18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Gwałcące rozpasane hordy"

myjek • 2016-01-13, 04:06
Artykuł o sylwestrowej nocy w Kolonii z nowej Angory, jak to czytałem otwierał mi się nóż w kieszeni od tej j***nej poprawności politycznej.


"Europa jest w szoku. W sylwestrową noc w Kolonii, w Hamburgu i innych miastach doszło do przerażających wydarzeń.
W samym sercu Niemiec, w tłumie, kobiety potraktowano jak zwierzynę łowną: osaczano, obrzucano obelgami, rozbierano, gwałcono i grabiono.
Sprawcami napadów są przeważnie osoby z Afryki Północnej lub z obszaru arabskiego. Kobiety stały się ofiarami przemocy seksualnej także w innych krajach.

Kanclerz Angela Merkel potępiła "wstrętne ataki" i zażądała zdecydowanej odpowiedzi państwa prawa.
Minister sprawiedliwości Heiko Maas stwierdził, że "rozpasane hordy" doprowadziły do załamania się cywilizacji.
Zdaniem szefa kolońskej policji Wolfganga Albersa "popełnione zostały przestępstwa o całkowicie nowym wymiarze". W Koloni około 200 pokrzywdzonych osób złożyło skargę na policji, w Hamburgu - 53. Kolońska policja prowadzi śledztwo w sprawie dwóch gwałtów.
Ofiary maltretowano bezlitośnie. Pragnący zachować anonimowość stróż prawa wyznał 7 stycznia:

"Widziałem zapłakane młode kobiety, które nie miały już na sobie majtek, oplute przez motłoch. Te obrazy mną wstrząsnęły. Tej nocy musieliśmy sami się bronić, ponieważ staliśmy się celem zmasowanych ataków".

Panował straszliwy chaos. Policjanci obawiali się, że dojdzie do ofiar śmiertelnych. 24-letnia studentka Evelin została napadnięta na Dworcu Głównym w Kolonii.

"Miałam na sobie sukienkę do kolan. Nagle poczułam czyjąś dłoń na siedzeniu i pod sukienką. Odwróciłam się natychmiast i spostrzegłam zaślinione twarze... Wokół zebrali się mężczyźni, mówili po arabsku, krzyczeli "Hej baby!"

[...] Według raportu policji noc przebiegła przeważnie spokojnie. Ale ofiary zaczęły opowiadać o swych dramatach na facebookowej grupie Nettwerk Koln.
Administrator usuwał wpisy z powodu ich "ksenofobicznego charakteru" [...] W znacznej części społeczeństwa powstało wrażenie, że władze usiłowały przemilczeć napady na kobiety. Z coraz liczniejszych relacji wynika, że ataki przygotowano wcześniej. Sprawcy okrążali swe ofiary, tak, że z zewnątrz nie było można nic zobaczyć.
Bezradnym, przerażonym kobietom zabierali torebki, portfele, telefony komórkowe, napastowali je seksualnie [...] Kiedy wreszcie uświadomiono sobie rozmiary tragedii, nadburmistrz Kolonii Henriette Reker zwołała spotkanie kryzysowe z udziałem przedstawicieli policji miejscowej i federalnej.
Wstrząśnięta i bezradna nadburmistrz udzieliła kobietom niefortunnej rady, aby trzymały się od potencjalnych napastników na odległość wyciągniętego ramienia. Obywatele drwili bezlitośnie. "Wyszedłem aby sobie trochę pogwałcić, ale panie trzymały się ode mnie na odległość ramienia. Oczywiście niczego nie wskórałem" - szydził pewien internauta. [...]
Pewien legitymowany osobnik powiedział mundurowym: "Jestem Syryjczykiem, musicie traktować mnie przyjaźnie. Zaprosiła mnie pani Merkel" [...]

Niemieckie media w niezliczonych komentarzach analizują przebieg i następstwa koszmarnej nocy. Wielu dochodzi do wniosku, że dramatyczne wydarzenia utrudnią integrację uchodźców, a w ubiegłym roku przedostało się ich do RFN aż 1,1 miliona.

Do ataków na kobiety doszło także w innych miastach Europy - w Helsinkach, Zurychu, Salzburgu. "Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku ani przy żadnej innej okazji... To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach" - powiedział Ilkka Koskimaki zastępca komendanta stołecznej policji. [...] W Zurychu sześć kobiet poskarżyło się, że napastowali je meżczyźni o ciemnej skórze."

eligurf

2016-01-14, 09:16
zriel
Łatwy dostęp do broni to jednak problem, bo debili na świecie mnóstwo, raczej widzę zgromadzenie zapasów, które w razie czego można rozdać obywatelom. Zresztą większość tych żelowanych klawiaturowych bohaterów nie byłaby w stanie utrzymać Kałacha, a po wystrzeleniu serii zgłaszali by się do lekarzy z kontuzjami.

Nie ma się co oglądać na innych, ja w tym roku jak się trochę ociepli zacznę uczyć moich małych synów strzelania z wiatrówki. Jak byłem mały to przez sen kiedyś powiedziałem (wg relacji matki) "Nie brać jeńców", więc będą z nich ludzie ;-) .

kubapce

2016-01-14, 09:18
Dziwnie się czuję dając tu piwko :-/

noir

2016-01-14, 10:24
Nawet nie czytam. Angora to tvn, rmf, onet ale na papierze.

lapps

2016-01-14, 10:49
eligurf napisał/a:

up wszyscy
Niedługo narodowcy będą bronić praw środowisk LGBT do parad i tęczowych flag na manifestacjach. Na starym Sadolu napisali by coś w rodzaju:

- Co krzyczały Niemki w czasie gwałtu w Kolonii?
- Teraz ja na górze.

A teraz:
- tłumaczenie zniewieściałych facetów
- zrównywania pomacania z gwałtem, a wyzwisk do napaści
- usprawiedliwianie policjantów, że nie podejmowali interwencji, bo od razu wiedzieli, że dojdzie do fali gwałtów, które tuszowano dzień później. Nie sądzę, żeby ze względu na strach przed środowiskami feministycznymi któryś z policjantów nie przyjął zgłoszenia gwałtu, ale też każdy odłożył na półkę zgłoszenie typu "Jakiś brudas pomacał mnie po dupie i poszarpał bluzkę".

Imigranci są problemem i to dużym, ale większym jest to że ktoś próbuje ugrać na nim swoje interesy, ostatecznie skłócić Europę z światem arabskim i doprowadzić do eskalacji konfliktu jakąś większą czy mniejszą wojną na której wszyscy stracą poza sprzedającymi broń. Niestety z obecnej sytuacji są wyjścia złe lub bardzo złe. Potęgując nienawiść, przyjmijmy nawet że słuszną, nic nie zyskamy, a tylko radykalizujemy drugą stronę. Kupując za socjal czas dajemy dupy, ale jak sądzę są już osoby poważnie myślące nad rozwiązaniami. Oby się udało, bo co - chcielibyście ich wyj***ć do ich krajów?, proszę bardzo tylko że wtedy wrócą z karabinami i ludzie którzy bali się napie**alać z nimi na pięści, będą musieli realnie dużo bardziej nadstawiać dupę. A może ich atomem? To oni nam jedną czy drugą brudną bombę jebną w Berlinie czy Paryżu. Tyle uranu kupią sobie w KLD czy Iranie. Ta fala emigracji to ch*j, bo Europa bez problemu wchłonie milion dwa czy nawet pięć milionów uchodźców. Wesoło się zrobi jak się im tam skończy ropa, będą musieli wpie**alać piasek i w końcu przylezą wszyscy. Jest ich tam ładnych paręset milionów, a ropy wystarczy na nie więcej niż kilkanaście lat. Pomyślcie lepiej co z tym zrobić, a nie przejmować się paroma pomacanymi dupami Niemek.




k***a najpierw moze ty zacznij myslec, zanim innych zaczniesz pouczac??

