18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Grupa imigrantów atakuje rodzinę w Calais

ro...........24 • 2016-01-25, 14:50
A hordy medialnych pajaców stoją i tylko fotki cykają


arturek_w

2016-01-25, 14:54
Szkoda, że nie weszli po sztuce na ich teren.. Na pewno trochę by ich nauczyli :D

werther

2016-01-25, 15:01
robert924 napisał/a:

A chordy medialnych pajaców stoi i tylko fotki cykają



Za słownikiem języka polskiego:
chorda - struna grzbietowa u ryb.

Ni ch*ja nie rozumiem...

Pips

2016-01-25, 15:35
Na ch*j ta baba się wpie**ala i powstrzymuje tego tanka? :amused:

avic

2016-01-25, 15:43
Miałem napisany głębszy wywód połączony z retrospekcjami własnych doświadczeń, ale doszedłem do wniosku, że to bez sensu.. Napiszę jednak samo podsumowanie - abstrah*jąc od ciapatego elementu widocznego na filmie: Jak robi się gorąco to jedynym zadaniem baby jest sp***olić, wezwać bagiety i nie robić problemów. Nic tak nie wk***ia, jak zachowanie tej kobiety... Każdemu facetowi polecam ustalić ze swoją kobietą plan awaryjny, żeby nie miało miejsca coś takiego jak na filmie.

@up! Otóż to...

walker3d

2016-01-25, 15:54
Polacy i tak im obciągną gałę i jeszcze podziękują że ich wzbogacili kulturowo ...

kampton

2016-01-25, 15:54
Nie wiem czy on tam wiatrówkę wyciągnął czy sztucer . Jak wyciągasz broń to nie po to żeby się pochwalić tylko żeby jej użyć .

avic

2016-01-25, 15:58
@walker3d - misiu kolorowy, na podstawie czego takie przypuszczenia snujesz? Daleki jestem od machania szabelką i grożenia niewidzialnemu póki co wrogowi, ale wydaje mi się, że racji nie masz.

xobicr

2016-01-25, 16:32
pie**olone zwierzęta.

morfeusz_123

2016-01-25, 17:42
Ale im k***a współczuje - jak nigdy.

MaratHS

2016-01-25, 17:48
avic napisał/a:

@walker3d - misiu kolorowy, na podstawie czego takie przypuszczenia snujesz? Daleki jestem od machania szabelką i grożenia niewidzialnemu póki co wrogowi, ale wydaje mi się, że racji nie masz.


Nie chcę wyjść na lewaka, ale rzeczywiście większość tych co mówi, że będą lać brudasów to nawet palcem nie kiwnie. Jeśli ciapaci będą zachowywać się u nas jak we Francji czy w Niemczech to nikt nic nie zrobi, a szczególnie ci internetowi fajterzy co każdemu by naj***li. Gdybyśmy dali pałkę teleskopową pierwszemu lepszemu internetowemu fajterowi i powiedziałoby mu się żeby pie**olnął ciapatego co idzie po drugiej stronie ulicy, to zacznie się śmiech i "no co ty... a jak ktoś zadzwoni na policję?" Ostatnio ciapaty próbował zgwałcić polkę w Tarnobrzegu... i co... był jakiś publiczny lincz? Nikt nic nie zrobił i nikt nic nie zrobi w przyszłości. Trudno pisze mi się te słowa, ale tak to widzę... niestety.

Ps Od razu mówię... nie jestem lewakiem.

co...........yt

2016-01-25, 19:21
En no, to chyba już czas na cole i popcorn . :)

flourishman

2016-01-25, 19:30
Biedni imigranci. Nie rozumiem tych durnych i nietolerancyjnych białasów,który tylko prowokuję i powodują uszczerbek na zdrowiu psychicznym biednych i uciemiężonych imigrantów :krejzi:

Masterof

2016-01-25, 19:31
Ja tam zawsze w bagażniku mam breszke na takie okazję przygotowaną, jakby trzeba było coś zepchnąć albo komuś coś bardziej obrazowo wyjaśnić. Raz pan z terenówki bardzo niekulturalnie się na drodze zachowywał, zatrzymaliśmy się z ojcem, on stanął za nami, wysiadłem,podszedłem do bagażnika, wziąłem co trzeba i grubasek odjechał z piskiem. Na ciapiaty mordzie jeśli trzeba też się sprawi.