18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hello Kitty ku czci piekieł

defcon1 • 2013-06-23, 21:37
Ksiądz Marek o opętaniach przez Hello Kitty i takich tam.


flisek

2013-06-24, 00:35
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

O co wam chodzi, przecież dobrze gada, byście się zdziwili jaki wpływ mają te wszystkie chińskie(czy też japońskie..) bajeczki i te wszystkie dziwne zabaweczki dla dzieci, to je niszczy. Latają po placach zabaw jak popie**olone i rzucają jakimiś chińskimi/japońskimi hasełkami zachowując się do tego jak pojeby z ADHD. Taka prawda sam mam młodszych kuzynów (mają po 10 lat) zachowują się jak bydło, to wynik tego, że rodzice gówno robią, a ich wychowanie polega na puszczaniu zj***nych bajek kupowania zj***nych figurek, kart i talizmanów oraz gier komputerowych typu łazi po mieście jakiś j***ny Edward Nożycoręki z kapturem na głowie i zapie**ala ludzi i sieje chaos, a dzieciaki mają ubaw, "tamtego zabij tamtego"..
No ale wy wielcy k***a "oświeceni" ateiści z gimnazjum bierzecie wszystko dosłownie, a to co mówi o opętaniu itd. trzeba też brać metaforycznie.. zresztą opętanie jest możliwe to nie jest jakaś bajeczka i lepiej z tego nie drwić. Polecam kiedyś się przejść na spotkanie/ msze z egzorcyzmami to zwątpicie. Tyle w temacie. Pozdrawiam i dobranoc. ;)


zgadzam sie, i dziwi mnie de..lizm powyzyszych komentarzy

Trollu

2013-06-24, 00:39
Księżulku... zjeżdżaj stąd ;)

doniu1405

2013-06-24, 00:44
Ja pie**ole co trzeba mieć w głowie.
Albo troll lvl hard albo rodzice go skaleczyli.

"Mamo kupisz mi kaczora Donalda?"
"sp***alaj szatański pomiocie!"

benTerra

2013-06-24, 00:44
flisek napisał/a:


zgadzam sie, i dziwi mnie de..lizm powyzyszych komentarzy



Dokładnie jestem tego samego zdania. No ale wiek niektórych tutaj obecnych zobowiązuje...

apoteoza666

2013-06-24, 00:49
Bądź co bądź, ale jak siedzi takie dziecko 5-cio letnie cały dzień przed TV i ogląda w kółko te pie**olone bajki to co się dziwić, że im odwala? A oglądając choćby i Pokemony (czy coś innego co jednak jest fajne ;D ) to taki gówniarz jest w stanie wyciągnąć jakieś przesłanie? Nie... ono weźmie kota i psa i będzie się chciało się nim napie**alać. Widzę swoje sąsiadki.. sobie powpadały, 20 lat, dziecka wychować nie umieją no i teraz takie rozpieszczone dzieciaki latają z kisielem zamiast mózgu. Ale co pan ksiądz gada z tymi kadzidełkami to rzeczywiście jak ktoś wspominał powyżej - natanek 2.0.

hu...........nn

2013-06-24, 01:08
Co to są bakugany :shock: ?

Marsto

2013-06-24, 01:15
Już miałem wyłączać w połowie bo bullshit w ch*j ale patrze ponad 210 browarów no to k***a ja sadolem nie jestem xD Obejrze ;D

Lemon19

2013-06-24, 01:18
Za dzieciaka oglądało się Dragon Ball, latało po boisku, wracało z poobijanymi kolanami, jadło kolację i kładło się spać, wtedy dzieciak nie miał czasu na myślenie o paktach z diabłem.

Jak ładnie Szymuś zwraca się do księdza - wujku, ciekawe :P

:krejzi:

ploterka

2013-06-24, 01:22
O czym ten człowiek mówi? Nienawidzę kiedy księża za bardzo się wczuwają . W liceum kiedy chodziłam na religię miałam takiego księdza Grzesia(bardzo naiwny i łatwowierny) , na jednej z lekcji chciałam sprawdzić co zrobi jeśli narysuję pentagram . Kiedy akurat przechodził koło mojej ławki zaczęłam rysować , widziałam że patrzy na to co rysuję , kiedy została mi ostatnia linia powiedział do mnie:
- Stój ! Nie chcesz tego zrobić.
No to ja oczywiście skończyłam . Kazał mi wstać i złapał mnie za głowę, potem odmówił jakąś modlitwę na wypadek opętania i kazał się przeżegnać . Ja oczywiście nie żegnałam się już kilka lat i zapomniałam jak te ręce idą . Nie wypuścił mnie z klasy puki nie przeżegnałam się odpowiednio . Nie chciałam prowokować , po prostu byłam ciekawa co zrobi.

_P...........K_

2013-06-24, 01:51
Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał o czym ten ksiądz mówi:


PA...........SM

2013-06-24, 02:52
ploterka napisał/a:

O czym ten człowiek mówi? Nienawidzę kiedy księża za bardzo się wczuwają . W liceum kiedy chodziłam na religię miałam takiego księdza Grzesia(bardzo naiwny i łatwowierny) , na jednej z lekcji chciałam sprawdzić co zrobi jeśli narysuję pentagram . Kiedy akurat przechodził koło mojej ławki zaczęłam rysować , widziałam że patrzy na to co rysuję , kiedy została mi ostatnia linia powiedział do mnie:
- Stój ! Nie chcesz tego zrobić.
No to ja oczywiście skończyłam . Kazał mi wstać i złapał mnie za głowę, potem odmówił jakąś modlitwę na wypadek opętania i kazał się przeżegnać . Ja oczywiście nie żegnałam się już kilka lat i zapomniałam jak te ręce idą . Nie wypuścił mnie z klasy puki nie przeżegnałam się odpowiednio . Nie chciałam prowokować , po prostu byłam ciekawa co zrobi.



No to powiedz nam wszystkim, czy Cię zerżną porządnie ???

_P...........K_

2013-06-24, 02:54
PANxxxBDSM napisał/a:



No to powiedz nam wszystkim, czy Cię zerżną porządnie ???



Grammar nazi :hitler:

"żerżnął"

Elanez

2013-06-24, 03:31
Prawie jebłem jak powiedział "Ostatnio ratowałem syna ( długa spacja ) kolegii mojego". Prawie się wygadał ;D Później jeszcze "Dobrze wujek". Oj coś musi być na rzeczy.

P.S Biblia ma tyle samo liter co Piekło - przypadek?

Chajda

2013-06-24, 04:51
ma ktos moze linka do youtube?

_P...........K_

2013-06-24, 05:55
Chajda napisał/a:

ma ktos moze linka do youtube?



Naturalnie, proszę: www.youtube.pl :amused:





Nie no, nie będę ch*jem, łap ;-)

/watch?v=qMFCq3ynyOg