18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa imigrantów atakuje rodzinę w Calais

ro...........24 • 2016-01-25, 14:50
A hordy medialnych pajaców stoją i tylko fotki cykają


Cyrk

2016-01-25, 19:32
Tak jak mówiłem rok temu: albo natychmiast wszystkich deportujemy, albo ludzie się wk***ią i będą pogromy muzułmanów jak w '39. A z pogromami jest jak w rzezi Béziers - "Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius" (Zabijcie wszystkich! Bóg rozpozna swoich). Ja naprawdę nie rozumiem jak pie**olone lewactwo w Brukseli może nie znać podstawowej zasady, że akcja rodzi reakcję. Ludzie się musza w końcu zbuntować, a skoro państwo ich nie broni (a własnie za to państwo płacimy podatki) to wezmą sprawy w swoje ręce.

PS. Jak się zacznie akcja w całej Europie to bym nie chciał być w skórze ukraińców, bo mogą być pewni, że "przy okazji" dług z Wołynia zostanie spłacony...

kolega335

2016-01-25, 19:35
Powinni w nich rzucać granatami.

Chędogi_Rzułf

2016-01-25, 19:35
MaratHS napisał/a:


Nie chcę wyjść na lewaka, ale rzeczywiście większość tych co mówi, że będą lać brudasów to nawet palcem nie kiwnie. Jeśli ciapaci będą zachowywać się u nas jak we Francji czy w Niemczech to nikt nic nie zrobi, a szczególnie ci internetowi fajterzy co każdemu by naj***li. Gdybyśmy dali pałkę teleskopową pierwszemu lepszemu internetowemu fajterowi i powiedziałoby mu się żeby pie**olnął ciapatego co idzie po drugiej stronie ulicy, to zacznie się śmiech i "no co ty... a jak ktoś zadzwoni na policję?" Ostatnio ciapaty próbował zgwałcić polkę w Tarnobrzegu... i co... był jakiś publiczny lincz? Nikt nic nie zrobił i nikt nic nie zrobi w przyszłości. Trudno pisze mi się te słowa, ale tak to widzę... niestety.

Ps Od razu mówię... nie jestem lewakiem.


Jeśli chodzi o internetowych fajterów, to to samo tyczy się tych co biją w internecie dresów, kiboli, faszystów, narodowców, właścicieli BMW, właścicieli pitbulli i cyklistów a rzeczywistości są chudziutkimi ciotami i patrzą tylko w ziemię jak idą żeby nie sprowokować awantury :mrgreen:

Poza tym pie**olisz pan, a sam pewnie byłeś jednym z tych co po incydencie z meksykanami na plaży krzyczeli: "dzicz! hołota! fstyt na cały świad!". Gwarantuję Ci, że w Polsce nie dochodziłoby do takich sytuacji jak w Niemczech czy Francji, bo my nie damy sobie tak w mordy pluć.

W ogóle śmieszy mnie jak ci sami użytkownicy czy to tu czy na demotach bo incydencie na plaży z meksykanami krzyczeli o cebulactwie i hołocie a teraz piszą, że nie będzie komu muzułmanów bić :samoboj:

kocyk8000

2016-01-25, 19:40
gdzie jest k***a policja, zeby wlepic ci mandat za byle glupote sa k***a pierwsi na miejscu a obronic obywateli nie ma komu sk***ysyny

korax

2016-01-25, 19:41
Cyrk, popieram to, co mówisz. Dla tych, którzy twierdzą, że "nikt palcem nie kiwnie" to mówię - do pierwszej krwi. Najpierw jest opór, żeby kogoś 'uszkodzić', w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Później to zaczyna sprawiać przyjemność.

mecenaz

2016-01-25, 19:43
Dziwne że nikt jeszcze nie skomentował zachowania tego murzyna , jak dla mnie to dać mu pracę i niech se żyje w tej francji ;-)

grudawwk

2016-01-25, 19:43
"Chciałbym podziękować muzułmańskim imigrantom za to, że tak szybko i tak skutecznie leczą mieszkańców zachodniej Europy z multikulturalizmu i politycznej poprawności "

vl...........00

2016-01-25, 20:08
Już niedługo - Europa od Odry na wschód.

sinjids

2016-01-25, 20:10
Dlaczego rzekomi imigranci to banda białasów i brudasów w szalikach, a murzyn z brodą próbuje ochraniać grubego? To na pewno imigranci? :wtf:

ellsworth

2016-01-25, 20:19
Najbardziej agresywny i skory do bójki to był ten grubas. Może to jakiś lokalny przedstawiciel narodowców, którzy skopali imigrantów.

zonk

2016-01-25, 20:21
Generalnie jak ścierwo się zbliża to powinni używać przeciwko nim ostrą amunicję dla swojego bezpieczeństwa.

NieLubieWas

2016-01-25, 20:49
Chciałem to jakoś skomentować, ale zanim załadował mi sie cały filmik to naklepane 2 str komentarzy. Pozdro z Ugandy

pawelzgwinta

2016-01-25, 20:49
Sadole i Sadolki, ma ktoś jakiś pomysł jaki jest cel tej całej lewicowej proimigrandzkiej polityki? Nie wierzę że to jet po prostu głupota i krótkowzroczność. Chcą rozpętać wojnę, ukryć jakiegoś grubego wała czy jaki ch*j?

Geno

2016-01-25, 20:54
@MaratHS Nie każdy, kto ma internet jest od razu internetową c*pką. Mnie k***ica bierze na widok tego ciapackiego ścierwa i wierz mi lub nie, będę ich napie**alał kiedy tylko spotkam, nieważne czy będzie jeden czy pięciu.

Halibut

2016-01-25, 21:00
sinjids napisał/a:

Dlaczego rzekomi imigranci to banda białasów i brudasów w szalikach, a murzyn z brodą próbuje ochraniać grubego? To na pewno imigranci? :wtf:



To był jakiś protest antyrasistowski w Calais, na które przyszła cała dzicz razem z białymi k***ami.

Powtarzam jeszcze raz, nie współczuć białym mieszkańcom zachodu. Mają co chcieli. Jeśli jednak im tam nie pasuję polecam Polskę póki jeszcze nie muszą prosić o azyl.