18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hello Kitty ku czci piekieł

defcon1 • 2013-06-23, 21:37
Ksiądz Marek o opętaniach przez Hello Kitty i takich tam.


_P...........K_

2013-06-23, 23:10
Dobrze gada, trzeba spalić te kulki mocy :maryska:

froqer

2013-06-23, 23:11
A i z tym ADHD, sam autor przyznał, że to bujda i eksperyment, ale szatan już wie i się tym posługuje hehe niedługo niedouczone klechy będą szykanować ludzi za depresję albo palić.

Wierzę w Boga, ale nie wiem czy on jeszcze wierzy w swój kler :D Bo ja załamuje ręce nad ich wykształceniem i zaściankowością.

Peter-Norivotset

2013-06-23, 23:11
xmikexpl napisał/a:

Piszecie, że wcześniej nie było zabawek i dzieci biegały pod blokiem grały w piłkę, a teraz hello kitty, monster High itp. nie stac na te gówna i racja bo tak jest. Ale bez pierdół!!! Wcześniej jeździliśmy maluchami, polonezami i było niby dobrze to na h*j teraz polonezem nie jeździsz??? Przecież za 1000zł masz zajebisty samochód z dzieciństwa...?? To jest cywilizacja i postęp, a nie k***a jakiś szatan. Poprsotu ludzie wymyślają bzdurne postacie, troszkę marketingu i kasa płynie. Ot co cały szatan. "To ludzie ludziom zgotowali ten los" że tak wyniośle powiem.....


Rodzic ma za zadanie wychowanie swojego dziecka tak, żeby wyrosło na najkrócej powiedzieć normalnego człowieka. To od rodzica zależy czy pie**olony bachor będzie pół dnia spędzać na graniu na komputerze, czy na konsolach z komuni, a reszte ogladac telewizje, czy będzie ganiał na podwórku z dzieciakami, grać w piłke, bawić się w policjanta i złodzieja itp

hesuschytrus

2013-06-23, 23:11
I na tym przykładzie widać jak religia ryje mózg

Paniczyk

2013-06-23, 23:17
Klecha na wózku - +10 do wiarygodności.

EloRico

2013-06-23, 23:18
Zaj***ć mu koła, żeby nie jeździł nigdzie z tymi mądrościami :D

jedlina

2013-06-23, 23:34
na wozku = pala nie staje= dawno nie bral w obroty zadnego ministranta = z frustracji takieglupoty gada


dawid1992

2013-06-23, 23:35
ja pie**ole co za idiosta

Puszale

2013-06-23, 23:43
jestem za dniem bez spodni - belzebub

prof. Matolewicz

2013-06-24, 00:04
ale się ludziom we łbach pie**oli od tych zj***nych religii

_P...........K_

2013-06-24, 00:09
darek4099 napisał/a:

http://gloria.tv/?media=386731 Zobaczcie to. Pozostawiam bez komentarza...



Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman

Ło k***a, już od dziecka przeklęty :shock:

Samudaripen

2013-06-24, 00:11
O co wam chodzi, przecież dobrze gada, byście się zdziwili jaki wpływ mają te wszystkie chińskie(czy też japońskie..) bajeczki i te wszystkie dziwne zabaweczki dla dzieci, to je niszczy. Latają po placach zabaw jak popie**olone i rzucają jakimiś chińskimi/japońskimi hasełkami zachowując się do tego jak pojeby z ADHD. Taka prawda sam mam młodszych kuzynów (mają po 10 lat) zachowują się jak bydło, to wynik tego, że rodzice gówno robią, a ich wychowanie polega na puszczaniu zj***nych bajek kupowania zj***nych figurek, kart i talizmanów oraz gier komputerowych typu łazi po mieście jakiś j***ny Edward Nożycoręki z kapturem na głowie i zapie**ala ludzi i sieje chaos, a dzieciaki mają ubaw, "tamtego zabij tamtego"..
No ale wy wielcy k***a "oświeceni" ateiści z gimnazjum bierzecie wszystko dosłownie, a to co mówi o opętaniu itd. trzeba też brać metaforycznie.. zresztą opętanie jest możliwe to nie jest jakaś bajeczka i lepiej z tego nie drwić. Polecam kiedyś się przejść na spotkanie/ msze z egzorcyzmami to zwątpicie. Tyle w temacie. Pozdrawiam i dobranoc. ;)

avic

2013-06-24, 00:30
Ja znam tego księdza.. To był bardzo bliski znajomy mojej ś.p. babci, ksiądz Marek Bałwas. Lata w kościele nie byłem, ale wydaje mi się, że to on. Pamiętam go jeszcze sprzed wypadku, potem coraz rzadziej go widziałem...ale powiem wam jedną rzecz: znałem kupę tej czarnej mafii w koloratkach, wymuszaczy ofiar od starszych ludzi, dziecorobów, pijaków, ale akurat ten ksiądz szczerze wierzy w to co mówi. Bardzo inteligentny i miły człowiek. Odnośnie wywodów z hello kitty - nie wypowiadam się.