jak muzlumanie z karabinami przejda przez normalnie strzezona granice???
myslisz, ze jak za bombardowanie ich krajow nie przyszli z karabinami, to przyjda dlatego, ze zostali wyrzuceni z europy???
zreszta juz k***a byli z karabinami i wymordowali kilkadziesiat francuzow, ale to podobno nie byli uchodzcy.... :facepalm:
na bliskim wschodzie bron atomowa maja iran i izrael, iran walczy z panstwem islamskim w obronie syrii i w ogole nie jest im potrzebny naplyw imigrantow do europy, maja to gleboko w dupie, a izrael podobno jest naszym sojusznikiem... zreszta kto ci bedzie bombardowal europe w imie uchodzcow, z ktorymi zaden kraj sie nie utozsamia???? panstwo islamskie nie ma lotnictwa :facepalm:
i jak ty chcesz jeszcze bardziej zradykalizowac, najbardziej radykalne grupy na swiecie??

europa nie wchlonie na lajcie 2-5 milionow uchodzcow, bo juz jest na skraju zalamania gospodarki... :facepalm: jak przyjmie jeszcze 2 miliony pasozytow to sie wykolei waluta euro i tak czy siak bedzie wojna domowa, tylko wtedy dopiero beda mogli nas gnebic i kolonizowac, jak wiekszosc sluzb bedzie sie bic miedzy soba lacznie z wojskiem i straza graniczna... :facepalm:
chcialem ci jeszcze przypomniec, ze zaden kraj arabski tych uchodzcow nie przyjal, wiec czemu maja tego od nas wymagac :facepalm:

Cytat:

ale jak sądzę są już osoby poważnie myślące nad rozwiązaniami.



:facepalm:
to zle sadzisz
sa osoby powaznie myslace nad zniszczeniem europy. jezeli wiekszosc spoleczenstwa na tym kontynencie beda stanowili murzyny i ich potokowie, to takie spoleczenstwo bedziesz wodzil za nos do woli. bo murzyni nie ogarniaja ekonomii, gospodarki, praw czlowieka , taktyki, dobra wspolnego, nic k***a... w spoleczenstwie socjaldemokratycznym jezeli wiekszosc zaczynaja stanowic takie planktony jak murzyn na socjalu, to zostaje tylko sp***alac do chin bo z tego kontynentu bedzie druga afryka tylko z bardziej przej***nym klimatem :facepalm: i znowu bedzie legalne niewolnictwo.... tylko pan nie bedzie juz panem niewolnikow, tylko panstwem opiekunczym...

i zniewiescialy facet to jest wtedy jak mu gwalca kobiety i rozpie**alaja podworko, a on chowa glowe w piasek zamiast wybic to bydlo i wrzucic nagrania na harda

i jakbys nie wiedzial, to najwieksza mniejszoscia w calej prawie europie nie liczac muzlumanow, sa Polacy. jak myslisz, ze tylko niemkom sie obrywa to jestes debilem... zreszta jestes debilem nie ma co gdybac

stworzyles sobie postulat w glowie "iuchodzcy nie sa problemem" i probujesz z dupy wyciagac argumenty, ale takie posrane moglbys sobie darowac...

Cytat:

Wesoło się zrobi jak się im tam skończy ropa, będą musieli wpie**alać piasek i w końcu przylezą wszyscy. Jest ich tam ładnych paręset milionów, a ropy wystarczy na nie więcej niż kilkanaście lat. Pomyślcie lepiej co z tym zrobić



k***a... :facepalm:
NIE WPUSZCZAC ICH, debilu

ehh, i tak nic nie dotrze...

Xanatos.corp

2016-01-14, 11:54
Bardzo dobrze, potrzeba nam takich incydentów jak najwięcej, po to, żeby wzrastała niechęć do tychże imigrantów.
Mało to, to powoduje wzrost nastrojów nacjonalistycznych w społeczeństwie, partie prawicowe zyskują poparcie a tracą je lewaki - a to doprowadzi do skrętu Europy 'w prawo' i powrotu normalności.
Niemcy(jak i część Europy) wstydzą się narodowego socjalizmu, faszyzmu bo to wiąże się z Hitlerem, uciekając od tego wpadli niestety w drugą skrajność, co jest tak samo złe.

