18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halo Policja? Tu Mnie wyzywajo

Hemoglobina24 • 2017-05-15, 15:12
Bmw i wszystko jasne

waloos

2017-05-16, 00:22
Henboh napisał/a:

Ale gdyby "zawodowy" miał trochę rozumu, to przed skrętem zjechałby do prawej (blokując oba pasy), a wtedy BMW mógłby szybciej zjechać ze skrzyżowania.



Czyli ciężarówka miała zablokować dwa pasy, po to aby wypuścić jaśnie pana z BMW, który na dodatek nie miał pierwszeństwa przed ciężarówką?

Nie kompromituj się już człowieku. Każdy normalnie myślący człowiek wycofałby się te dwa metry i miał spokój.

Problemem są tacy ludzie jak Ty, którzy znają jakiś przepis i na siłę chcą go respektować, na siłę chcą dochodzić swojego prawa, na złość wszystkim, pokazać że miało się rację, pomimo tego że utrudni to życie 10 osobom dookoła.

To jak już chcesz być taki przepisowy, to zobacz, że BMW stoi tyłem na przejściu dla pieszych. Biorąc pod uwagę Twój przepis, że nie można wjechać na skrzyżowania kiedy nie ma możliwości opuszczenia, plus to że nie można zatrzymywać się na przejściu oraz twoją logikę, że kierowca nie potrafi poruszać się swoim pojazdem to wychodzi, że jego tam w ogóle k***a nie powinno być. Powinien czekać przed pasami i warować jak pies kiedy będzie mieć wolne aby sprawnie włączyć się do ruchu.

Henboh

2017-05-16, 01:03
waloos napisał/a:


Nie kompromituj się już człowieku. Każdy normalnie myślący człowiek wycofałby się te dwa metry i miał spokój.



Jedyną osobą kompromitującą się tu jesteś Ty (no nie jedyną) i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Czyli według twojego rozumowania, srajmy na przepisy i przepuszczajmy się na zielony, a na czerwonym jedźmy. No k***a brak słów. Kultura kulturą, ale podstawa to kodeks.

Ja nie mam już siły tłumaczyć podstaw ignorantom, zwących się kierowcami (przypomnę, że nie wiedziałeś, że na przejściach z sygnalizacją można wyprzedzać), ale poczytaj sobie:

https://www.wykop.pl/link/3740651/baran-w-bmw/

waloos

2017-05-16, 10:24
Henboh napisał/a:



Jedyną osobą kompromitującą się tu jesteś Ty (no nie jedyną) i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Czyli według twojego rozumowania, srajmy na przepisy i przepuszczajmy się na zielony, a na czerwonym jedźmy. No k***a brak słów. Kultura kulturą, ale podstawa to kodeks.

Ja nie mam już siły tłumaczyć podstaw ignorantom, zwących się kierowcami (przypomnę, że nie wiedziałeś, że na przejściach z sygnalizacją można wyprzedzać), ale poczytaj sobie:

https://www.wykop.pl/link/3740651/baran-w-bmw/



Panie, ja rozumiem że przepisy i w ogóle, ale pamiętaj że przepisy nie przewidują wszystkich możliwości. Czasem na drodze zdarzają się sytuacje w których jeśli zrobisz coś przeciw przepisom wyjdzie to na dobre. Nie twierdzę, że jazda na czerwonym ma być ok, ale np powiedz mi ile razy zdarzyło Ci się, mając zieloną strzałkę w prawo, zatrzymać samochód do zera? Wielu kierowców nawet nie wie, że na zielonej strzałce mają obowiązek się zatrzymać i dopiero jechać.
Spróbuj tak zrobić to Ci ktoś wjedzie w dupę! No i owszem będzie to jego wina, bo Ty jechałeś przepisowo, ale gdybyś przepisy złamał to przejechałbyś skrzyżowanie jak inne 50 skrzyżowań tego dnia!

Poza tym, cały czas negujesz moje wypowiedzi, że BMW miało się cofnąć. Zaproponuj zatem rozwiązanie które było by szybsze i skuteczniejsze niż cofnięcie się BMW. Ten manewr trwałby jakieś 3 sekundy, po czym BMW mogłoby dalej włączać się do ruchu.

No i dalej nie odniosłeś się do tego, że gość z BMW stoi na pasach. Jak jesteś taki przepisowy to powinno Cię to zainteresować.

voidinfinity

2017-05-16, 12:09
Henboh napisał/a:


Przykro widzieć, jak się staczasz na zwykłego głupiutkiego trolika :idzwch*j:



Nie, po prostu zatkało kakao. Jestem przekonany że jakby bagiety przyjechały, to by doj***ły mandat również kierowcy bejcy ;-)

sqara

2017-05-17, 12:45
- Dzień dobry, chciałem zgłosić tutaj
- Dzień dobry, jak tutaj to już wysyłamy wszystkie radiowozy