18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haters Gonna hate

BMWswap • 2012-03-05, 02:58
takie tam trzysta szesnastki za 1000zł, tylko na neony zabrakło, ale za to na LPG zostało :)



czekam na fachowe wypowiedzi, szczególnie jedną :)

bloodwar

2012-03-05, 14:27
Z tymi beemkami jest problem: jakoś się przyjeło w społeczeństwie, że jak BMW to banda wieśniaków jeżdżących 15sto letnimi (plus) szrotami z silnikami 1.6 z bezpośrednim wtryskiem podtlenku LPG kosztującymi jedną albo dwie pensje, którzy podoczepiają sobie spojlerów, neonów i rajdowych naklejek i wożą się jak królowie po ulicach myśląc, że wielkim szpanem jest piszczenie oponami i zimny łokieć a "drift" 40 km/h na dwójce po śniegu to absolutne miszczostwo które nobilituje do bycia nazywanym rajdowcem. Taki krzywdzący stereotyp. Na szczęście są ludzie tacy jak @BMWswap którzy udowadniają nam, że ten stereotyp jest nieprawdziwy - jak BMW to banda wieśniaków jeżdżących 15sto letnimi (plus) szrotami z silnikami 1.6 z bezpośrednim wtryskiem podtlenku LPG kosztującymi jedną albo dwie pensje, którzy podoczepiają sobie spojlerów i rajdowych naklejek i wożą się jak królowie po ulicach myśląc, że wielkim szpanem jest piszczenie oponami i zimny łokieć a "drift" 40 km/h na dwójce po śniegu to absolutne miszczostwo które nobilituje do bycia nazywanym rajdowcem. A neonów sobie nie doczepiają bo to przecież buractwo :-)

swieca

2012-03-05, 14:29
Jeden szczególny komentarz.

BMWswap

2012-03-05, 14:56
SQT napisał/a:


nie ale widziałem jak się z koleżkami zabawiacie odbytami w swoich beemkach pod ikeą.



błysnąłeś jak neon w burdelu. nie kazdy jest taki jak ty i twoi koledzy, wiec nie mierz nas swoja miarą, a jak masz juz zamiar do mnie coś napisać to niech to bedzie na jakimś normalnym poziomie, żebym potrafił się do tego ustosunkować. Ciężko polemizuje się z dnem, pokaż w końcu ze jestes dojrzałym gościem :)

rydzo2008

2012-03-05, 15:06
BMWswap, ty jesteś właścicielem tego słynnego i wspaniałego klubu bmw 316 z Pabianic ?

~Velture

2012-03-05, 19:51
BMWswap ty idź się k***a leczyć bo każda krytyka na twój zajebisty poprzedni film w którym pokazałeś umiejętności rodem ze wsi potrafiąc kręcić kółka samochodem z tylnym napędem na śniegu przy 5km/h będzie potraktowana zawsze tak samo przez ciebie.

Zaraz mi pewnie zacytujesz kawalek mojego posta i napiszesz "potrafisz lepiej? wklej filmik bla bla bla"

Ogarnij sie bo k***a stary chłop już sie powoli robisz (jeśli wiek w profilu prawdziwy) a odpisujesz jak zwykły gimbus ("ja przynajmniej potrafie filmik zmontować" "pokaż może ty swój filmik" "pokaż co ty potrafisz")

Człowieku....

Odpowiadając na twoją prośbe abym wkleił jakiś swój filmik - nie kręce filmików jak sie bawie na śniegu bo nie widze w tym żadnego sensu. Nie kręce w ogóle filmików bo na ch*j to komu. Jestem zerem i nie mam konta na fejsie aby szpanować ludziom swoimi zajebistymi dokonaniami na parkingu pod hipermarketem.

horman

2012-03-05, 20:31
widzę że koło IKEA śnieg stopniał :)

xavi85

2012-03-05, 22:03
ja tam ślizgam się na śniegu bo na asfalcie to szkoda mi mojej e46 z M57 w środku :(
film super piwo:)

lkz3

2012-03-05, 22:59
Sprzedam Opla 1,6 w gazie, kontakt na prv

.:...........:.

2012-03-05, 23:00
lkz3 napisał/a:

Sprzedam Opla 1,6 w gazie, kontakt na prv



Sobie żartujesz? :roll:

tom1700

2012-03-05, 23:23
od 2:13 do 2:16 - zauważyliście coś dziwnego? :D

mareqq

2012-03-05, 23:45
Piwo za Kasabian

fajne w tym filmiku to Kasabian i świst turbinki

czemu komenta napisać nie mogę

plusik za Kasabian

k***aaaaaaaaaaaaa

.:...........:.

2012-03-05, 23:45
mareqq napisał/a:

czemu komenta napisać nie mogę



Jak to nie, już ze trzy napisałeś. :roll:

Już pięć. :-/

mareqq

2012-03-05, 23:47
rypie ten serwis się

.:...........:.

2012-03-05, 23:49
mareqq napisał/a:

rypie ten serwis się



Dlaczego tak uważasz?

yabol^

2012-03-05, 23:55
zawody w kolobrzegu SSS czy mi sie wydaje?