A tak w uproszczonym schemacie :

Faszyzm,skrajny nacjonalizm (zle) <--------------NORMALNOŚĆ (dobrze)----------------> 'Lewakowanie' (zle // obecnie większość Europy)

Lordzik92

2016-01-14, 12:04
Uchodźcy to tylko narzędzie, jako niewolnicy zbytnio się nie nadają, bo teraz potrzeba ludzi wykwalifikowanych, automatyzacja odgrywa coraz większą rolę, więc popyt na jełopów którzy nie umieją czytać i liczyć jest coraz niższy...
Nie zdziwiłbym się jakby służyli jako wabik, by pomóc państwom wyłapać co bardziej asertywne i agresywne jednostki próbujące bronić swojego terytorium. Potem stworzenie świata wg Orwella to tylko kwestia czasu.

Zresztą plan Kalergiego, wydaje się być dość możliwy w dobie obecnych wydarzeń. Nie wspominam już o tym że a własnym podwórku mamy fundacje należące do Sorosa, który przyklaskuje takim pomysłom, a jego sponsoring w PL pozwolił na stworzenie KODu i teatro podobnych tworów... Więc nie myślcie że PL jest bezpieczna, bo i tu siedzi robactwo.

@up

Do skrajnej prawicy prędzej przypisałbym Rothbarda, bo Mussolini czy Adolf to jedynie kosmetyczna różnica między komunistycznymi Mao czy Stalinem.

stemps

2016-01-14, 12:51
@eligurf no k***a j***ny debil

eligurf

2016-01-14, 12:51
lapps
Przeczytaj uważnie co napisałem, bo w zacietrzewieniu czytasz co chcesz przeczytać, a nie co jest napisane. Choćby gdzie ja napisałem o bombardowaniu Europy atomem. Piszę o brudnych bombach detonowanych w domyśle w centrach dużych miast przewiezionych konwencjonalnie samochodami. Nie zmiotą one miasta z powierzchni ziemi, ale w atomie nie to jest najgorsze.

Turca przyjęła 2 mln Syryjczyków (i się cieszy bo PKB poszło w górę), w 4,5 mln Libanie jest ponad milion uchodźców. Więc nie pie**ol, że Unii mimo kryzsu nie stać na dwa czy nawet pięć milionów. Problemem jest jak ich rozlokować, żeby nie tworzyli skupisk i zmusić do asymilacji.

Jak chcesz ich nie przyjmować? Myślisz, że oni tak na potonie przez Morze Śródziemne, bo w chacie mają wszelkie wygody i do szczęścia brakuje im pomolestowania Niemek? Strzelać do tych pontonów czy kutrów?, z dziećmi na pokładach? To zmienią drogę. Strzelać na granicy lądowej to w perspektywie mamy za jakiś czas zbrojne przekraczanie granicy przez uzbrojone grupy, które będą się rozpraszały wcześniej nie wiadomo co robiąc (np. mordując dla zdobycia żarcia mieszkańców przygranicza). Zobacz jak ruchliwa jest granica USA/Meksyk mimo wszelkich zabezpieczeń. Jeszcze nie dawno rocznie ładowało się do USA PÓŁ MILIONA osób (teraz mniej jedyne 100 000, bo w Meksyku się nieco polepszyło). Myślisz, że jak będzie tam głód wynikający z braku kasy płynącej z ropy to zakazem wstępu zatrzymasz milionowe hordy zdesperowanych ludzi? Dzieci w przedszkolu są mniej naiwne.

Większość z obecnych Sadolil ma strasznie uproszczony obraz widzenia świata. Białą rasa panów powie ciapakom Zakaz wstępu i oni ze skulonym ogonem polecą zdychać w swoich ziemiankach. Program prosty jak budowa cepa i mózgu narodowca. Sytuacja społeczno-ekonomiczna świata jest obecnie fatalna, ale proste programy się nie sprawdzą. Ograniczenie socjalu w Europie też gówno da bo to nie jest główny czynnik. Co zrobisz gdy na granicy stanie 1,5 mln głodnych fanatyków? Jak już wystrzelamy wszystkie swoje rakiety i pociski z czołgów to zostanie ich 1,4 mln. Te 200 tys. polskich żołnierzy (razem z jakimiś oddziałami paramilitarnymi) ma się okopać czy przejść do frontalnego ataku.

No odpowiedz mądralo na te pytania - jak ich powstrzymać?, co zrobić gdy będą chcieli przekraczać granicę zbrojnie? co zrobić gdy będą ich dziesiątki milionów?

Lordzik92

2016-01-14, 13:06
Zapewniam Cię że od wiosny UE zostanie totalnie zasypana kolejnymi falami uchodźców. Bo to co się teraz stało to była tylko pierwsza grupa. A już państwa sobie nie radzą, brak ludzi i sprzętu do ogarnięcia tego bałaganu. Kolejne grupy wywołają chaos totalny.

Łatwiej jest bronic zewnętrznych granic, niż likwidować problemy wewnątrz kraju.

Jeśli uważasz że przyjmowanie kolejnych uchodźców jest lepszym rozwiązaniem niż próby powstrzymania ich z użyciem siły, to przypomnę że chętnych do imigracji jest znacznie więcej niż obecnie ludzi w UE.

~kotka_w_piwnicy

2016-01-14, 13:09
tomilol napisał/a:

Up. Lewak ch*j!

Wiem, że tak nieładnie i wulgarnie ale przecież z lewakami i idiotami sie nie dyskutuję.



Z idiotami się nie dyskutuję mówisz? :lol:

Wykalaczek

2016-01-14, 13:15
eligurf napisał/a:

lapps
Przeczytaj uważnie co napisałem, bo w zacietrzewieniu czytasz co chcesz przeczytać, a nie co jest napisane. Choćby gdzie ja napisałem o bombardowaniu Europy atomem. Piszę o brudnych bombach detonowanych w domyśle w centrach dużych miast przewiezionych konwencjonalnie samochodami. Nie zmiotą one miasta z powierzchni ziemi, ale w atomie nie to jest najgorsze.

Turca przyjęła 2 mln Syryjczyków (i się cieszy bo PKB poszło w górę), w 4,5 mln Libanie jest ponad milion uchodźców. Więc nie pie**ol, że Unii mimo kryzsu nie stać na dwa czy nawet pięć milionów. Problemem jest jak ich rozlokować, żeby nie tworzyli skupisk i zmusić do asymilacji.

Jak chcesz ich nie przyjmować? Myślisz, że oni tak na potonie przez Morze Śródziemne, bo w chacie mają wszelkie wygody i do szczęścia brakuje im pomolestowania Niemek? Strzelać do tych pontonów czy kutrów?, z dziećmi na pokładach? To zmienią drogę. Strzelać na granicy lądowej to w perspektywie mamy za jakiś czas zbrojne przekraczanie granicy przez uzbrojone grupy, które będą się rozpraszały wcześniej nie wiadomo co robiąc (np. mordując dla zdobycia żarcia mieszkańców przygranicza). Zobacz jak ruchliwa jest granica USA/Meksyk mimo wszelkich zabezpieczeń. Jeszcze nie dawno rocznie ładowało się do USA PÓŁ MILIONA osób (teraz mniej jedyne 100 000, bo w Meksyku się nieco polepszyło). Myślisz, że jak będzie tam głód wynikający z braku kasy płynącej z ropy to zakazem wstępu zatrzymasz milionowe hordy zdesperowanych ludzi? Dzieci w przedszkolu są mniej naiwne.

Większość z obecnych Sadolil ma strasznie uproszczony obraz widzenia świata. Białą rasa panów powie ciapakom Zakaz wstępu i oni ze skulonym ogonem polecą zdychać w swoich ziemiankach. Program prosty jak budowa cepa i mózgu narodowca. Sytuacja społeczno-ekonomiczna świata jest obecnie fatalna, ale proste programy się nie sprawdzą. Ograniczenie socjalu w Europie też gówno da bo to nie jest główny czynnik. Co zrobisz gdy na granicy stanie 1,5 mln głodnych fanatyków? Jak już wystrzelamy wszystkie swoje rakiety i pociski z czołgów to zostanie ich 1,4 mln. Te 200 tys. polskich żołnierzy (razem z jakimiś oddziałami paramilitarnymi) ma się okopać czy przejść do frontalnego ataku.

No odpowiedz mądralo na te pytania - jak ich powstrzymać?, co zrobić gdy będą chcieli przekraczać granicę zbrojnie? co zrobić gdy będą ich dziesiątki milionów?


