18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruby na lekcji

CrazyEdek • 2018-01-30, 08:06
Chyba zgłodniał...


D.Vuu

2018-01-30, 15:54
Wk***ił się bo na obiad nie zdążył :D

andreas_k

2018-01-30, 16:10
Głodny nie jesteś sobą.

ojcieckogut

2018-01-30, 16:19

ogień zwalcza się ogniem, a grubasa .... grubasem :D

poligon6

2018-01-30, 16:24
Najpierw wpie**ol w szkole, potem w domu.

W szkole mielismy nauczyciela od zetpetów, który lubił pacyfikować takie typy. Jak któryś z nauczycieli nie dawał rady to wołał pana od zetptów i ten prał po mordzie. O dziwo byli tacy co oddawali, np dziurawe flaki co kiblowały iles tam lat, wtedy dochodziło do klasycznego mordobicia gdzie pan od zetpetów tez dostawał po twarzy. Nie było wtedy ADHD, wtórnego analfabetyzmu, dysleksji, dyskalkulii. Debile szły do OHP-u, mniejsze debile do zawodówki. A dziś nauczyciel ma przej***ne jak na kursku z jednej strony bahory i pie**olnieci rodzice z drugiej dyrektor i kuratorium.

Kiedys gówniarz nie przyznał sie że dostał po łapach bo wtedy powtórka z wpie**olu. Dzis się rzuca jak nauczyciel krzywo na niego spojrzy. Nauczyciel wprawdzie w obecnych czasach powinien byc bardziej cywilizowany w tym celu powinien byc wyposarzony w taser do bydła. Wyszło by to wszystkim z korzyscia.

PieronJasnySzlag

2018-01-30, 16:42
Kiedyś takie zachowanie było równe z wyrzuceniem ze szkoły. Taki łobuz składał papiery do innej szkoły licząc ze mu dadzą szanse albo kończył wąchając klej na osiedlowych melinach. Potem całe życie miał sp***olone. Taka naturalna selekcja.

Dziś takie jednostki są otaczane opieką - pójdzie do psychologa, zostanie mu zaniżony poziom żeby mógł z innymi skonczyć klase, będą za to jeszcze go głaskać żeby nie czuł się wykluczony i wyizolowany. Teraz nie dość ze nie występuje naturalna selekcja nieudaczników to mało tego - są oni gloryfikowani względem ciężko pracujących.
Dokąd nas zaprowadzi ten marksizm kulturowy to niech każdy sam sobie odpowie.

Szparas

2018-01-30, 16:45
Hahahaha, jaki przegryw. Gruby + myślał, że to mu da szacunek kolegów + wyjebią go ze szkoły + dostanie szlaban od rodziców na kompa bo będą to musieli spłacać

poligon6

2018-01-30, 16:48
Selekcja nastepuje tylko zbyt późno i kosztem normalnych uczniów. I tak laduja na marginesie albo przy układaniu kostki, niestety do tego czasu trzyma ich sie w szkołach bo za kazdego takiego głaba szkoła i gmina dostaje kase. A jak jeszcze po drodze wyrobi jakies papiery że ma zj***ny łeb to taki uczeń to skarb, za takiego typa czasami jest dwa a nawet trzy razy wiecej kasy. Tak to działa niestety.

ddss

2018-01-30, 17:35
Pewnie zablokowali pokemony...

St...........on

2018-01-30, 17:59
Velture napisał/a:

Przykre, że nauczyciele w obecnych czasach są bezradni i nic nie mogą zrobić nawet jak fizycznie ich zaatakuje uczeń bo jakby zaczął się bronić to później by go zwolnili a rodzice gówniarza rozpętaliby gównoburzę w mediach i pozwali nauczyciela.

Dożyliśmy cudownych czasów.



Ja tylko chcę przypomnieć, że nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i atak na niego jest traktowany jak atak np. na policjanta, co za tym idzie pasiaki, poprawczak a w najlepszym razie kurator na dupie.

poligon6 napisał/a:

Najpierw wpie**ol w szkole, potem w domu.

W szkole mielismy nauczyciela od zetpetów, który lubił pacyfikować takie typy. Jak któryś z nauczycieli nie dawał rady to wołał pana od zetptów i ten prał po mordzie. O dziwo byli tacy co oddawali, np dziurawe flaki co kiblowały iles tam lat, wtedy dochodziło do klasycznego mordobicia gdzie pan od zetpetów tez dostawał po twarzy. Nie było wtedy ADHD, wtórnego analfabetyzmu, dysleksji, dyskalkulii. Debile szły do OHP-u, mniejsze debile do zawodówki. A dziś nauczyciel ma przej***ne jak na kursku z jednej strony bahory i pie**olnieci rodzice z drugiej dyrektor i kuratorium.

Kiedys gówniarz nie przyznał sie że dostał po łapach bo wtedy powtórka z wpie**olu. Dzis się rzuca jak nauczyciel krzywo na niego spojrzy. Nauczyciel wprawdzie w obecnych czasach powinien byc bardziej cywilizowany w tym celu powinien byc wyposarzony w taser do bydła. Wyszło by to wszystkim z korzyscia.



A gdzie szli extra debile? do liceów i techników? a potem do McDonald's-a? :amused: Część z tych "debili" co poszli do zawodówki, poszła tam bo chciała nauczyć się robić w życiu coś ciekawego. Gdyby nie ci "debile" z zawodówki to dziś państwo by nie funkcjonowało zaczynając od tego że mieszkałbyś w lepiance z gówna i patyków, popie**alał na bosaka pieszo, tonąc w gównie w swoim domu (mieszkaniu) kończąc. Także skończ pie**olić farmazony, bo ci starzy naopowiadali głupot, ze jak nie bedziesz sie uczył to skonczysz w zawodówce... przynajmniej byś się jakiegoś normalnego rzemiosła nauczył. Śmieszy mnie wywyższanie się magistrów inzynierów z McDonaldsa, ponad ludzi, którzy wybrali zupełnie inny kierunek nauki- aktywny. I dla twojej wiadomości, miałem 3 lata zawodówki z materiałem dla technikum (które miało na przerobienie 5 lat), dodatkowo uzyskałem pewne "super moce" bardzo cenione, zwłaszcza na zachodzie bo o polskich stawkach tu nie będę wspominał.

poligon6

2018-01-30, 18:30
"A gdzie szli extra debile? do liceów i techników? a potem do McDonald's-a? :amused: Część z tych "debili" co poszli do zawodówki, poszła tam bo chciała nauczyć się robić w życiu coś ciekawego. Gdyby nie ci "debile" z zawodówki to dziś państwo by nie funkcjonowało zaczynając od tego że mieszkałbyś w lepiance z gówna i patyków, popie**alał na bosaka pieszo, tonąc w gównie w swoim domu (mieszkaniu) kończąc. Także skończ pie**olić farmazony, bo ci starzy naopowiadali głupot, ze jak nie bedziesz sie uczył to skonczysz w zawodówce... przynajmniej byś się jakiegoś normalnego rzemiosła nauczył. Śmieszy mnie wywyższanie się magistrów inzynierów z McDonaldsa, ponad ludzi, którzy wybrali zupełnie inny kierunek nauki- aktywny."

Mam cały czas do czynienia z absolwentami zawodówek, ci co po konczyli za komuny, fakt jeszcze coś potrafili. Obecnie wtóruje analfabetyzm, ci ludzie nie potrafia opisać prostego zdarzenia do ubezpieczalni, stosuja zapis fonetyczny. Z liczeniem podobnie, no ale ch*j, na budowie murarz czy brukarz nie musi być erudyta. Ale te głąby są pozbawione podstaw logicznego myślenia, BHP ktoś im wymyslił by utrudnić zycie, instrukcje są niepotrzebne bo wiedza lepiej, naprawianie maszyny podczas biegu to norma, pijany w pracy tak samo.

Tak wiec moze porozmawiaj z jakims brygadzista w zakładzie pracy to ci opowie o tych absolwentach. Nie znają budowy silnika ani elektrycznego, ani spalinowego, Hydraulika to czarna magia, elektryka który miałby jakiekolwiek pojęcie trzeba szukac ze świecą. Nawet takie coś jak obsługa wtryskarki to nie lada wyzwanie, a wydłubywanie masy z nagrzanej ftryskarki i wyjmowanie formy potrafi zjerzyć włos na głowie. Tak wiec po co to pie**olenie o pasji, do pasji to oni doprowadzaja brygadzistów i majstrów. Absolwenci zawodówek to w 90% głąby i debile.

opetaniec

2018-01-30, 21:38
dhex napisał/a:

k***a za moich czasow to nauczyciel mogl swobodnie podejsc i strzelic takimu pojebowi. I jakos magicznie nigdy nie bylo problemu z dzieciakami na lekcjach. Malo tego, kazdy szanowal nauczycieli ...a nie k***a malpi gaj.



teraz te dzieci "za twoich czasów" są rodzicami takich grubych skórwysynków... Dziękuję wam za to :homer:

djted

2018-01-31, 00:54
Dyscyplinarka, starzy mają pokryć szkody i badania psychiatryczne... tak ja to widzę

Wiewór

2018-01-31, 07:46
dhex napisał/a:

k***a za moich czasow to nauczyciel mogl swobodnie podejsc i strzelic takimu pojebowi. I jakos magicznie nigdy nie bylo problemu z dzieciakami na lekcjach. Malo tego, kazdy szanowal nauczycieli ...a nie k***a malpi gaj.





Jak jakiś dorosły cię wk***ia to też podchodzisz i strzelasz go w ryj?

poligon6 napisał/a:

Najpierw wpie**ol w szkole, potem w domu.

W szkole mielismy nauczyciela od zetpetów, który lubił pacyfikować takie typy. Jak któryś z nauczycieli nie dawał rady to wołał pana od zetptów i ten prał po mordzie. O dziwo byli tacy co oddawali, np dziurawe flaki co kiblowały iles tam lat, wtedy dochodziło do klasycznego mordobicia gdzie pan od zetpetów tez dostawał po twarzy. Nie było wtedy ADHD, wtórnego analfabetyzmu, dysleksji, dyskalkulii. Debile szły do OHP-u, mniejsze debile do zawodówki. A dziś nauczyciel ma przej***ne jak na kursku z jednej strony bahory i pie**olnieci rodzice z drugiej dyrektor i kuratorium.

Kiedys gówniarz nie przyznał sie że dostał po łapach bo wtedy powtórka z wpie**olu. Dzis się rzuca jak nauczyciel krzywo na niego spojrzy. Nauczyciel wprawdzie w obecnych czasach powinien byc bardziej cywilizowany w tym celu powinien byc wyposarzony w taser do bydła. Wyszło by to wszystkim z korzyscia.


Przej***ne miałeś w tym poprawczaku.

Po przeczytaniu waszych wypocin doszedłem do ciekawych wniosków. Dla Polaka wychowanie w szkole i domu to bicie każdego po ryju, znęcanie się, katowanie. A jak arabus bije dziecko na filmie to krzyczo "dzikus". j***ć logikę.

poligon6

2018-01-31, 08:28
"Po przeczytaniu waszych wypocin doszedłem do ciekawych wniosków. Dla Polaka wychowanie w szkole i domu to bicie każdego po ryju, znęcanie się, katowanie. A jak arabus bije dziecko na filmie to krzyczo "dzikus". j***ć logikę."

Na twoim przykładzie widac ze przemoc fizyczna czasami jest niezbedna.