18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hacking by Brudasy

Elbutcher • 2013-01-31, 16:44
To mój pierwszy temat, więc ludziska zlitujta się :chomik:

Otóż zdarzenie wydarzyło się wczoraj wieczorem. Moja znajoma, która robi kurs migowy uczyła się do egzaminu ze strony prowadzonej przez katolickich księżuli. Strona fajna, przyjemna, podobno wg mej znajomej najlepsza do nauki (na końcu postu ją podam). Także jest środa wieczór, siedzę sobie z herbatką przeglądając Sadola, gdy wtem telefon wyrwał mnie z błogiego stanu. Poprzez krótką i dosyć chaotyczną (panika bo egzamin tuż tuż) rozmowę dowiedziałem się, iż na stronę tą nastąpił atak hackerski :loldev: Ja kryjąc śmiech (bo jaki hacker by atakował podrzędną stronę katolicką) powiedziałem, iż spojrzę na nią i powiem co i jak (bardziej podejrzewałem, że to wina internetu mojej znajomej i to że nie może się wczytywać strona).
Wpisując adres strony, nijak nie mogłem przewidzieć, iż to co zastanę będzie urzeczywistnieniem mych najgorszych horrorów.
Proszę drogich sadoli, o to co zastałem:






Słyszałem kiedyś, iż brudasy atakują katolickie strony, ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym tak blisko. Dajcie minimalną liczbę piw, żeby to trafiło na główną i ludzie zobaczyli, że nawet w Polsce jesteśmy bezczelnie atakowani przez tą hołotę.

Tak więc proszę Waćpann oraz Waszmościów, wojna się rozpoczęła...

Poniżej strona o której mowa, widocznie księża mają dobrych informatyków, gdyż zablokowana była "tylko" około 3-4 h.
http://www.wykop.pl/ramka/910719/swietna-strona-do-nauki-jezyka-migowego-online/

S.W.A.T

2013-01-31, 18:13
sanctusdiavolos napisał/a:



Chrześcijaństwo się ucywilizowało z czasem, ale poczytaj sobie Stary Testament i zestaw to potem z Koranem. "Who is the better killer". ;-)



Nie mam zamiaru brać do ręki tego syfu Koranu. Wiem w co wierzę, a wiara brudnych jakoś mnie mało interesuje, byle mi jej pod nos nie podstawiali (to jest nie rozpowszechniali w Polsce).

A jak chcesz przykładu, to równie dobrym przykładem są wyprawy krzyżowe i inkwizycja. Chociaż w dzisiajszych czasach mogłby by wrócić... ;/ Chociaż te wyprawy krzyżowe przeciw brudasom.

squ87

2013-01-31, 18:17
ja napiszę tylko tyle: zaczęło się niewinnie od budek z kebabami a teraz...

mjr

2013-01-31, 18:51
Elbutcher napisał/a:

To mój pierwszy temat, więc ludziska zlitujta się :chomik:


:idzwch*j:
W ch*j powinni iść również wszyscy inni, którzy popijają tutaj herbatkę i nie potrafią wkleić normalnie screena.

Elbutcher

2013-01-31, 18:56
mjr napisał/a:


:idzwch*j:
W ch*j powinni iść również wszyscy inni, którzy popijają tutaj herbatkę i nie potrafią wkleić normalnie screena.




Hmmm kolega może łaskawie powiedzieć, w jaki sposób ten screen jest źle wklejony? Chętnie się nauczę, jak wklejać lepiej OBROBIONE screeny :mrgreen:

Elbutcher

2013-01-31, 19:14
Tjaa sytuacja kryzysowa, w każdej chwili może zniknąć, robie na szybciocha screeny, a koledze powyżej jeszcze się nie podoba, bo za mało estetycznie. Może jeszcze miałem poprosić tych księży, żeby nie likwidowali tak szybko problemu, bo ja chce się pobawić ze screenami :samoboj: . Widzę, że chyba u kolegi bardziej liczy się przerost formy nad treścią.

mjr

2013-01-31, 19:18
Jeśli coś robisz, to rób to dobrze lub :idzwch*j: .

A jak się boisz skuteczności czarnomafijnych egzorcystów komputerowych, to zapisz stronę - szybciej, niż trwa zrobienie 10 screenów. k***a, kryzys to jest jak, się miesiąc samą kapustę wpie**ala i nie ma za co Maybacha zatankować.

piropirat

2013-01-31, 21:45
Niestety brudasy zawsze defacują nic nieznaczące strony.
Anonimowi (czyt. gimbusy) też tak zresztą robią.
Dlaczego? Bo tak jest najłatwiej.
Nie potrafią włamać się do jakiegoś wcześniej ustalonego targetu, szukają dziurawych stron po słowach kluczowych (tzw. dorkach).
A jak tam się włamali?
SQL injection, skrypt źle filtrował zapytania do bazy danych.
Zamiast wyświetlić post, skrypt mógł wyświetlić każdy rekord z bazy danych (loginy, hasła, etc).
Była tam starsza wersja joomli 1.5, włamać się można było dzięki zmiennej Itemid (option=com_user&view=reset&lang=en&Itemid=)

biorgul

2013-01-31, 22:12
daliscie sie zrobic pewnie i nawalacie wejscia komus :)
a przy okazji, Brudasy maja fajniesza religije, przestrzegaja jej, ale i tak jak kazda jest jak k...tas, nie wolno dzieciom wciskac!
Aha, czepiaja sie nowych strzelanek jakoby udezaly w islam.

Te...........ed

2013-01-31, 23:40
Spośród fanatycznych katolików, a szmatogłowych wybieram katolików. Przynajmniej są Polakami...

DWito1

2013-02-01, 01:18


nie dziękujcie ;D

Krysss

2013-02-01, 19:19
Wszedłem na stronę, zjechałem na sam dół, otworzyłem listę rozwijalną z literką A. Moim oczom ukazała się aborcja jako pierwsze hasło. Klikam i co widzę? Ksiądz na wyj***niu naśladujący aborcje gestami, z jakże piękną dykcją "Aborcja" :D