Troche racji masz, ale świat nigdy nie będzie sprawiedliwy, dlatego albo my albo oni.
A teraz ogarnij to

Jestes w stanie z tym dyskutowac?

brzydkie niemki - nie no ten tag mnie rozj***ł ;D

Jacooob

2016-01-14, 13:29
eligurf
Jakoś nie słyszałem, żeby debile w Teksasie strzelali do ludzi,a dostęp do broni jest.

lapps

2016-01-14, 13:35
eligurf napisał/a:

lapps
Przeczytaj uważnie co napisałem, bo w zacietrzewieniu czytasz co chcesz przeczytać, a nie co jest napisane. Choćby gdzie ja napisałem o bombardowaniu Europy atomem. Piszę o brudnych bombach detonowanych w domyśle w centrach dużych miast przewiezionych konwencjonalnie samochodami. Nie zmiotą one miasta z powierzchni ziemi, ale w atomie nie to jest najgorsze.

Turca przyjęła 2 mln Syryjczyków (i się cieszy bo PKB poszło w górę), w 4,5 mln Libanie jest ponad milion uchodźców. Więc nie pie**ol, że Unii mimo kryzsu nie stać na dwa czy nawet pięć milionów. Problemem jest jak ich rozlokować, żeby nie tworzyli skupisk i zmusić do asymilacji.

Jak chcesz ich nie przyjmować? Myślisz, że oni tak na potonie przez Morze Śródziemne, bo w chacie mają wszelkie wygody i do szczęścia brakuje im pomolestowania Niemek? Strzelać do tych pontonów czy kutrów?, z dziećmi na pokładach? To zmienią drogę. Strzelać na granicy lądowej to w perspektywie mamy za jakiś czas zbrojne przekraczanie granicy przez uzbrojone grupy, które będą się rozpraszały wcześniej nie wiadomo co robiąc (np. mordując dla zdobycia żarcia mieszkańców przygranicza). Zobacz jak ruchliwa jest granica USA/Meksyk mimo wszelkich zabezpieczeń. Jeszcze nie dawno rocznie ładowało się do USA PÓŁ MILIONA osób (teraz mniej jedyne 100 000, bo w Meksyku się nieco polepszyło). Myślisz, że jak będzie tam głód wynikający z braku kasy płynącej z ropy to zakazem wstępu zatrzymasz milionowe hordy zdesperowanych ludzi? Dzieci w przedszkolu są mniej naiwne.

Większość z obecnych Sadolil ma strasznie uproszczony obraz widzenia świata. Białą rasa panów powie ciapakom Zakaz wstępu i oni ze skulonym ogonem polecą zdychać w swoich ziemiankach. Program prosty jak budowa cepa i mózgu narodowca. Sytuacja społeczno-ekonomiczna świata jest obecnie fatalna, ale proste programy się nie sprawdzą. Ograniczenie socjalu w Europie też gówno da bo to nie jest główny czynnik. Co zrobisz gdy na granicy stanie 1,5 mln głodnych fanatyków? Jak już wystrzelamy wszystkie swoje rakiety i pociski z czołgów to zostanie ich 1,4 mln. Te 200 tys. polskich żołnierzy (razem z jakimiś oddziałami paramilitarnymi) ma się okopać czy przejść do frontalnego ataku.

No odpowiedz mądralo na te pytania - jak ich powstrzymać?, co zrobić gdy będą chcieli przekraczać granicę zbrojnie? co zrobić gdy będą ich dziesiątki milionów?



ja pie**ole ty jestes uposledzony :facepalm:


turcja sie cieszy, ze pkb poszlo w gore bo zarabia na ropie wywozonej przez panstwo islamskie z syrii :facepalm: i sie wk***iaja niemilosiernie jak rosja te transporty bombarduje
dodatkowo razem z 2 mln uchodzcow dostali ilestam miliardow euro na obsluge tych uchodzcow, stad sie wzial wzrost pkb oszolomie :facepalm:

nie da sie ich rozlokowac tak zeby nie stworzyli skupisk, bo mamy otwarte granice i nie da sie ich zmusic do asymilacji bo do tego trzeba 2-3 pokolen gdzie jest murzyn sam otoczony przez bialych ludzi, a nie siedzi w murzynskim gettcie pod paryzem :facepalm:

