18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haka "Ka mate" Nowa Zelandia - Japonia (MŚ '11)

stachuwb3 • 2012-10-18, 00:55
Haka - Rytualne przedstawienie taneczno-wokalne rdzennych mieszkańców Oceanii,

haka peruperu - wykonywana przez wojowników przed bitwą, miała ona ukazać ich siłę, wolę zwycięstwa i w ten sposób przestraszyć lub odstraszyć przeciwnika, wykonywana od 1905 roku przez reprezentację narodową Nowej Zelandii w Rugby


SiaraSiarzewski

2012-12-28, 15:54
Twój sadisticowy profil jest dla mnie równie interesujący co zeszłoroczny śnieg. Spiąłeś się jak kogut przed kurnikiem i jedyne co z tego masz to kilo wstydu i 20 dg dumy , brawo facet :)
a żeby było weselej powiem Ci że jesteśmy z tego samego miasta ;] A żeby doprawić to dodam że moja rodzina jest związana z rugby od 2 pokoleń, dziadek z bratem grali w kadrze potem udziałowcy następnie mój wujas kadra polski Ogniwo Sopot które w latach swojej świetności było w czołówce najlepszych drużyn RUGBY :) także naprawdę jak chcesz się napinać to miej chociaż czym, piątunia jeszcze raz :)


Oczywiście pewnie napiszesz że się chwale i wgl, taak chwale się bo mam czym i dla mnie jest to powód do dumy, Ty ołówku możesz mi jedynie napluć pod buty :) Pozdrawiam i życzę mądrzejszego nowego roku :)

chrap

2012-12-28, 16:06
SiaraSiarzewski, Nie chwaliłem się tym jaki ze mnie wielki rugbysta, bo żaden, ale w jakiś sposób interesuję się tym sportem. A napluć to mogę, ale niekoniecznie pod buty. Trochę się pospinaliśmy, Ty nie rozumiesz tego co ja staram Ci się wyłożyć, a mnie jakoś średnio interesują Twoje "piątunie" i mądrości o śniegu i kurach. Trzymaj się. Hejka.

bryloczek

2012-12-28, 18:40
na poczatku to myslalem ze bedzie mowil This Is Spartha :psycho: