18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hacking by Brudasy

Elbutcher • 2013-01-31, 16:44
To mój pierwszy temat, więc ludziska zlitujta się :chomik:

Otóż zdarzenie wydarzyło się wczoraj wieczorem. Moja znajoma, która robi kurs migowy uczyła się do egzaminu ze strony prowadzonej przez katolickich księżuli. Strona fajna, przyjemna, podobno wg mej znajomej najlepsza do nauki (na końcu postu ją podam). Także jest środa wieczór, siedzę sobie z herbatką przeglądając Sadola, gdy wtem telefon wyrwał mnie z błogiego stanu. Poprzez krótką i dosyć chaotyczną (panika bo egzamin tuż tuż) rozmowę dowiedziałem się, iż na stronę tą nastąpił atak hackerski :loldev: Ja kryjąc śmiech (bo jaki hacker by atakował podrzędną stronę katolicką) powiedziałem, iż spojrzę na nią i powiem co i jak (bardziej podejrzewałem, że to wina internetu mojej znajomej i to że nie może się wczytywać strona).
Wpisując adres strony, nijak nie mogłem przewidzieć, iż to co zastanę będzie urzeczywistnieniem mych najgorszych horrorów.
Proszę drogich sadoli, o to co zastałem:






Słyszałem kiedyś, iż brudasy atakują katolickie strony, ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym tak blisko. Dajcie minimalną liczbę piw, żeby to trafiło na główną i ludzie zobaczyli, że nawet w Polsce jesteśmy bezczelnie atakowani przez tą hołotę.

Tak więc proszę Waćpann oraz Waszmościów, wojna się rozpoczęła...

Poniżej strona o której mowa, widocznie księża mają dobrych informatyków, gdyż zablokowana była "tylko" około 3-4 h.
http://www.wykop.pl/ramka/910719/swietna-strona-do-nauki-jezyka-migowego-online/

JebaćCyganów

2013-01-31, 16:50
ja pie**ole, po ch*j wy piszecie zawsze coś w stylu: "to mój pierwszy temat, nie linczujcie", gówno to kogo obchodzi...

wiesiors4

2013-01-31, 17:05
Dla brudasów nie ma miejsca w Polsce! A jak ktoś ich tak kocha to niech sp***ala do Francji. Proste.

Dragonov

2013-01-31, 17:05
Jest tylko jedno rozwiązanie na tę hołotę.

Antitheus

2013-01-31, 17:30
Muszę odnieść się do tej wypowiedzi. Otóż, brudasy atakują wszystko co popadnie.
Jedna z moich ulubionych stron (community gry) Original War, została kiedyś przez nich shackowana; podłożyli muzyczkę, która przypominała rżnięcie kozy + kilka grafik obrazujących dżihad.

PS. może ktoś z Was kojarzy grę - mamy do dyspozycji 3 strony: Związek Radziecki, USA i właśnie... Arabów.

pkh

2013-01-31, 17:31
Obserwuje z wielkim niepokojem to co dzieje się na świecie. Islam zaczyna się coraz bardziej panoszyć.

Mam 21 lat. Coraz częściej myślę, że już moje pokolenie będzie musiało się zmierzyć w prawdziwej, krwawej wojnie przeciw tym brudasom.

Gooral2137

2013-01-31, 17:37
Żydzi nie są lepsi. Tyle, że oni nie bawią się w katolickie strony tylko w rządy i finanse.

Elbutcher

2013-01-31, 17:38
Antitheus znam, znam Original War bardzo dobrze, swego czasu mase godzin z kumplami się w niego przegrało i chyba jeśli mnie pamięć nie myli, była to gra stworzona przez Polaków.

sa...........os

2013-01-31, 17:38
Mnie jakiś czas temu zaskoczyło, jak na documentingreality (zagraniczna odmiana sadistic) ktoś założył antyislamski temat i okazało się że ponad 60% "wciśnięć" było minusowych (tam zamiast browarków mają przyciski + i -), a w komentarzach aż się jątrzyło od urażonych muslimów. Faktycznie się toto panoszy wszędzie.
Mamy XXI wiek, wolny dostęp do danych i wiedzy, do historii, do książek. Jakim cudem istnieją jeszcze religie, to ch*j jeden raczy wiedzieć.
A jeszcze dziwniejsze wydaje mi się to, że wzajemnie się zwalczają, pomimo iż mają w zasadzie te same korzenie, bardzo podobną symbolikę, ino inne nazewnictwo.

Vr...........y7

2013-01-31, 17:43
W europie nie ma miejsca dla islamistów, jak i m się nie podoba niech sp***alają do swojej Szwajcarii czy tam Norwegii

S.W.A.T

2013-01-31, 17:44
Ej no k***a, bez przesady. Chrześcijańśtwo to nie to samo, co wyznają brudasy ;/

Portnoy

2013-01-31, 17:46
Hmmmm....

To jakis drobny laik i akurat dla zabawy wybral te strone.
Oto jego filmik:


A tak google przetlumaczyly jego wypociny pod filmem:

"ZMARŁ kontrolę na masową surfer Izraela ponad 800 miejscu po 3 dniach wielokrotnych prób pokonania ochrony, który był wystarczająco silny, by nadmiernie członków zespołu I lllll nie zwykle młodzież Otpto i ich kompetencje, jak zwykle serwera prezent marokańskim Azaat sił"

j***ć go takich wybrykow jest wiele :wytrysk:

sa...........os

2013-01-31, 17:49
S.W.A.T napisał/a:

Ej no k***a, bez przesady. Chrześcijańśtwo to nie to samo, co wyznają brudasy ;/



Chrześcijaństwo się ucywilizowało z czasem, ale poczytaj sobie Stary Testament i zestaw to potem z Koranem. "Who is the better killer". ;-)

cannabis7777

2013-01-31, 18:02
Przecież to mógł zrobić każdy. Np. ktoś komu zależy żebyście nienawidzili muzułmanów. Co z Wami? Już zapomnieliście o wszelkich manipulacjach? Nie wierzcie w nic. Bądźcie sobą. Tyle.

Masakerakerator

2013-01-31, 18:03
Troche nie do tematu, ale wczoraj miałem coś takiego przez jakieś 5min.