australia dala jasny znak co bedzie robic jak jakies lodzie z uchodzcami sie zbliza do ich kontynenty i co k***a maja kryzys imigracyjny??? nie maja debilu. cale to twoje dalsze pie**olenie jest bez znaczenia. jak cie najezdza wrog ktore probuje zniszczyc twoja cywilizacje to go napie**alasz ze wszystkiego co masz, a nie sie martwisz, ze wrogowi moze stac sie krzywda :facepalm: jakos nasze wojska w iraku i afganistanie sobie radzily doskonale, wiec nie wymyslaj chory pojebie, ze nas bedzie nawet 50 mln ciapakow na granicy terroryzowalo bo poki co to wojska panstw europejskich na spokojnie by sobie z tym poradzily... na pewno predzej niz poradza sobie z wojna domowa na tle etnicznym, na wlasnym terenie...a jak juz mamy sytuacje, ze jakis debil ich tu zaprosil, to po wydarzeniach z nowego roku i z paryza powinno sie ich wszystkich wyjebac nie patrzac na koszta, albo od ilu lat juz tu siedza, wprowadzic wizy i nie bedzie zamachow, bo inaczej to za 20 lat ich dzieciaki wyjebia nas. ludzie jak na przyklad korwin mikke juz 12 lat temu(a nawet dawniej) mowili jaki bedzie wynik propagowania multikulturalizmu w europie, mieli na to proste rozwiazania(jak chocby nie wspieranie grup terrorystycznych w celu obelania wladzy w syrii i brak pomocy dla imigrantow), ale tak zwana lewica konsekwetnie pchala nas prosto w pole minowe, pie**olac te swoje madrosci, ze "sytuacja jest trudna i nie ma latwych rozwiazan, musimy byc odpowiedzialni" :facepalm: ale te rozwiazania sa bardzo proste, tylko wystarczy nie byc debilem(w ich przypadku oszustem)

masz sie k***a ksztalc po co to sie robi
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy/

za rozwoj multikulturalizmu w Polsce odpowiedzialna jest fundacja batorego zalozona przez sorosa-zyda syjoniste
w szwecji za rozwoj multikulturalizmu byla odpowiedzialna fundacja paideia, zalozona przez barbare spectre- zydowke syjonistke
w austrii miales kalerge, ktory mowil
Cytat:

The man of the future will be of mixed race. Today's races and classes will gradually disappear owing to the vanishing of space, time, and prejudice. The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals. ”
“ Instead of destroying European Jewry, Europe, against its own will, refined and educated this people into a future leader-nation through this artificial selection process. No wonder that this people, that escaped Ghetto-Prison, developed into a spiritual nobility of Europe. Therefore a gracious Providence provided Europe with a new race of nobility by the Grace of Spirit. This happened at the moment when Europe's feudal aristocracy became dilapidated, and thanks to Jewish emanc**ation. ”


pierwsza i druga miedzynarodowka tez zydzi w 80%
rewolucja bolszewicka i pierwsze politburo 80% zydzi

od stu lat nas morduja i gnebia, wprowadzaja ustroje, w ktorych nie da sie rozwijac wmawiajac nam "ze tak trzeba, takie czasy", a profit wywoza na wall street, allbo do izraela... a dalej mimo tego, ze juz jak na dloni widac do czego to doprowadzilo, znajdzie sie idiota, ktory dalej bedzie lykal pie**olenie tych madrow glow z mediow, parlamentu europejskiego, albo innych lewicowych organizacji :facepalm:

Ar...........ch

2016-01-14, 13:55
tomilol napisał/a:

Up. Lewak ch*j!

Wiem, że tak nieładnie i wulgarnie ale przecież z lewakami i idiotami sie nie dyskutuję.



Zgadza się, jednak... "się nie dyskutujesz"? :brawo2:

fredum

2016-01-14, 16:05
Chyba najwyższy czas robić samopał. Prędzej czy później oni przyjdą do polski i to od nas zależy co stanie się z naszym krajem. Jeśli okażemy naszą "niechęć" teraz to nie będziemy musieli walczyć na własnych ulicach później

Chyba najwyższy czas robić samopał. Prędzej czy później oni przyjdą do polski i to od nas zależy co stanie się z naszym krajem. Jeśli okażemy naszą "niechęć" teraz to nie będziemy musieli walczyć na własnych ulicach później