18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hezbollah pozdrawia Żymian

corpo_kills_me • 2024-04-13, 22:25
Północny Izrael.


majeńka

2024-04-14, 16:27
Mamy listę podludzi:

żmij (Siriuz), matisdziku, wojtekpwse, doopa, HILL33, pazuzu, d-_-bE.Prigozhin61, bercisko, Lisi, vengo, tars, Adik121, Emde76, Rosolek, sidx90, hitmeme, djted, lukasm, Gruchenfuhrer, Roskosmos, Pentagram1996, 46michu46, Obcy_88, Skrzek007, arek1995s, bishfinger, Antoni79, kiziorish, Manolito666, Kontotylkonaharda, MartweMurzyńskiePłody, KraQs1983, TNF, maki1981, XjkkZ, l0u, Roman123, Wojtaswp11, rafiu, jigoku, 176EFILIPI01, tomekb25, buszta2, Doktor511

Wszystkim wam wielki islamski h*j w żopę. ("Żopę" byście zrozumieli bo większość to także onuce.)

dgfdfg napisał/a:

j***ć to pontonowych inżynierów, czy ty wiesz ile noblistów było żydowskiego pochodzenia? Dupsko może łokciem byś nadal podcierał bez nich

26% nagród nobla w dziedzinach ścisłych (tzn. nie licząc literackiej, tzw. "pokojowa" nie jest nawet noblem), żydzi stanowią mniej niż dwa promile ludzkości. Zaś kozojebskich noblistów było 4, licząc współnagrodzonych oraz ahmadijczyków których zarówno szyici jak i sunnici nie uważają za muzułmanów.

To by było na tyle jeśli chodzi o uznanie kozojebców za istoty ludzkie. I to nie jest sprawa rasy (dowód: np. pakistańcy a hindusi), problemem jest tylko i wyłącznie islam.

htp napisał/a:

Wtedy to była Persja. A za Szacha mieli bardzo dobre stosunki z Izraelem.
Ale to zbyt trudne do zrozumienia.

Persowie mają za sobą tysiąclecia cywilizacji, od czasu do czasu zdarzają im się przebłyski kiedy mają wyj***ne na islam.

Jeśli ajatollah przegnie i pejsaci zrobią z nimi porządek, według mnie persowie nie będą potrzebować więcej niż kilku miesięcy aby być krajem nie gorszym niż Polska. Bo mądrych ludzi tam nie brak, po prostu meczetowi trzymają ich pod butem. To nie jest kraj arabski itp.

Antoni79

2024-04-14, 17:23
majeńka napisał/a:

Mamy listę podludzi:
żmij (Siriuz), matisdziku, wojtekpwse, doopa, HILL33, pazuzu, d-_-bE.Prigozhin61, bercisko, Lisi, vengo, tars, Adik121, Emde76, Rosolek, sidx90, hitmeme, djted, lukasm, Gruchenfuhrer, Roskosmos, Pentagram1996, 46michu46, Obcy_88, Skrzek007, arek1995s, bishfinger, Antoni79, kiziorish, Manolito666, Kontotylkonaharda, MartweMurzyńskiePłody, KraQs1983, TNF, maki1981, XjkkZ, l0u, Roman123, Wojtaswp11, rafiu, jigoku, 176EFILIPI01, tomekb25, buszta2, Doktor511
Wszystkim wam wielki islamski h*j w żopę. ("Żopę" byście zrozumieli bo większość to także onuce.)
26% nagród nobla w dziedzinach ścisłych (tzn. nie licząc literackiej, tzw. "pokojowa" nie jest nawet noblem), żydzi stanowią mniej niż dwa promile ludzkości. Zaś kozojebskich noblistów było 4, licząc współnagrodzonych oraz ahmadijczyków których zarówno szyici jak i sunnici nie uważają za muzułmanów.
To by było na tyle jeśli chodzi o uznanie kozojebców za istoty ludzkie. I to nie jest sprawa rasy (dowód: np. pakistańcy a hindusi), problemem jest tylko i wyłącznie islam.
Persowie mają za sobą tysiąclecia cywilizacji, od czasu do czasu zdarzają im się przebłyski kiedy mają wyj***ne na islam.
Jeśli ajatollah przegnie i pejsaci zrobią z nimi porządek, według mnie persowie nie będą potrzebować więcej niż kilku miesięcy aby być krajem nie gorszym niż Polska. Bo mądrych ludzi tam nie brak, po prostu meczetowi trzymają ich pod butem. To nie jest kraj arabski itp.



