18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkor kurwa nagrywamy!

crossdressphyxia • 2020-07-19, 20:42
Nie ma nadziei dla niektórych. Znalezione na fejsie.





luki77

2020-07-20, 09:31
No, ale nagrał k***a ten hardcore, czy nie?

wilkoala

2020-07-20, 13:13
tfujdiler napisał/a:

Nie wiem o ch*j Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo Więc może rozjaśnisz skąd ten j***ny niepokój u Ciebie ?



Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.

mlody52

2020-07-20, 14:33
Tom9310 napisał/a:

Widziały gały co brały

Chyba że to jego mama no to wyrazy współczucia i niech się stara o jakąś rętę dla syna to coś tam pieniędzy na leki dostanie od państwa




nie , nie, co od panstwa dostanie? od przedszkola uczyli i ciebie pewnie, ze nie ma nic za darmo, a tutaj nagle od panstwa cos ma dostac? do pracy, nic za darmo

tomek85

2020-07-20, 14:48
ma bozia lokatorów ....

myślałem, że z tego gara mu na łeb wyleje benzyne i wtedy byłby hardkor, a nie takie gówno

PanelYo

2020-07-20, 16:05
Silverface napisał/a:

1) Jak to jego matka, to współczuje tej kobiecie i radze, by zadzwoniła do czubków, bo to ostatni dzwonek, zanim złoży ją w ofierze jakiemuś bożkowi nienawiści.
2) Jak to jego kobieta, to niech sp***ala jak najszybciej i po drodze dzwoni do czubków.
No pojeb jak jasny ch*j.



Matka przecież mówi,, powiem ojcu wszystko,,

tfujdiler

2020-07-20, 16:27
wilkoala napisał/a:

Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.



Chciałbym Ci przyznać rację jednak Twoje fobie nie mają pokrycia w rzeczywistości pozwól że Ci coś wyjaśnię, mianowicie jak już wspomniałem wcześniej w Pl jest dostęp do broni czarnoprochowej w porównaniu do glocka czarnoprochowiec to armata po postrzale przez którą nie dotrzesz do szpitala, a nawet jeśli to lekarze rozłożą ręce i powiedzą nidy rydy. Po postrzale z broni czarnoprochowej otwór wylotowy to duża dziura której nie da się uzupełnić kartonem i posklejać, po glocku wlot i wylot są praktycznie takie same więc w porównaniu z czarnoprochowcami jest poprostu bezpieczniejszy :) Mimo tego że broń czarnoprochowa jest już długo dostępna bez pozwolenia jakoś powykręcane sebixy nie strzelają do siebie. Prawda jest taka że gołą pięścią też można kogoś w ziemię wpie**olić i jeśli masz się bać takich rzeczy to może warto zaszyć się w domu i z niego nie wychodzić. Radzę wyłączyć tv, nie jeździć warszawskimi autobusami i od czasu do czasu przeanalizować to co chciało by się napisać, a świat stanie się bezpieczny :)

ti7ti7

2020-07-20, 17:58
To nie jest ten pijaczyna co z kurą wali wiadro w biedronce?

Sevisule

2020-07-20, 19:22
liczyłem że ta maczeta szybko i zdecydowanie przetnie jakimś cudem tętnice udową :/

wilkoala

2020-07-20, 21:10
tfujdiler napisał/a:

Chciałbym Ci przyznać rację jednak Twoje fobie nie mają pokrycia w rzeczywistości pozwól że Ci coś wyjaśnię, mianowicie jak już wspomniałem wcześniej w Pl jest dostęp do broni czarnoprochowej w porównaniu do glocka czarnoprochowiec to armata po postrzale przez którą nie dotrzesz do szpitala, a nawet jeśli to lekarze rozłożą ręce i powiedzą nidy rydy. Po postrzale z broni czarnoprochowej otwór wylotowy to duża dziura której nie da się uzupełnić kartonem i posklejać, po glocku wlot i wylot są praktycznie takie same więc w porównaniu z czarnoprochowcami jest poprostu bezpieczniejszy



Czarnoprochowce może i potrafią urwać głowę, ale są nieporęczne, ciężkie, kłopotliwe w obsłudze i w praktyce we chwili zagrożenia po oddaniu strzału mogą być już tylko użyte jako maczuga.
Wiesz, nie znam się zbytnio na broni palnej, zarówno tej dawnej jak i dzisiejszej, ale gdyby postawić naprzeciwko siebie osobę z jakąś j***ną flintą opartą na technice sprzed kilkuset lat i gównianego strzelca z nowoczesnym glockiem, to ja każdą sumę stawiam na glocka.


tfujdiler napisał/a:

Mimo tego że broń czarnoprochowa jest już długo dostępna bez pozwolenia jakoś powykręcane sebixy nie strzelają do siebie. Prawda jest taka że gołą pięścią też można kogoś w ziemię wpie**olić i jeśli masz się bać takich rzeczy to może warto zaszyć się w domu i z niego nie wychodzić.



Wiesz dlaczego czarnoprochowce są legalne?
Bo w praktyce są tak samo skuteczne jak nóż, siekiera, maczeta, z tego samego powodu nie kupują ich sebixy i oczywiście wszystkim można zabić, ale to nie powód żeby uzbrajać pojebów w o wiele bardziej śmiercionośną broń.
Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli zakładasz że wszystkim można zabić, to granaty i c4 też powinny być legalne, bo np, można za ich pomocą łowić ryby.


tfujdiler napisał/a:

Radzę wyłączyć tv, nie jeździć warszawskimi autobusami i od czasu do czasu przeanalizować to co chciało by się napisać, a świat stanie się bezpieczny



Autobusem nie jechałem od 10 lat, TV nie oglądam od 5, a tchórza mi zadawaj bo mnie nie znasz, więc daruj sobie ten pogardliwy ton.

SutenerTwojegoStarego

2020-07-21, 14:05
Pozdro z Oświęcimia, typo jesteś szalony hahahahah!
YEBAĆ 60TKI!!!!!

MindBodyLightSound

2020-07-21, 18:28
Tom9310 napisał/a:

Widziały gały co brały

Chyba że to jego mama no to wyrazy współczucia i niech się stara o jakąś rętę dla syna to coś tam pieniędzy na leki dostanie od państwa



on o 'RENTĘ', a Ty o słownik się postaraj

ellsworth

2020-07-21, 21:32
tfujdiler napisał/a:

Nie wiem o ch*j Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo Więc może rozjaśnisz skąd ten j***ny niepokój u Ciebie ?


Czarnoprochowej? Chyba żeby kabaret nagrać. Jakby ktoś z czarnoprochowcem zaczął szpanować, to by się ludzie ze śmiechu posikali, że chłop się z XIX wieku urwał. Jeszcze surducika mu brakuje i melonika.

mrx_tm

2020-07-21, 23:36
wilkoala napisał/a:

Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.



Jeśli wydaje Ci się że dostęp do broni = pojeby będą ją mieć (czyt. broń dla każdego) to IQ widzę jest podobne do bohatera tego tematu. O czymś takim jak badania słyszał?

Slot

2020-07-24, 00:04
Szkoda że mu się ta maczeta nie omsknęła. Byłby zacny materiał na harda...