18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haters Gonna hate

BMWswap • 2012-03-05, 02:58
takie tam trzysta szesnastki za 1000zł, tylko na neony zabrakło, ale za to na LPG zostało :)



czekam na fachowe wypowiedzi, szczególnie jedną :)

LaChupacabra

2012-03-05, 23:59
jakbym chciał sobie pooglądać samochody to bym sobie wszedł na smog'a a nie na sadola.

setkris

2012-03-06, 00:25
komentarzy do pierwszego filmiku za wielu nie widzialem, ale jego samego ogladalem i szczerze mowiac uwazam, ze nic w tym zlego ,a frajdy ogrom.W bezpiecznym rewirze,bez narażania kogokolwiek, procz ewentualnie siebie daja sobie i swoim furkom nieco radosci.Sam jezdze od poczatku swojej kariery(jakies 100k km w konkretnie tym aucie) juz prawie pelnoletnim "jajkiem"(Ci ktorzy w ogole pasjonuja sie motoryzacja tak samo historie beemek,civinek i innych mniej lub bardziej usportowionych aut, beda mieli pojecie co to, jesli nie...) czyli Honda Civic 1994 1.6 v-tec, ktora dzis faktycznie warta jest dwie wyplaty i ale co z tego?? powiem Wam że wole taki samochod niz niejeden dziesieciokrotnie wiecej warty samochod gdyż jest to sprawdzona konstrukcja,na ktorej przejechalem bez najmniejszego wkladu(nie liczmy elementow eksploatacyjnych od olejow przez przez klocki az po rozrzad-dzieciaczki znow sie pogubia ale w sumie o to mi chodzi:] ) i mimo wieku nie zamierzam sie go pozbywac, bo uwazam, ze kazda wlozona w niego zlotowka procentuje pewnoscia, tego ze auto zawsze i wszedzie robi to czego od niego wymagam
i mimo wieku ma prawo szczycic sie lepszymi wlasnosciami jezdnymi(nie mylic z osiagami-chodzi o prowadzenie a nie o przyspieszenie) niz wiekszosc dzisiejszych miejskich aut. nie kazdego stac na fure od tatusia za 50 kawalkow a sa tacy co piescili swoje furki nie marzac jeszcze o zdawaniu prawa jazdy. malo kto juz na tym portalu zaczynal od "malucha", ktory niezaleznie jak sie prowadzil,ile kosztowal, to dawal wlasnie w warunkach pokazanych na filmiku z parkingu wyk***isty ogrom zabawy. Wtedy bylem nieco innym niz dzisiejsi "gimbusem" i marzac o prawku wywijalem takie wlasnie baczki gdzies w kolo wioski;] ehhh k***a tez kocham komputery ale nigdy need for speed nie bedzie lepszy chocby od takiego czegosc. Dobranoc

BMWswap

2012-03-06, 00:42
@up

o Boże, kolejny normalny człowiek, już myślałem że jakiś dziwny jestem :P dobrze że jest nas więcej, myślałem że upośledzeni mnie zjedzą :)

makabrax

2012-03-06, 00:51
@BMWswap
sam żeś jest upośledzony, jak masz problemy i nie możesz znieść krytyki to trzeba było na yt wrzucić filmik i wyłączyć komentarze...

cinu314

2012-03-06, 00:54
Ktoś jest w temacie na jakim kapciu jeździ mospinek ?
firma,model,szerokość ?

pdmk

2012-03-06, 01:06
@up.
Chlopaki glownie upalaja Federale. Przeniuchaj sobie driftowe forum, albo zawitaj do Nas na zawody :)

vagrant326

2012-03-06, 01:15
a ja myśle ze BMWswap umieścił fajny opis i jeszcze lepszy tytuł. Mam wrażenie że to że wrzucił kiedyś jakiś tam film dyskryminuje go z dodawania CZEGOKOLWIEK - a ja Wam powiem, ten kto wrzucił na sadola cokolwiek, i nie ma żadnego tematu w Było.pl/Suchar/Kosz niech pierwszy rzuci kamień.
Jesteście niezłymi hejterami (w wiekszości), a ci z filmu są niezłymi kierowcami.
Grupą B to oni nie jeżdżą, ale kto zabrania im pobawić się nieraz za własne pieniądze na jakimś pustym placu? Chciałbym zobaczyć tych hejterów i kierowców jednocześnie, w zimie (prawdziwej), z prostym zadaniem przedostana sie z pkt A do pkt B. Ale nie po czarnej (dziurawej) odśniezonej drodze, tylko tam gdzie jest 10% nachylenia z zakret choćby i 45*, na 5 cm ubitego śniegu.
Tymczasem wracam zdobywać umiejetności prowadzenia w NFS.

cichythunder

2012-03-06, 02:46
BMWswap napisał/a:



widać że dysponujesz konkretną wiedzą. podglądałeś rodziców?



