18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heroes 3

w10s • 2013-05-01, 11:48
Stare dobre czasy

havik

2013-05-01, 11:52
Grywalnością deklasuje wszystkie współczesne tytuły. ;)

Vi...........et

2013-05-01, 11:57
@up

Nie wspominając o dodatku Wake of Gods :)

Gumbasek

2013-05-01, 12:09
co za dodatek? :idea:

pa...........ny

2013-05-01, 12:17
To jedno hasło, jedno słowo, którego pragnęli zaawansowani jak i ci początkujący gracze, słowo bez którego było ciężko wygrać, a jego zwielokrotnienie podwajało, potrajało nasze szanse na wygraną, jeden ciąg liter bez którego walka była by za trudna, słowo o którym piszę, a raczej skrót, ewentualnie jak kto woli nazwać "cheat" to "nwctrinity" i masz jak znalazł kolegów wprost z nieba, w lśniącej zbroi, walecznym sercu, skrzydłach archanioła oraz tarczy w której ostatnim widokiem który ujrzy twój wróg będzie jego porażka, a miecz rozświetla wszystko. A moc wskrzeszania ?, o niej nie muszę wspominać. Heroes Might of Magic i wiele dodatków to gra, która jest wysoko, nie okłamałbym nikogo gdybym powiedział, że jest w pierwszej dwudziestce gier na mojej liście, gdzie klasyfikują się gry takie jak gry z konsoli "mario", "contra", "tzw.kaczki", przechodząc na pc do gier takich jak "hitman", zmierzając ku pierwszych tytułów gier gdzie jest "counter-strike", jak również gry "ścigałki" typu "grid" gdzie driftowałeś...ach, po prostu wspomnienia zostają w nas, a to co chciałbym powiedzieć to, to, że takich gier już nie tworzą...piękne czasy, mam nadzieję, że nie jestem sam, któremu takie momenty i gry zapadły w pamięci, pozdrawiam !.

pumba

2013-05-01, 12:45
Nie wiem czego studia nie poprawiają grafiki starych gier i nie wypuszczają ich na nowo. Roboty na pewno mniej niż przy tworzeniu nowego projektu, a człowiek pograłby sobie z przyjemnością na przykład w Gothica 2.

BongMan

2013-05-01, 12:59
Gumbasek napisał/a:

co za dodatek? :idea:


W ch*j nowych możliwości. Tyle, że nie dałbym rady z pamięci wszystkich wypisać. Ogólnie grywalność się bardzo poprawia. Polecam. Jeden taki przykład: Jarmark czasu. Bardzo pomocny budynek na mapie. Jak ci się bohater nauczy jakiejś ch*jowej umiejętności, która jest ci niepotrzebna i zajmuje tylko miejsce, to idziesz na jarmark czasu i oduczasz bohatera tej umiejętności.

Charles_Manson

2013-05-01, 13:00
@pumba

Przecież dalej możesz pograć. Grafika jak dla mnie jest sprawą co najmniej drugoplanową, powiedziałbym nawet, ze w tym cały urok :> Aż pójdę w gothica popykać, dzięki za zajawę.

Geho

2013-05-01, 13:00
@panpoważny
kody są dla pedałów

Rzehooj

2013-05-01, 17:17
Ja za to lepiej pamiętam II i jej czita na czarne smoki (32167) :D

afgan3

2013-05-01, 17:17
Moc! Gram do dzisiaj ;)

antek025

2013-05-01, 17:22
i ta złość jak na statek nie wsiadłeś, bo Ci jednego ruchu zabrakło...

mateuszowy

2013-05-01, 17:53
Ja polecam Wam nowy dodatek, który wyszedł w sumie całkiem niedawno, a jest naprawdę świetny.
Dodatek nosi nazwę Horn Of The Abyss i został zrobiony przez rusków.