18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Happy Halloween Compilation

mythnick • 2015-10-30, 11:10
Happy Halloween Compilation


PlMichal

2015-11-02, 12:55
Co w tym filmiku robi ten ch*jowy pseudo prankster wardęga to nie wiem

Ocean

2015-11-02, 16:40
Swoją drogą Polska to unikatowy kraj. Tutaj, odmiennie niż wszyscy, zamiast drzeć mordę jak opętany, ludzie z reguły robią "O k***a!"

Anal_Intruder_69

2015-11-02, 19:55
Ludzie za chwilę się zesrają z tym Halloween. A pewnie 99% z tych cepów, którzy to gówno obchodzą nawet nie znają genezy tego "święta". Jak można świętować coś i nie wiedzieć co się świętuje!?
Ale to takie fajne, bo hamerykańskie, czyli lepsze, światowe! A nasze, polskie, to wiadomo, że do dupy... Normalnie jak małpy.

55TIGER39

2015-11-02, 20:52
Konrad1320 napisał/a:

Ludzie za chwilę się zesrają z tym Halloween. A pewnie 99% z tych cepów, którzy to gówno obchodzą nawet nie znają genezy tego "święta". Jak można świętować coś i nie wiedzieć co się świętuje!?
Ale to takie fajne, bo hamerykańskie, czyli lepsze, światowe! A nasze, polskie, to wiadomo, że do dupy... Normalnie jak małpy.



Mówisz o dziadach? Spoko czyli wyjaśnij mi jak obchodzisz Dziady?

Jak można obchodzić wielkanoc? Jak można świętować coś i nie wiedzieć co się świętuje? Ale nie to takie fajnie bo izraelskie czyli lepsze światowe! A nasze Polskie to wiadomo do dupy... Normalnie jak małpy.
ŚWIĘTO SŁOŃCA k***O.

wojbos

2015-11-02, 21:42
szkoda, że żaden nie wyjął broni i nie zastrzelił takiego dowcipnisia, to by było zabawne :D

Irexus

2015-11-03, 02:09
muzyczka w tle potrafi sp***olić całe hallo gówno