18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halo Policja? Tu Mnie wyzywajo

Hemoglobina24 • 2017-05-15, 15:12
Bmw i wszystko jasne

pierdolnik

2017-05-15, 18:43
Jeżeli można zadać pytanko bo jestem po dawce alkoholu i nie wszstko rozumiem. Kto kogo wyzywał od baranów i kto dzwonił na policję?
Bo jeżeli dzwonił ten z BMKi to nie powinien się przecież za barana obrazić no bo wiecie ale to się kłóci z posiadaniem bmku bo na policję dzwonią tylko p*zdy i frajerzy. Dziwny jest ten świaaaaaaaaaaat
Edit: obejrzałem filmik powyżej i stwierdzam, że jeżeli gość z bmki dzwoni na psy bo się obraził to powinien sibie upić p*zdowate auto: coś francuskiego lub fiata albo volvo.
Pozdrawiam

waloos

2017-05-15, 19:00
@Henboh ale powiedz mi gdzie ten ciężarowy się niby wpie**olił? Co on miał innego zrobić?

Żeby gość z BMW wyjechał to musiałoby nie jechać nic z lewej oraz z prawej. Całe skrzyżowanie miało się zatrzymać i zmienić organizację ruchu bo jakiś pajac nie może cofnąć dwa metry w tył?

k***a dopóki ludzie nie zaczną sobie ułatwiać życia to w naszym kraju będzie się jeździć coraz gorzej.
Fiut z BMW mógłby zrozumieć, że miejskie uliczki nie są przystosowane do jazdy czteroosiową wywrotką! Wystarczyło żeby cofnął się dwa metry i sytuacja byłaby rozwiązana, ale nieeeeee, on musi pokazać, że on tu stał i cofać się nie zamierza, bo ma takie prawo!

j***ne samce alfa k***a mać!

Henboh

2017-05-15, 19:15
waloos,

Sytuacja wyglądała tak:

BMW stanęło i czeka na możliwość przejazdu.
Z prawej nadjechał ciężarowy i mimo tego, że powinien wiedzieć, że się nie zmieści zaczął manewr skrętu (i w tym miejscu się wpie**olił).
I całe skrzyżowanie stanęło i tak.

Masz racje i nie masz. BMW (jak napisałem wcześniej) mógł/powinien (ale nie musiał) cofnąć, ale wina za zablokowanie skrzyżowania leży po stronie "zawodowego" kierowcy, który nie wie
waloos napisał/a:

że miejskie uliczki nie są przystosowane do jazdy czteroosiową wywrotką! !


nastarkill

2017-05-15, 19:18
Velture napisał/a:

Ja pie**olę...

Ja widzę to tak:
1) Nie słychać co i czy w ogóle nagrywający coś mówi.
2) Niedowartościowany debil w najtańszej wersji bejcy z manualem czuje zagrożenie, że ktoś ma więcej niż jego 5cm w gaciach.
3) Leci jakby chciał się napie**alać ale w ostatniej chwili połapał się, że nagrywający jest większy i faja opadła.
4) łamiącym się głosikiem grozi policją za nazwanie go baranem.
5) udaje, że dzwoni na policję (dlaczego udaje? Polecam wam zadzwonić kiedyś na policję albo alarmowy i gwarantuję wam, że nie połączycie się w 2 sekundy od wyciągnięcia telefonu)

Podsumowując: Pajac kiedyś trafi na kogoś o słabszych nerwach i się zdziwi.


Na wykopie jest calosc, autor oczywiscie zrodla nie podal, tam byl 2 filmik sprzed zajscia. Koles stal juz dluzsza chwile tak to nagrywajacy podszedl i go opierdzielil i wyzwal wlasnie od Baranow :D

Maxi96

2017-05-15, 19:29
Internetowy_zebrak napisał/a:

Siema! Jestem internetowym żebrakiem i stwierdziłem, że jak za kreatywność Pana Żula, który chciał 2zł na piwo bo sikać nie miał czym, została wynagrodzona tak też sobie pomyślałem coby kreatywnie od Was te 2zł wydębić.
Jest was tutaj ponad 5 tysięcy, może jakieś 10% fejkowych kont, pewnie 60% powie żebym sp***alał to zostaje jakieś 1800
osób, x 2zł to będzie na browara.
Także tego, "pospamuję" tutaj trochę, bana pewnie za chwilę dostanę więc nie macie o co dupy spinać, tymczasem wkleję na kilku kolejnych tematach tego posta. Więc, to mój nr konta 47 1050 1070 1000 0092 1494 4655, rzućcie jakieś 2zł.

Nie dziękuje bo i tak mnie stąd wypie**olicie.



Co to k***a jest? :ja_pie**ole:

Polemon

2017-05-15, 19:36
Rowerzysta winny bo jechał przez pasy.

gomez1308

2017-05-15, 20:00
Rejestracja SK wiele wyjaśnia, królowie Katowic 8-)

waloos

2017-05-15, 20:12
Henboh napisał/a:

waloos,

Sytuacja wyglądała tak:

BMW stanęło i czeka na możliwość przejazdu.
Z prawej nadjechał ciężarowy i mimo tego, że powinien wiedzieć, że się nie zmieści zaczął manewr skrętu (i w tym miejscu się wpie**olił).
I całe skrzyżowanie stanęło i tak.

Masz racje i nie masz. BMW (jak napisałem wcześniej) mógł/powinien (ale nie musiał) cofnąć, ale wina za zablokowanie skrzyżowania leży po stronie "zawodowego" kierowcy, który nie wie



No ale powiedz mi co miał zrobić ciężarowy skoro widział, że się nie zmieści? Miał stać i czekać, aż BMW będzie miało wolne z lewej?
Przecież swoją obecnością zasłaniałby temu BMW widoczność z prawej, więc gość w BMW musiałby jechać na ślepo i pewnie trwało by to jeszcze dłużej.

Najłatwiejszym i najszybszym wyjściem, było wycofanie się debila z BMW. I wie to każdy kto ma choć trochę wyobraźni przestrzennej i wyczucia.

No a koniec twojej wypowiedzi mi rozwalił! Winisz kierowcę za to, że jego ciężarówka nie mieści się na ulicy!
Czy Ty myślisz, że on jechał nią po bułki? Nie k***a, widocznie jechał gdzieś gdzie było to potrzebne, jak miał to zrobić inaczej? Lewitować?

Ja pie**ole, jak ma w tym kraju być dobrze, jak debile nawet na spokojnie, z przed komputera nie potrafią ocenić sytuacji!

kenzol

2017-05-15, 20:19
Zawiść, prężenie muskułów, brak rozumu, wszyscy będziemy żyć wiecznie na tym świecie.

voidinfinity

2017-05-15, 20:20
Henboh napisał/a:

Masz racje i nie masz. BMW (jak napisałem wcześniej) mógł/powinien (ale nie musiał) cofnąć, ale wina za zablokowanie skrzyżowania leży po stronie "zawodowego" kierowcy, który nie wie



I zgodnie z taką logiką powinna przyjechać policja, lawety i odkorkować skrzyżowanie, bo się buc 2m nie cofnie :amused:

Henboh

2017-05-15, 21:05
waloos napisał/a:


No ale powiedz mi co miał zrobić ciężarowy skoro widział, że się nie zmieści? Miał stać i czekać, aż BMW będzie miało wolne z lewej?
Przecież swoją obecnością zasłaniałby temu BMW widoczność z prawej, więc gość w BMW musiałby jechać na ślepo i pewnie trwało by to jeszcze dłużej.



Stety/niestety, ale tak to powinno wyglądać. Nie miał prawa wjechać na skrzyżowania, wiedząc że nie ma miejsca by go opuścić. Poza tym ciężarowy nie zasłaniał widoku po horyzont. Rozumiem, że według Twojej logiki, ciężarowy powinien cisnąć w opór, nawet po BMW jeśliby nie cofnął, bo duży może więcej.
Ale gdyby "zawodowy" miał trochę rozumu, to przed skrętem zjechałby do prawej (blokując oba pasy), a wtedy BMW mógłby szybciej zjechać ze skrzyżowania.

waloos napisał/a:


Winisz kierowcę za to, że jego ciężarówka nie mieści się na ulicy!
Czy Ty myślisz, że on jechał nią po bułki? Nie k***a, widocznie jechał gdzieś gdzie było to potrzebne, jak miał to zrobić inaczej? Lewitować?



Nie, winię pana Mietka, który w tym czasie kupował bułki w Radomiu. k***a tak, winię kierowcę za to, że nie potrafi poruszać się swoim pojazdem. A Ty kogo winisz? Kierowcę BMW, który zachował się jak burak, ale dopiero po wymuszeniu na nim?

waloos napisał/a:


Ja pie**ole, jak ma w tym kraju być dobrze, jak debile nawet na spokojnie, z przed komputera nie potrafią ocenić sytuacji!



No pięknie się podsumowałeś.
Zresztą nie pierwszy raz muszę Ci, przepisy tłumaczyć.

voidinfinity napisał/a:



I zgodnie z taką logiką powinna przyjechać policja, lawety i odkorkować skrzyżowanie, bo się buc 2m nie cofnie :amused:



Do czego pijesz? Czytasz co drugie zdanie, czy w ogóle tylko to jedno?

Już w pierwszym poście napisałem, że każdy normalny kierowca na miejscu BMW by cofnął. Pok***ił pod nosem lub przez szybę, ale by cofnął.

To napiszę jeszcze raz:

Winny zamieszania jest kierowca ciężarówki, bo widząc, że nie ma miejsca na opuszczenie skrzyżowania i tak na nie wjechał.
A kierowca BMW mimo, że nie popełnił wykroczenia, zachował się jak BARAN.


Lepiej?

voidinfinity

2017-05-15, 21:42
Henboh napisał/a:


Ale gdyby "zawodowy" miał trochę rozumu, to przed skrętem zjechałby do prawej (blokując oba pasy), a wtedy BMW mógłby szybciej zjechać ze skrzyżowania.



Czyli wymuszenie na bmw cofnięcia 2m jest złe, ale wymuszenie hamowania na sąsiednim pasie jest spoko. Dobrze wiedzieć.

Henboh napisał/a:


ale dopiero po wymuszeniu na nim?


A kierowca BMW mimo, że nie popełnił wykroczenia, zachował się jak BARAN.


Lepiej?



Jak to zachował się jak baran? Przecież piszesz, że zły kierowca ciężarówki coś na nim wymusił. Tak jak pisałem - powinni tam wszyscy stać aż przyjechać policja z lawetami. Nie wolno się poddawać tak bezwstydnym wymuszeniom :krejzi:

Ja tak sobie myślę, że kierowca ciężarówki widział, że chłop ma z tyłu miejsce i mu zrobi grzeczność i się cofnie te 2 k***a metry.

Niestety trafił na j***nego polaczka, do tego ze wsi (rejestracja), a do tego w bmw (czyli wiadomo że ameba).

Henboh

2017-05-15, 21:59
voidinfinity napisał/a:



Czyli wymuszenie na bmw cofnięcia 2m jest złe, ale wymuszenie hamowania na sąsiednim pasie jest spoko. Dobrze wiedzieć.



Jak to zachował się jak baran? Przecież piszesz, że zły kierowca ciężarówki coś na nim wymusił. Tak jak pisałem - powinni tam wszyscy stać aż przyjechać policja z lawetami. Nie wolno się poddawać tak bezwstydnym wymuszeniom :krejzi:

Ja tak sobie myślę, że kierowca ciężarówki widział, że chłop ma z tyłu miejsce i mu zrobi grzeczność i się cofnie te 2 k***a metry.

Niestety trafił na j***nego polaczka, do tego ze wsi (rejestracja), a do tego w bmw (czyli wiadomo że ameba).




Miałem Cię za inteligentnego człowieka, ale widzę że sobie wybierasz tylko wyrywki. :idzwch*j:

No to może to zrozumiesz:
"Art. 25.
4. Kierującemu pojazdem zabrania się:
wjeżdżania na skrzyżowanie, jeżeli na skrzyżowaniu lub za nim nie ma miejsca do kontynuowania jazdy;"

To teraz pokaż mi jaki przepis złamał kierowca BWM. Przepis, a nie etykę/kulturę czy cokolwiek innego, bo to już ustaliliśmy.

@down
Przykro widzieć, jak się staczasz na zwykłego głupiutkiego trolika :idzwch*j:

voidinfinity

2017-05-15, 22:14
Henboh napisał/a:

To teraz pokaż mi jaki przepis złamał kierowca BWM. Przepis, a nie etykę/kulturę czy cokolwiek innego, bo to już ustaliliśmy.



No to po ch*j wycofał? Było czekać na bagiety, skoro był w prawie ;-)

qwerq221

2017-05-15, 23:12
no aż żal takiemu nie przyj***ć :D