18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Gwałcące rozpasane hordy"

myjek • 2016-01-13, 04:06
Artykuł o sylwestrowej nocy w Kolonii z nowej Angory, jak to czytałem otwierał mi się nóż w kieszeni od tej j***nej poprawności politycznej.


"Europa jest w szoku. W sylwestrową noc w Kolonii, w Hamburgu i innych miastach doszło do przerażających wydarzeń.
W samym sercu Niemiec, w tłumie, kobiety potraktowano jak zwierzynę łowną: osaczano, obrzucano obelgami, rozbierano, gwałcono i grabiono.
Sprawcami napadów są przeważnie osoby z Afryki Północnej lub z obszaru arabskiego. Kobiety stały się ofiarami przemocy seksualnej także w innych krajach.

Kanclerz Angela Merkel potępiła "wstrętne ataki" i zażądała zdecydowanej odpowiedzi państwa prawa.
Minister sprawiedliwości Heiko Maas stwierdził, że "rozpasane hordy" doprowadziły do załamania się cywilizacji.
Zdaniem szefa kolońskej policji Wolfganga Albersa "popełnione zostały przestępstwa o całkowicie nowym wymiarze". W Koloni około 200 pokrzywdzonych osób złożyło skargę na policji, w Hamburgu - 53. Kolońska policja prowadzi śledztwo w sprawie dwóch gwałtów.
Ofiary maltretowano bezlitośnie. Pragnący zachować anonimowość stróż prawa wyznał 7 stycznia:

"Widziałem zapłakane młode kobiety, które nie miały już na sobie majtek, oplute przez motłoch. Te obrazy mną wstrząsnęły. Tej nocy musieliśmy sami się bronić, ponieważ staliśmy się celem zmasowanych ataków".

Panował straszliwy chaos. Policjanci obawiali się, że dojdzie do ofiar śmiertelnych. 24-letnia studentka Evelin została napadnięta na Dworcu Głównym w Kolonii.

"Miałam na sobie sukienkę do kolan. Nagle poczułam czyjąś dłoń na siedzeniu i pod sukienką. Odwróciłam się natychmiast i spostrzegłam zaślinione twarze... Wokół zebrali się mężczyźni, mówili po arabsku, krzyczeli "Hej baby!"

[...] Według raportu policji noc przebiegła przeważnie spokojnie. Ale ofiary zaczęły opowiadać o swych dramatach na facebookowej grupie Nettwerk Koln.
Administrator usuwał wpisy z powodu ich "ksenofobicznego charakteru" [...] W znacznej części społeczeństwa powstało wrażenie, że władze usiłowały przemilczeć napady na kobiety. Z coraz liczniejszych relacji wynika, że ataki przygotowano wcześniej. Sprawcy okrążali swe ofiary, tak, że z zewnątrz nie było można nic zobaczyć.
Bezradnym, przerażonym kobietom zabierali torebki, portfele, telefony komórkowe, napastowali je seksualnie [...] Kiedy wreszcie uświadomiono sobie rozmiary tragedii, nadburmistrz Kolonii Henriette Reker zwołała spotkanie kryzysowe z udziałem przedstawicieli policji miejscowej i federalnej.
Wstrząśnięta i bezradna nadburmistrz udzieliła kobietom niefortunnej rady, aby trzymały się od potencjalnych napastników na odległość wyciągniętego ramienia. Obywatele drwili bezlitośnie. "Wyszedłem aby sobie trochę pogwałcić, ale panie trzymały się ode mnie na odległość ramienia. Oczywiście niczego nie wskórałem" - szydził pewien internauta. [...]
Pewien legitymowany osobnik powiedział mundurowym: "Jestem Syryjczykiem, musicie traktować mnie przyjaźnie. Zaprosiła mnie pani Merkel" [...]

Niemieckie media w niezliczonych komentarzach analizują przebieg i następstwa koszmarnej nocy. Wielu dochodzi do wniosku, że dramatyczne wydarzenia utrudnią integrację uchodźców, a w ubiegłym roku przedostało się ich do RFN aż 1,1 miliona.

Do ataków na kobiety doszło także w innych miastach Europy - w Helsinkach, Zurychu, Salzburgu. "Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku ani przy żadnej innej okazji... To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach" - powiedział Ilkka Koskimaki zastępca komendanta stołecznej policji. [...] W Zurychu sześć kobiet poskarżyło się, że napastowali je meżczyźni o ciemnej skórze."

nowynick

2016-01-13, 08:20
ehhh jeżdżenie po nich to już nudne się robi dlatego wyłowię tylko fragment, który mnie rozbawił:

"mówili po arabsku, krzyczeli "Hej baby!" " :mrgreen:

Zofar

2016-01-13, 08:21
Jest dużo k***a rzeczy które chciałbym napisać w tej sprawie, ale sądząc, że każdy normalny facet ma podobne odczucia, napiszę jedno NIE DO k***A POMYŚLENIA to jest

Bugini

2016-01-13, 08:46
Ludzie wstrzymajcie tę mowę nienawiści, gwałty, zamachy, getta i kradzieże to mała cena za tak ważną rzecz jaką jest integracja z imigrantami. Imigrant zawsze trochę gwałci, nie szykanujmy ich.

eligurf

2016-01-13, 09:09
Te panie nie były na swojskiej zabawie w remizie, jak śpiewał Grześkowiak w "Chłop żywemu nie przepuści"
...
Kiedy łykniem pół siwuchy
I z gospody wyjdziem w gali
No to nie ma tu dziewuchy
Której byśma nie szczypali.
...

Tak w ogóle to czyjaś propaganda bo:
1. Generalnie nawet jak baba w sylwestrową noc idzie samotnie, to nie jest tak, że nikt się za nią nie wstawi, a te tłumy Arabów nie stały w ciemnych zaułkach. Gdyby realne ataki były w opisywanej liczbie to doszłoby do licznych bójek z tubylcami. Jeśli w ogóle coś o tym mówią to o pojedynczych przypadkach.
2. Z tego co mówią/piszą to większość "napaści" miała charakter słowny, jak słusznie kolega wyżej zauważył krzyczeli "Hey baby!". Jak łatwo urazić feministkę to każdy może się domyślić.
3. Być może doszło do realnych gwałtów, ale większość opisywanych przypadków to co najwyżej naruszenie nietykalności cielesnej. Tyle że takie naruszenie słabo się sprzedaje medialnie.
4. Jak ktoś cię zgwałci to idziesz na policję, a nie piszesz o tym na FB. To tłumaczy też niemrawość działań policji, która nie mogła sobie później pozwolić na szczerość podobną do mnie, bo gdyby zgłosiło się na raz na posterunek kilkanaście faktycznie zgwałconych kobiet to oni zareagowali by nawet nie jako policjanci, ale jako mężczyźni.

Trzeba analizować fakty, a nie łykać ich interpretację. Nie popieram tego co się działo, jestem w stanie wyobrazić sobie strach tych kobiet i krzywdę faktycznie pokrzywdzonych, ale proszę nie obrażać mojej inteligencji i nie wciskać kitu.

tomilol

2016-01-13, 10:36
Up. Lewak ch*j!

Wiem, że tak nieładnie i wulgarnie ale przecież z lewakami i idiotami sie nie dyskutuję.

saves

2016-01-13, 13:48
Jeśli ktoś się chce powk***iac jeszcze bardziej, niech poszuka na YT kanału "Obrońca kraju". To nie mój kanał jakby co.

@eligurf

Jesteś kolejnym, który nawet z ciapatym ku*asem zapakowanym w dupsko po kule będzie twierdził, że to propaganda, a w ogóle imigranci to fajna rzecz. Kolega powyżej zdefiniował takiego osobnika.

Sist

2016-01-13, 14:25
eligurf napisał/a:

jakieś lewackie wypociny



AD1. Grupka 6 (3m+3k) ładnie ubranych, lekko podpitych znajomych, idących na zabawę VS 20 napalonych ciapatych (pewnie z nożami, a na pewno kamieniami/butelkami). Już cię widzę pierwszego w takiej bójce.
AD2. Nie "napaści", a napaści... To były regularne napaści idioto
AD3. Na pewno doszło do gwałtów, tylko laski po gwałtach nie będę gadały przez długi czas o tym w mediach. Podobno Niemki w szpitalach miały podpisywać lojalki, ale nadal szukam źródła.
AD4. Poszły na policję, a policja nic z tym nie robiła, bo poprawność, więc napisały na FB. Chciałem coś jeszcze napisać, ale nie mogę pozwolić sobie na szczerość podobną do Ciebie.

Tak w ogóle wo właśnie przedstawiłeś swoją interpretację faktów. Tfu, lewaku. O przepraszam, inteligentny lewaku.

Guzik

2016-01-13, 16:37
eligurf napisał/a:


Trzeba analizować fakty, a nie łykać ich interpretację. Nie popieram tego co się działo, jestem w stanie wyobrazić sobie strach tych kobiet i krzywdę faktycznie pokrzywdzonych, ale proszę nie obrażać mojej inteligencji i nie wciskać kitu.



Cały Twój post to właśnie Twoja interpretacja faktów. W dodatku interpretacja nieudolna bo wiele wniosków wysuwasz opierając się na zasadzie "co ja bym zrobił na miejscu świadków/policji/ofiar". Każde wydarzenie na świecie ma "360 stopni" możliwości bo każdy człowiek w zależności od okoliczności, kultury, odwagi itd. zachowuje się inaczej. Nie wiesz jak wyglądała cała sytuacja a mimo to naginasz fakty do swojej interpretacji. Inteligentny człowiek robi odwrotnie - nagina interpretację do faktów...

Dziad_Inżynier

2016-01-13, 17:25
eligurf napisał/a:

(...)
3. Być może doszło do realnych gwałtów, ale większość opisywanych przypadków to co najwyżej naruszenie nietykalności cielesnej. Tyle że takie naruszenie słabo się sprzedaje medialnie.
(...)


Wg niemieckiego prawa nawet zmacanie kobiety wbrew jej woli jest gwałtem.

lapps

2016-01-13, 18:00
eligurf napisał/a:

Te panie nie były na swojskiej zabawie w remizie, jak śpiewał Grześkowiak w "Chłop żywemu nie przepuści"
...
Kiedy łykniem pół siwuchy
I z gospody wyjdziem w gali
No to nie ma tu dziewuchy
Której byśma nie szczypali.
...

Tak w ogóle to czyjaś propaganda bo:
1. Generalnie nawet jak baba w sylwestrową noc idzie samotnie, to nie jest tak, że nikt się za nią nie wstawi, a te tłumy Arabów nie stały w ciemnych zaułkach. Gdyby realne ataki były w opisywanej liczbie to doszłoby do licznych bójek z tubylcami. Jeśli w ogóle coś o tym mówią to o pojedynczych przypadkach.
2. Z tego co mówią/piszą to większość "napaści" miała charakter słowny, jak słusznie kolega wyżej zauważył krzyczeli "Hey baby!". Jak łatwo urazić feministkę to każdy może się domyślić.
3. Być może doszło do realnych gwałtów, ale większość opisywanych przypadków to co najwyżej naruszenie nietykalności cielesnej. Tyle że takie naruszenie słabo się sprzedaje medialnie.
4. Jak ktoś cię zgwałci to idziesz na policję, a nie piszesz o tym na FB. To tłumaczy też niemrawość działań policji, która nie mogła sobie później pozwolić na szczerość podobną do mnie, bo gdyby zgłosiło się na raz na posterunek kilkanaście faktycznie zgwałconych kobiet to oni zareagowali by nawet nie jako policjanci, ale jako mężczyźni.

Trzeba analizować fakty, a nie łykać ich interpretację. Nie popieram tego co się działo, jestem w stanie wyobrazić sobie strach tych kobiet i krzywdę faktycznie pokrzywdzonych, ale proszę nie obrażać mojej inteligencji i nie wciskać kitu.



1)w spoleczenstwach europejskich osob ktore bylyby w stanie napie**alac sie z brudasamim, ktorzy maja przewage liczebna jest pewnie porownywalnie co pedalow czyli z 2%, reszta jest szara, niewyrazna, moze co najwyzej zadzwonic po policje, ale policja miala za duzo do roboty tego wieczoru zeby cokolwiek moc zrobic. nie moga postepowac wbrew swoim przelozonym, bo straca robote i jak utrzymaja rodzine?? bezrobocie to dosc powszechna zmora w europie, a trzeba posplacac kredyty...

