18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hezbollah pozdrawia Żymian

corpo_kills_me • 2024-04-13, 22:25
Północny Izrael.


TwójCzarnyPan

2024-04-13, 22:28
A jutro Żymianie odwzajemnią pozdrowienia. I znów będzie płacz i wycie, że żydowscy naziści mordują niewinnych, którzy walczą o przetrwanie. :D

żmij

2024-04-13, 22:46
TwójCzarnyPan napisał/a:

A jutro żymianie odwzajemnią pozdrowienia. I znów będzie płacz i wycie, że żydowscy naziści mordują niewinnych, którzy walczą o przetrwanie.



Przez pomyłkę napisałeś "żydzi" z wielkiej litery.
Poprawiłem.

KungFuPaniDa

2024-04-13, 23:05
Strzelają jak proboszcz plemnikami w H(ana)lmana

Pepewatch

2024-04-13, 23:07
Trochę przykro się to ogląda widząc, że z ich iron dome-m oglądają sobie to jak pokaz fajerwerków w sylewestra, a druga strona jutro pewnie będzie miała dziesiątki, czy setki ofiar i zburzone ze dwa osiedla

Janko

2024-04-13, 23:11
I ch*j z nimi k***ami jednym

chorym

2024-04-13, 23:28
Powie mi ktoś jaki sens ma taki atak dronami skoro ludzie na imprezach w przerwie na szluga sobię je kamerują jak jeden po drugim pada i mają bekę? Nie rozumiem za bardzo tego zagrania

Smoku

2024-04-13, 23:34
Pepewatch napisał/a:

Trochę przykro się to ogląda widząc, że z ich iron dome-m oglądają sobie to jak pokaz fajerwerków w sylewestra, a druga strona jutro pewnie będzie miała dziesiątki, czy setki ofiar i zburzone ze dwa osiedla



A co w tym przykrego? Dostaną to o co poprosili.

żmij

2024-04-13, 23:35
chorym napisał/a:

Powie mi ktoś jaki sens ma taki atak dronami skoro ludzie na imprezach w przerwie na szluga sobię je kamerują jak jeden po drugim pada i mają bekę? Nie rozumiem za bardzo tego zagrania



Pomyliłeś "ludzi" z żydkami.
To nie to samo.

chorym

2024-04-13, 23:36
żmij napisał/a:

Pomyliłeś"ludzi" z żydkami.To nie to samo.



A to przepraszam za błąd

sberek38

2024-04-13, 23:46
ch*ja wiemy, co tam się naprawde dzieje. Dzisiaj fałszywe flagi to norma, która usprawiedliwia wszystko i daje moralne prawo do rzekomych odwetów.
Ja np. nigdy nie uwierzyłem, że to hamas bez "konsultacji" z mosadem zaatakował izrael. Zrobił ten co zyskał, a zyskuje zawsze izrael

pazuzu

2024-04-14, 00:45
Miejmy nadzieję że plan jest taki że zydzi się wystrzelaja a Iran wyślę atomowke :-)

T0B1

2024-04-14, 01:07
chorym napisał/a:

Powie mi ktoś jaki sens ma taki atak dronami skoro ludzie na imprezach w przerwie na szluga sobię je kamerują jak jeden po drugim pada i mają bekę? Nie rozumiem za bardzo tego zagrania



Ponoć Iran wystrzelił "setki" dronów, co w połączeniu z rakietami balistycznymi ma szansę przeciążyć OPL Izraela i wtedy może w coś trafią. Nie mniej straty pewnie będą niewielkie, ale zawsze to jakaś odpowiedź za zbombardowanie ambasady w Damaszku.