18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Happy Halloween Compilation

mythnick • 2015-10-30, 11:10
Happy Halloween Compilation


arturek_w

2015-10-30, 11:16
hahahahaha zajebista polewa z samego rana.. Ale... j***ć haloween.. Tu jest PPL i święto zmarłych..

sars80

2015-10-30, 11:17
halloween to gówno które nawet polaczki przyjęli na łeb, jak małpy które nie potrafią nic stworzyć.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-10-30, 11:23
@Up
Chyba ktoś tu o tradycji dziadów zapomniał, paleniu ognisk na smętarzach, otwieraniu okien podczas obiatów.

Jak dla mnie bardziej wynaturzone jest obchodzenie wszystkich świętych. Cały rok ludzie groby mają We Rzyci, a w listopadzie kupią 50 zniczy zapali i koniec. Już o korkach nie wspomnę.

IOI

2015-10-30, 11:42
00:20 - cos tu smierdzi, jak mozna nie zauwazyc kamery pod prysznicem?

sars80

2015-10-30, 11:48
coś mnie tu śląskiem zaleciało. Ja z dziadami wódki nie piłem, zostałem wychowany w innej tradycji, a co do wynaturzenia, to możesz wprowadzić koksownik na cmyntorz i podświcić na grobia wynaturzony babki. to jak na konwencie czarownic

Dr...........le

2015-10-30, 14:47
Modlę się każdego dnia żeby ktoś mi pranka zrobił... Ale moim największym marzeniem jest spotkać tego zasranego spider- doga i go k***ę tak skopać, żeby zdechł i to tak, żeby czuł że umiera... A w między czasie spuściłbym solidny wpie**ol Panu Sebastianowi ew innemu członkowi ekipy, wyskakującemu z krzaków i krzyczącemu: to jest prank! to jest prank! k***a, żeby te k***y mi w łapy wpadli, to w ramach mojego poczucia humoru wypie**oliłbym im kilka zębów. Nienawidzę tego robactwa.

Kiedyś pajac dziś youtuber, kiedyś "cinded camera" w 3cio rzędowej programie, dziś prak, k***a mać doszliśmy do punktu, gdzie człowiek zaczął się uwsteczniać k***a mać...

Dragonov

2015-11-02, 01:48
0:44 Oj głupi, głupi. Ja bym złapał i zaczął :doggy:

@Up swoją drogą też mam takie marzenie.

Xamix

2015-11-02, 03:07
Dorzuce jeszcze jedno piwo niech leci na główna te gówno

Yasiu99

2015-11-02, 10:20
@DrMengele
Dobra masz rację. Do tych debili od pranków trzeba strzelać spokojnie, celnie zaczynając od kolan, ale co Ci pies zawinił?
Z jednej strony mówisz że ludzkość się uwstecznia a z drugiej, nie umiesz opanować swoich pierwotnych instynktów?

Siberian_Meat_Grinder

2015-11-02, 10:29
Yasiu99 napisał/a:

hahahahaha zajebista polewa z samego rana.. Ale... j***ć haloween.. Tu jest PPL i święto zmarłych..



precz mi z tym semickim gównem katowatykanu - tu jest PPL, tu są Dziady k***a

darnok112

2015-11-02, 12:05
to jest żałosne, żądam wywalenia gościa z sadistca który to wrzucił(i tak już zniszczyli ten portal), Jesteśmy Słowianami mamy dziady a nie k*źwa takie k*rwa nie wiadomo o co chodzi w tym wszystkim, jakby mnie tak zaatakowali dostałby ktoś szczała z noża bo obrona konieczna czy jak to nazwać.

LoboTaker

2015-11-02, 12:12
A za niedługo będziesz się zastanawiał - czy ten przebieraniec to aby na pewno prankster czy psychopata...

55TIGER39

2015-11-02, 12:28
Najelepsze są cebulaki co oburzają się o te Hallowen (które jest dzień wcześniej ale ch*j XD)
i wolą ,,świeto zmarłych" twierdząc ze to nasza tradycja XD

j***ne gówno zapomniało że ŻADNE KATOLICKIE ŚWIĘTO NIE JEST NASZYM ŚWIĘTEM TRADYCYJNYM/NARODOWYM.

Magio1234

2015-11-02, 12:53
IOI napisał/a:

00:20 - cos tu smierdzi, jak mozna nie zauwazyc kamery pod prysznicem?




A może mają taką kamerę na stałe zamontowaną ?

Jest to jakiś pomysł na urozmaicenie pożycia....

P.S Giga-pająk był najlepszy :D