18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grubasek dostał w mordę ..

~McSadol • 2021-11-05, 07:58
... brak dokładnego info za co ..


Behemot

2021-11-05, 21:03
Czecho napisał/a:

Xanaxem? Po co? Żeby ich nie pozabijał obrotowymi kopnięciami z wyskoku?



ch*ja wiesz o życiu zatem skoro nie widziałeś grubego w białej gorączce. Przeciętny gruby może nie jest szybki ale jest w ch*j silny i do tego pancerz z fałdów (nie mówię o ulepach co rozlewa się jak ten, ale o normalnym grubasku), a do tego jak potrafi wykorzystac swoją masę w walce- np. jak przypie**oli i nie zgasi światła ,ale wyrwie z butów , to siadzie taki na tobie i k***a robi ci paszeteową z ryja.

picolo

2021-11-06, 10:56
Nie stawił się na ustawce, to ustawka stawiła się u niego.




Behemot napisał/a:

ch*ja wiesz o życiu zatem skoro nie widziałeś grubego w białej gorączce. Przeciętny gruby może nie jest szybki ale jest w ch*j silny i do tego pancerz z fałdów (nie mówię o ulepach co rozlewa się jak ten, ale o normalnym grubasku), a do tego jak potrafi wykorzystac swoją masę w walce- np. jak przypie**oli i nie zgasi światła ,ale wyrwie z butów , to siadzie taki na tobie i k***a robi ci paszeteową z ryja.



Zgadzam się. Miałem kumpla 192 cm wzrostu waga 115-125 taki ulep wiek 18(wtedy) jak wyskakiwał z autobusu to się kładło z pięciu tych niecierpliwych przy drzwiach, jak któryś coś sapał to wyłapywał liścia po którym już tym autobusem nie jechał. Silny w ch*j i wcale nie taki powolny bo tą masę nosi od lat, a nie robiona w dwa miechy na mecie przed wakacjami.

mazga50

2021-11-07, 20:13
Te dwa ruchy ręką, jakby chciał uderzyć.
Albo za głupie pyskowanie.