SQT ma rację, zostałeś objechany za poprzedni filmik, teraz w akcie "zemsty" pokazałeś chłopaków z PUZ Drift Team którzy nie mają nic wspólnego z Pabianicami :D Mospin jest z Włocławka, Hypki ze Środy Wlkp. Małpa z Siedlec a Forrest z Kutna. To najwyższa półka driftu i na bank nawet nie słyszeli o waszym klubiku który fakt faktem posiada szpanerskie BMW za przysłowiowy 1000zł :D radzę wam więcej ćwiczyć i inwestować w pasje a mniej szpanować po sieci :D koleś przednionapędowym rodzinnym kombi ma lepsze filmiki od was :D a nie jest żadnym pasjonatem tylko zwykłym listonoszem z Litwy :D :D :D


może w tym momencie jestem hejterem, ale nienawidzę jak ktoś nie potrafi przyjąć na klatę trochę krytyki i chowa się za plecami profesjonalistów :D Pzdr

mare30ks

2012-03-06, 08:33
ja jebie, pie**ole ten kraj,jade do litwy zatrudnic sie na listonosza

pieto90

2012-03-06, 08:40
BMWswap napisał/a:

takie tam trzysta szesnastki za 1000zł, tylko na neony zabrakło, ale za to na LPG zostało :)



no i co? to ma być porównanie tego co robią ci panowie z tego filmiku do tego co wy robicie? Zauważ, że pod twoim poprzednim filmem nikt się nie odnosił do wyczynów takich jak te w tym filmie, a do twojego z "Team Pabianice". Bo to co jest tutaj to zupełnie inna bajka do waszego, cytuje:


Cytat:

"i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju"



czyli ślizgania się na w ch*j wielkim parkingu, bez żadnej wydzielonej trasy, by móc potem zweryfikować manewry, czy się z trasy wypadło itd. Bo tak poślizgać się na śniegu może praktycznie każdy ;) ale żeby zmieścić się na trasie, przejechać ją optymalnie już nie.

Także przyrównywanie tego filmiku do poprzedniego, to jak pisałem inna bajka. Myślę, że gdybyś się tak nie spinał w poprzednim temacie, np:

Cytat:

wszyscy najmądrzejsi, którzy krytykują ten film: czekam na wasze filmiki z tym co potraficie. umiecie chociaz filmik zmontować? no! czekam najłatwiej usiąść przed kompem i krytykować a jak przychodzi co do czego to sie okazuje że macie dwie lewe ręce co za naród



to ludzie uznaliby to za zwykłą zabawę na śniegu ;) bo sorry, ale jak tak wygląda trening to ja taki codziennie w zimie odpie**alam :P

Harry Pojeb

2012-03-06, 08:49
A h*j tez pie**olne komentarz żeby było raźniej.

.:...........:.

2012-03-06, 08:52
To ja również, a o czym jest filmik? :roll:

Smiglo

2012-03-06, 09:19
Film opowiada wzruszajaca historie BMki urodzonej w '95 z uposledzeniem glownego ukladu kierowniczego, ktora chcialaby osiagnac tyle, ile rasowe BMKi, ale brak jej wszystkiego co potrzebne do tego.

.:...........:.

2012-03-06, 09:22
Smiglo napisał/a:

Film opowiada wzruszajaca historie BMki urodzonej w '95 z uposledzeniem glownego ukladu kierowniczego, ktora chcialaby osiagnac tyle, ile rasowe BMKi, ale brak jej wszystkiego co potrzebne do tego.



To wzruszająca historia. :cry:

Niczym ta. :-(



>>> Source

mcmt

2012-03-06, 09:31
BMWswap, po prostu przyzwyczaj się do gimbusów i nie reaguj na ich 'mondrości' - tu jest ich dużo. :ok: