18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

esmoka

2012-09-28, 17:58
a widzisz, sluchasz tylko tego, o czym sie mowi w danej chwili. Wystarczy pogrzebac troche, wyszukac lokalnych wykonawcow. Wrzucasz wszystkich do jednego worka, oceniasz ta sa miara, bo kiedys uslyszales jakas tam firme, czy "warzke" gie.

O gustach sie nie dyskutuje. A wracajac do magika- to nie wiesz ile zrobil dla polskiej sceny muzycznej. Grunt ze "TY" nie rozumiesz.
Jestem fanem Kalibra i PFK, jednoczesnie smiejac sie z kawalow o smierci magika. To sie nazywa dystans i zdrowe podejscie.

BongMan

2012-09-29, 10:56
SQT napisał/a:

Jak na razie to wszyscy raperzy "śpiewają" o ciężkim życiu, o tym zęby j***ć policję, jarać blanty i ch*j wie o czym jeszcze. Rzeczywiście przesłanie zajebiste.



SQT napisał/a:


A to że magii magik czy jakaś inna przyprawa o gównie śpiewała. Tak samo idiotycznie bez składu i ładu jak wszyscy raperzy. Co nie można powiedzieć o Ryśku.



Uprzedzenie i uogólnianie - prostaczki jak ty są na to szczególnie podatne. Mógłbym ci znaleźć multum rapowych kawałków, w których nie ma ani słowa o ciężkim życiu, blantach i j***niu policji. Mógłbym, ale po co? I tak pozostaniesz ograniczonym, uprzedzonym prostakiem, który neguje wszystko, czego nie rozumie.

zonk

2012-09-29, 14:55
Oj Polaczek znowu spiął dupę. Polaczek robaczek jesteś Bongman taka jet prawda :D

BongMan

2012-09-29, 15:04
Jestem Polakiem, dla takich jak ty polaczkiem i nie wstydzę się tego. Możesz sobie tak gadać do woli. Zauważyłem, że to twój nieodzowny argument na każdą okazje. Za każdym razem jak zamknę ci mordę, to wyzywasz mnie od polaczków. Niestety, sporów w prawdziwym życiu nie wygrasz swoim magicznym zaklęciem "polaczek". Co najwyżej ktoś bardziej nerwowy ci przypie**oli w ryja jak mu tak powiesz. No ale pewnie na żywo nie jesteś taki wyszczekany jak w necie, więc ta opcja też odpada :D

zonk

2012-09-29, 21:17
Mówię jaka jest prawda. A ty jesteś polaczkiem robaczkiem i taka jest prawda. :lol: