18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipoglikemia...

~DMT • 2018-04-05, 21:10
Śpiączka hipoglikemiczna jest wynikiem ciężkiej hipoglikemii, kiedy dochodzi do niedoboru glukozy w ośrodkowym układzie nerwowym (fachowo neuroglikopenia). Funkcjonowanie mózgu zależy od stałego dopływu glukozy, która jest głównym źródłem energii dla mózgu. Znaczny spadek cukru (glukozy) prowadzi do szybko narastających zaburzeń jego pracy, a dalej do śpiączki.



Całkiem zgrabna Da Silva, czeka na karetkę w pozycji ustalonej odgórnie przez kartel... ;)

jjjkkkfff

2018-04-05, 23:13
@up
tyle tekstu na sadistic? Sam nie wierzysz że ktoś to przeczyta.

doopa

2018-04-05, 23:42
było jej cukru dać

poligon6

2018-04-06, 09:46
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zostawiam wam zadanie domowe ;)
[b]



Konkluzja. Proces myslenia a raczej swiadomego wyboru nie istnieje. Wybór dokonywany jest bezwiednie(na podstawie nabytych wzorców), potem nastepuje jego usprawiedliwianie.

Dokładniej z tym paradoksem mozemy zapoznać sie w trzeciej części Matrixa kiedy Agent Smith pyta sie Neo: "Why ms Anderson"

krzyks_04.0

2018-04-06, 10:32
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zostawiam wam zadanie domowe ;)

Strategia konfirmacyjna
– tendencja do preferowania informacji, które potwierdzają wcześniejsze oczekiwania i hipotezy, niezależnie od tego, czy te informacje są prawdziwe. Powoduje, że ludzie poszukują informacji i zapamiętują je w sposób selektywny, interpretując je w błędny sposób. Efekt ten jest szczególnie silny w przypadku zagadnień wywołujących silne emocje i dotyczących mocno ugruntowanych opinii. Przykładowo, czytając o polityce dostępu do broni, ludzie zwykle preferują źródła, które potwierdzają to, co sami na ten temat sądzą. Mają również tendencję do interpretowania niejednoznacznych dowodów jako potwierdzających ich własne zdanie.

Selektywne poszukiwanie informacji, ich zapamiętywanie i interpretowanie jest przytaczane jako wytłumaczenie efektu polaryzacji przekonań (gdy różnica zdań staje się jeszcze większa po zaprezentowaniu dwóm stronom tych samych dowodów), trwałości przekonań (gdy przekonania pozostają niezmienione nawet po obaleniu dowodów, z których wynikały), efektu pierwszeństwa (gdy większa waga przykładana jest do informacji, które uzyskało się wcześniej) i iluzji korelacji (doszukiwania się korelacji tam, gdzie ich w rzeczywistości nie ma).

Serie eksperymentów prowadzonych w latach 60. XX wieku pokazały, że ludzie mają tendencję do poszukiwania potwierdzeń dla swoich wcześniejszych przeświadczeń. Późniejsze badania wyjaśniły to jako wynik tendencji do testowania hipotez bardzo selektywnie, skupiając się na jednej możliwości i ignorując alternatywy. W połączeniu z innymi efektami taka strategia wpływa na konkluzje, do jakich ludzie dochodzą. Błąd ten może wynikać z ograniczonych możliwości przetwarzania informacji przez ludzki mózg lub z ewolucyjnej optymalizacji, gdy szacowane koszty tkwienia w błędzie nie są większe niż koszty analizy prowadzonej w obiektywny, naukowy sposób.



Z każdym zdaniem nabierałem przekonania, że znam odpowiedź. Odgaduję hasło: Velture. Zaliczyłem? :amused:

~Velture

2018-04-06, 14:26
Viartus napisał/a:



Z każdym zdaniem nabierałem przekonania, że znam odpowiedź. Odgaduję hasło: Velture. Zaliczyłem? :amused:


|Hasło: krzyks|

krzyks_04.0

2018-04-06, 16:20
Velture napisał/a:


|Hasło: krzyks|



Jaki ty k***a głupi jesteś, to żadne ramy tego nie obejmują :ja_pie**ole:

voyagerkg1

2018-04-06, 17:15
Czekolade ..palca śię ,dostanie cukru prostego ,stanie na nogi .MaszAyahuaskę ...Ale żeś k***a się rozpisał ..idż pan w ch*j..

doopa

2018-04-06, 20:00
@up czekolada nie pomoże, cukier się słabo przyswaja, przez tłuszcz w niej zawarty

kevlarx

2018-04-06, 20:58
eee, pewnie naj***na spi

motci

2018-04-06, 21:49
Trup byłby bladszy

edek.bajzel

2018-04-06, 21:50
tylko prawdziwy sadol potrafi zainteresować dziewczynę swoimi inteligentnymi komentarzami,
spodziewając się właśnie takiej reakcji

jjjkkkfff

2018-04-06, 23:15
voyagerkg1 napisał/a:

Czekolade ..palca śię ,dostanie cukru prostego ,stanie na nogi .MaszAyahuaskę ...Ale żeś k***a się rozpisał ..idż pan w ch*j..



Kali mówić polska języka być trudna dla ciemna masa.

Inaczej- o co ci kurde chodzi?

gomez1308

2018-04-07, 00:28
Wniosek Sadole jak chcecie por*chać to musicie sobie znaleźć dziewczynę z cukrzycą i jej nie dawać jeść i pić przec cały dzień.

Ez Pz

Kałmasznawardze

2018-04-07, 00:41
gomez1308 napisał/a:

Wniosek Sadole jak chcecie por*chać to musicie sobie znaleźć dziewczynę z cukrzycą i jej nie dawać jeść i pić przec cały dzień.

Ez Pz



wystarczy powiedzieć: kochanie daj dzisiaj ja Ci zrobię zastrzyk :amused:

Jorgen88

2018-04-08, 07:16
Velture napisał/a:

Wiesz, że ciebie lubię ale no k***a mać... to tylko leżąca jak kłoda dziewczyna...
Nic k***a tu się nie dzieje.


nie powiem co ty wrzucasz na poczekalnię :ok: