły światem, podczas gdy reszta się nie rozwijała. Sam jestem Polakiem, ale staram się być obiektywny. Pracuje obecnie z Niemcami i widzę jak Polakom wiele brakuje do ich mentalności. W Warszawie nigdy nie będzie tak dobrze jak w Berlinie. Myślicie, że skąd się wzieło określenie "Polnische Wirtschaft"?

spinaczel

2015-03-28, 23:43
Cytat:

Demokracja zniszczyła nas wtedy, zniszczy nas i dzisiaj.


Każdy tak pie**oli,że źle,że demokracja,że socjale a potem przychodzą wybory, idzie i głosuje na PO, PiS,SLD, by móc dalej pie**olić.

Halibut

2015-03-29, 00:44
Decisive napisał/a:

Pracuje obecnie z Niemcami i widzę jak Polakom wiele brakuje do ich mentalności.



Też pracowałem z Niemcami i z chęcią posłucham jaką to oni mają wspaniałą mentalność w porównaniu z nami. :lol:

Sku3l

2015-03-29, 00:47
I jak od szlachty się zaczęło, tak pomijając krótkie przebłyski jest po dziś dzień. Wywalić te świnie z koryta.
Jest k***a nadzieja, bo ludzie zaczynają widzieć na oczy co się dzieje wokół i może jeszcze dożyje momentu kiedy ta żydo-komuna poleci na zbity ryj... Ale to jest mała iskierka nadziei, bo pewnie prędzej te darmozjady przeżrą cały kraj od środka i za 20 lat będziemy mówić "suka bladź", a co do kilku wyżej to żebyście no k***a wiedzieli że właśnie ktoś jest Polsce potrzebny co rządziłby twardą ręką, bo na przestrzeni dziejów widać że im więcej w naszym kraju przywilejów i podziałów władzy, tym bardziej to wszystko zaczyna gnić, a za każdym razem gdy wchodził ktoś kto miał pojęcie o władzy i uciszał te bydło, to jakoś te społeczeństwo nie narzekało. pie**olicie jak potłuczeni, omamieni mediami że potrzebujemy tych wszystkich podatków żeby państwo się bogaciło, potrzebujemy dotacji od unii, potrzebujemy całe partie żeby kraj się kształtował. A wystarczy spojrzeć na Chiny czy Japonię. Proste podatki, widać kto u nich rządzi i ciągły postęp gospodarczy i nikt jakoś nie narzeka, tylko wam ćwoki lewackie nikt nie powie w telewizji, bo wszędzie tylko bronkobusy i dudobusy i wielka wspaniała Unia Europejska. Kiedy czytam niektórych wypociny, albo słucham sondaże dlaczego Pan/Pani głosuje na kogoś tam to już jednak myślę żeby to wszystko poszło w p*zdu... :/

Tygrys500

2015-03-29, 14:22
polacy udowodnili juz dawno temu ze nie są w stanie prowadzić samodzielnego państwa. przez swoja mentalność i kilka innych cech. ja sie nie dziwie zaborcom. zobaczcie ile wspaniałych budynków i infrastruktury wybudowano w wielkopolsce podczas zaboru pruskiego. sami polacy nigdy by tego nie wybudowali ;)

krzyś1990

2015-03-29, 14:45
@up Wiesz co pie**olnij się w łeb.

szogunek

2015-03-29, 23:37
tym razem nie czytalem tych waszych pierdół pseudo lub hipo patryjotycznych, powiem tylko jedno historia kołem sie toczy, a kałem sie tuczy