2)w gazetach nie moga nawet napisac wulgarnych hasel, ktore wykrzykiwaly brudasy, a co dopiero przebieg gwaltu opisywac...
zreszta wiekszosc przypadkow jest cenzurowana zeby nie zwiekszac napiec spolecznych co potwierdzi kazdy, policja, politycy, obywatele, dziennikarze, emerytowani ludzie ze sluzb specjalnych, generalowie itd. gdyby nie dym w mediach spolecznych to w ogole by o tym nie napisali, a jak juz miusieli to probuja wciskac ludziom, ze imigranci krzyczeli tylko "hej baby", zeby spolecznestwo to olalo, a wy dalej lykacie po raz tysieczny kolejna bzdure tych samych ludzi

3)media nie kieruja sie zyskiem w tej sprawie co udowodnili nie publikujac zadnych informacji pierwszego, ani drugiego, ani czwartego, ani piatego stycznia, podczas gdy, gdyby to biali kibice cos odj***li to nazajutrz wszystkie gazety by o tym trabily... wtedy juz nie ma problemu dyskryminacji czy napiec... i to nie jest tak, ze sprzedawalnosc gazet sie zmieni zaleznie od tego co napisza, bo i tak wszystkie pisza to samo...

4)wiekszosc zgwalconych kobiet nie zglasza tego na policje, ani nikomu o tym nie mowi, tylko zamyka sie w sobie i boi sie wychodzic do ludzi... i to znaczna wiekszosc(tym bardziej jak zostaje grupowo zgwalcona przez imigrantow z afryki), chyba kazdy psycholog ci to potwierdzi, ale wsrod nich tez sa pojeby, ktore na przyklad transwestytow uznaly za osoby normalne :facepalm:

i co wiecej:

w nowy rok w calej europie moglo(nie musialo, ale moglo) zginac nawet kilkaset(albo jeszcze wiecej) osob pobitych na smierc, albo nawet pocietych nozem i NIKT ci tego nigdzie nie opublikuje, nawet rodzinie sie bedzie wmawialo, ze umarl w przypadkowej bojce, w ktora sam sie wdal. tak samo jak bylo z tym litwinem w szwecji gdzie najwieksze portale opublikowaly wiadomosc o morderstwie, ale jak sie okazalo, ze ahmed zabijal to zaraz zdjeli artykul... za pare miesiecy czy lat wyjdzie, kto pozabijal tych ludzi, ale wtedy to co najwyzej beda sobie mogli zalozyc organizacje "Architects and Engineers for 9/11 Truth", czy inna i tak kazdy bedzie to mial w dupie, bo beda inne problemy i nowe kryzysy do zazegnania...

eligurf

2016-01-13, 22:31
up wszyscy
Niedługo narodowcy będą bronić praw środowisk LGBT do parad i tęczowych flag na manifestacjach. Na starym Sadolu napisali by coś w rodzaju:

- Co krzyczały Niemki w czasie gwałtu w Kolonii?
- Teraz ja na górze.

A teraz:
- tłumaczenie zniewieściałych facetów
- zrównywania pomacania z gwałtem, a wyzwisk do napaści
- usprawiedliwianie policjantów, że nie podejmowali interwencji, bo od razu wiedzieli, że dojdzie do fali gwałtów, które tuszowano dzień później. Nie sądzę, żeby ze względu na strach przed środowiskami feministycznymi któryś z policjantów nie przyjął zgłoszenia gwałtu, ale też każdy odłożył na półkę zgłoszenie typu "Jakiś brudas pomacał mnie po dupie i poszarpał bluzkę".

Imigranci są problemem i to dużym, ale większym jest to że ktoś próbuje ugrać na nim swoje interesy, ostatecznie skłócić Europę z światem arabskim i doprowadzić do eskalacji konfliktu jakąś większą czy mniejszą wojną na której wszyscy stracą poza sprzedającymi broń. Niestety z obecnej sytuacji są wyjścia złe lub bardzo złe. Potęgując nienawiść, przyjmijmy nawet że słuszną, nic nie zyskamy, a tylko radykalizujemy drugą stronę. Kupując za socjal czas dajemy dupy, ale jak sądzę są już osoby poważnie myślące nad rozwiązaniami. Oby się udało, bo co - chcielibyście ich wyj***ć do ich krajów?, proszę bardzo tylko że wtedy wrócą z karabinami i ludzie którzy bali się napie**alać z nimi na pięści, będą musieli realnie dużo bardziej nadstawiać dupę. A może ich atomem? To oni nam jedną czy drugą brudną bombę jebną w Berlinie czy Paryżu. Tyle uranu kupią sobie w KLD czy Iranie. Ta fala emigracji to ch*j, bo Europa bez problemu wchłonie milion dwa czy nawet pięć milionów uchodźców. Wesoło się zrobi jak się im tam skończy ropa, będą musieli wpie**alać piasek i w końcu przylezą wszyscy. Jest ich tam ładnych paręset milionów, a ropy wystarczy na nie więcej niż kilkanaście lat. Pomyślcie lepiej co z tym zrobić, a nie przejmować się paroma pomacanymi dupami Niemek.

rozrubacz

2016-01-14, 03:32
masz 20 piwko i leć informuj dalej!

zriel

2016-01-14, 04:00
eligurf napisał/a:

up wszyscy
Niedługo narodowcy będą bronić praw środowisk LGBT do parad i tęczowych flag na manifestacjach. Na starym Sadolu napisali by coś w rodzaju:

- Co krzyczały Niemki w czasie gwałtu w Kolonii?
- Teraz ja na górze.

A teraz:
- tłumaczenie zniewieściałych facetów
- zrównywania pomacania z gwałtem, a wyzwisk do napaści
- usprawiedliwianie policjantów, że nie podejmowali interwencji, bo od razu wiedzieli, że dojdzie do fali gwałtów, które tuszowano dzień później. Nie sądzę, żeby ze względu na strach przed środowiskami feministycznymi któryś z policjantów nie przyjął zgłoszenia gwałtu, ale też każdy odłożył na półkę zgłoszenie typu "Jakiś brudas pomacał mnie po dupie i poszarpał bluzkę".

Imigranci są problemem i to dużym, ale większym jest to że ktoś próbuje ugrać na nim swoje interesy, ostatecznie skłócić Europę z światem arabskim i doprowadzić do eskalacji konfliktu jakąś większą czy mniejszą wojną na której wszyscy stracą poza sprzedającymi broń. Niestety z obecnej sytuacji są wyjścia złe lub bardzo złe. Potęgując nienawiść, przyjmijmy nawet że słuszną, nic nie zyskamy, a tylko radykalizujemy drugą stronę. Kupując za socjal czas dajemy dupy, ale jak sądzę są już osoby poważnie myślące nad rozwiązaniami. Oby się udało, bo co - chcielibyście ich wyj***ć do ich krajów?, proszę bardzo tylko że wtedy wrócą z karabinami i ludzie którzy bali się napie**alać z nimi na pięści, będą musieli realnie dużo bardziej nadstawiać dupę. A może ich atomem? To oni nam jedną czy drugą brudną bombę jebną w Berlinie czy Paryżu. Tyle uranu kupią sobie w KLD czy Iranie. Ta fala emigracji to ch*j, bo Europa bez problemu wchłonie milion dwa czy nawet pięć milionów uchodźców. Wesoło się zrobi jak się im tam skończy ropa, będą musieli wpie**alać piasek i w końcu przylezą wszyscy. Jest ich tam ładnych paręset milionów, a ropy wystarczy na nie więcej niż kilkanaście lat. Pomyślcie lepiej co z tym zrobić, a nie przejmować się paroma pomacanymi dupami Niemek.



Nie wiesz o co chodzi ? O totalną kontrolę ! Europa jako bastion wolności już dawno stała ością w gardle. Chodzi o to żeby europejczycy się bali - wtedy zgodzą się na wszystko byle poczuć się bezpiecznie. Wtedy przejdzie wszystko - ACTA czy PIPA to mały pikuś przy tym na co wkrótce się zgodzą europejczycy.

Dlatego już dziś polecam oddać swój głos pod obywatelską petycją o wprowadzenie referendum na temat swobodnego dostępu do broni - jak przejdzie to będziemy bronić się sami, przed wszelkiej maści "uchodźcami", polityka czy innymi pseudo lewakami typu nazi feministki czy lgbt.