Zamiast iść do Kościoła, pospacerować z rodziną, popiknikować, to Ty jakieś listy robiłaś?

dżonyłojlker

2024-04-14, 18:48
majeńka napisał/a:

Mamy listę podludzi:



Na twojej niekoszernej liście znalazł się nawet jeden etatowy lewacki odpad :lol: Nawet 0dbyt i dmytro1234 nie bronią żydków tak jak ty. To, że musiałaś prosić jakiegoś mongoła, by wpłacił za ciebie pieniądze, mówi wszystko, aj waj :mrgreen:

Pepewatch

2024-04-14, 19:33
Antoni79 napisał/a:


Teraz ten sam schemat. NATO zajęło cały basen Morza Bałtyckiego. Czy w smak to ruskim, że ich enklawa została odcięta przez wrogie kraje? My wyrąbaliśmy sobie korytarz w mierzei, ruskie są też prowokowane do wyrąbania korytarza-lądowego. Obwód Kaliningracki ma spory potencjał gospodarczy i militarny. Połączenie z Białorusią dużo by im ułatwiło życie. Z tym że Polski wschodniej do linii Wisły bronimy sami. Cenny sprzęt ewakuowano by. Bez szans. Ruskie Wisły by nie przekraczały. Pachnie to kolejnym rozbiorem Polski. My dla zachodu jesteśmy tylko kolonią, ujadającym kundelkiem. Rosja jest dla nich partnerem. Jakże Niemcom i Francji usprawniłoby biznesy, gdyby od Rosji oddzielało ich kadłubkowe państwo polskie, zdominowane przez Niemców. Pół miliona żołnierzy to żadna strata, to statystyka. W dwa lata zostałoby z nas mniej niż z Ukrainy.



A idź Pan w chu.. z takimi predykcjami, ja mieszkam 250m od Wisły w południowym Krakowie to znaczy, że miałbym być po stronie onucowej!
Najgorsze jest to że z takimi zjeb... na szczytach wszystko jest możliwe i ten scenariusz choć mam nadzieję że się nie ziści nie jest kiedyś wcale nie możliwy do zrealizowania. Kto wie co im tam we łbach siedzi

majeńka

2024-04-14, 19:47
Antoni79 napisał/a:

Zamiast iść do Kościoła, pospacerować z rodziną, popiknikować, to Ty jakieś listy robiłaś?

A ty w cerkwi byłeś? Zaś lista sama się zrobiła, wystarczyło copy+paste.

dżonyłojlker napisał/a:

To, że musiałaś prosić jakiegoś mongoła, by wpłacił za ciebie pieniądze, mówi wszystko, aj waj :mrgreen:

Nie podaję danych przez które można mnie łatwo zidentyfikować. Ten kumpel który zrobił wpłatę jest mi dość odległy (bo od bliskiego znajomka droga byłaby krótka), jednak na mongoła nie wygląda. Zakładam że czysty polak.

żmij

2024-04-15, 16:49
majeńka,
Jedno masz pewne; za bardzo już nie zgłupiejesz. Nie da się :lol:


Możesz mi wyjaśnić, co Twoim zdaniem mam wspólnego z kolegą Siriuzem?
majeńka napisał/a:

żmij (Siriuz)


mit2

2024-04-15, 19:08
majeńka napisał/a:

Mamy listę podludzi:


Trochę mi się przykro zrobiło, że się nie załapałem :-(
Chyba muszę bardziej okazywać swój antysemityzm.

żmij

2024-04-15, 19:10
mit2 napisał/a:

Trochę mi się przykro zrobiło, że się nie załapałem
Chyba muszę bardziej okazywać swój antysemityzm.



Ćwicz, staraj się, awansujesz :)

Ta tępa dzida nie rozumie, że jeśli żydki i szwaby na nas narzekają, to znaczy, że zmierzamy we właściwym kierunku.

majeńka

2024-04-16, 04:48
żmij napisał/a:

Możesz mi wyjaśnić, co Twoim zdaniem mam wspólnego z kolegą Siriuzem?

Konta różne, osoba za klawiaturą ta sama.

mit2 napisał/a:

Trochę mi się przykro zrobiło, że się nie załapałem :-(
Chyba muszę bardziej okazywać swój antysemityzm.

I tu jest przykład kogoś ze zj***nymi poglądami który przynajmniej jest śmieszny i z kim rzeczowa dyskusja jest możliwa. Zaś ty, Siriuz, kiedy piszesz według wytycznych firmy, jesteś czystym bezużytecznym ścierwem. I jakkolwiek potrafisz pisać z sensem, z tej umiejętności nie korzystasz.

żmij

2024-04-16, 05:30
majeńka napisał/a:

Konta różne, osoba za klawiaturą ta sama.



Zgłoś administracji. Multikonta są zakazane :mrgreen:

majeńka

2024-04-16, 06:01
żmij napisał/a:

Zgłoś administracji. Multikonta są zakazane

I jak to udowodnić? Macie dobrze rozwiniętą technologię w tym zakresie.

żmij

2024-04-16, 12:43
majeńka napisał/a:

I jak to udowodnić? Macie dobrze rozwiniętą technologię w tym zakresie.



"Macie"? My? Czyli kto? Ja i Siriuz mamy technologię?

:roll:

majeńka

2024-04-16, 12:58
żmij napisał/a:

"Macie"? My? Czyli kto? Ja i Siriuz mamy technologię?

"Wy" jako firma. Do "ty i Siriuz" bym użyła liczby pojedyńczej. Ale nie jesteś jedynym pracownikiem, to duża korporacja.

żmij

2024-04-16, 17:29
majeńka napisał/a:

"Wy" jako firma. Do "ty i Siriuz" bym użyła liczby pojedyńczej. Ale nie jesteś jedynym pracownikiem, to duża korporacja.




No fajnie :D
Miłego dnia życzę. Over&out.