18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkor kurwa nagrywamy!

crossdressphyxia • 2020-07-19, 20:42
Nie ma nadziei dla niektórych. Znalezione na fejsie.





superafgan87

2020-07-19, 23:34
To jest właśnie dziecko internetu, widzi Popka i inne wynalazki i skumał ze ludzie lubią gówno i nie musi iść do pracy jak zrobi z siebie wystarczająco dobrze debila, tylko nawet zrobić z siebie debila trzeba umieć ;-)

Insaner

2020-07-19, 23:55
Jak dla mnie to jest to ktoś kto próbuje (nieudolnie) dorobić się w internecie tworząc pato-kanał. Niestety, ale takie patologiczne rodziny (czasem udawane, czasem nie) robią swoje streamy, klną, srają, piją przed kamerą a ludzie im płacą...

wilkoala

2020-07-20, 00:06
k***a, gdyby mieszkał obok mnie to by go przynajmniej raz w tygodniu pakowali w kaftan.
Wyobraźcie sobie teraz powszechny dostęp do broni i takiego pojeba który by postanowił ponagrywać trochę hardcoru...

Cheeki

2020-07-20, 00:08
Insaner napisał/a:

Jak dla mnie to jest to ktoś kto próbuje (nieudolnie) dorobić się w internecie tworząc pato-kanał. Niestety, ale takie patologiczne rodziny (czasem udawane, czasem nie) robią swoje streamy, klną, srają, piją przed kamerą a ludzie im płacą...



Nic nie próbuje, on tak na poważnie:

"17nastego (lutego) mam sprawę w sądzie o psyhiatryk lub terapię odwykową niedobrze"
"Królik doświadczalny bardzo inteligentnego koła psychiatrycznego w Chrzanowie.."
"pamiętam go jaki był z jakieś cztery lata temu był normalny normalnie się zachowywał normalnie pogadał od kad zaczęli go faszerować lekami na rzekoma schizofrenie odj***lo chłopakowi"

Ciekawe ile podobnych osób chodzi wśród nas po ulicach na co dzień.

GRom..

2020-07-20, 00:09
Silverface napisał/a:

1) Jak to jego matka, to współczuje tej kobiecie i radze, by zadzwoniła do czubków, bo to ostatni dzwonek, zanim złoży ją w ofierze jakiemuś bożkowi nienawiści.
2) Jak to jego kobieta, to niech sp***ala jak najszybciej i po drodze dzwoni do czubków.
No pojeb jak jasny ch*j.



A co bez dźwięku ogladałes że niewiesz kim ona jest???

Cryo

2020-07-20, 00:15
k***a jaki debil. Takiego to tylko wywieźć śmieciarką na Syberię

skurwysyny

2020-07-20, 00:20
a mi sie podoba DOBRY JEST HAHAHAHAHA k***a tylko niech tych masek nie sciąga.. :D

jajkob

2020-07-20, 00:48
mam nadzieję że nigdy nie będzie miał dzieci

adamo4242

2020-07-20, 00:54
jakies grzybki chyba sobie zapodal i faze wkrecil. Ja bym go zutylizowal bardzo szybko.

Mors_Nigra

2020-07-20, 01:05
Czyli gość jest schizofrenikiem? Zapewne nie aż tak ostrym jak się wydaje i wykorzystuje swoją chorobę jako wymówkę do naginania pały.

piotrekt1976

2020-07-20, 01:08
szkoda goscia bo pojechany ostro, a rodziny to w ogole szkoda bo widac ze matka proboje mu pomoc tylko sil brak ...

lilmuzynio

2020-07-20, 06:24
To sa ci mlodzi wyborcy czajki.

tfujdiler

2020-07-20, 08:56
wilkoala napisał/a:

k***a, gdyby mieszkał obok mnie to by go przynajmniej raz w tygodniu pakowali w kaftan.
Wyobraźcie sobie teraz powszechny dostęp do broni i takiego pojeba który by postanowił ponagrywać trochę hardcoru...


Nie wiem o ch*j Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo :) Więc może rozjaśnisz skąd ten j***ny niepokój u Ciebie ?

bungman

2020-07-20, 09:07
mamusia konkret.

soulfly777kris

2020-07-20, 09:14
Tytuł powinien być "Ucieczka z psychiatryka".