18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba na rodeo

~LegendarnyZiom • 2018-06-08, 18:29


Grawitacja górą. :hurra:

AntoniF

2018-06-08, 19:15
Szacun dla byka, że wytrzymał

castagir

2018-06-08, 19:15
Grubi ludzie są tak obleśni, że nie da się tego wyrazić w słowach. Gdyby to był normalny świat to prowadzony byłby regularny odstrzał tych spaślaków. Same profity byłyby tylko z tego powodu.
Więcej pożywienia na świecie co przełożyłoby się na tańsze ceny, czyli byłoby bardziej dostępne i zmniejszył by się tym samym głód; więcej pieniędzy w funduszu zdrowia bo nie trzeba byłoby leczyć takich pasożytów prawie ze wszystkiego. Do pracy też się nie nadają, a i nie zazdroszczę nikomu pracować z nimi zwłaszcza fizycznie - wiem co mówię, bo miałem już nieprzyjemność tego doświadczyć.

Ogólnie taka osoba to same wady.

Do odstrzału.

Ohoho

2018-06-08, 19:35
@up Podoba mi się Twój tok myślenia


~Velture

2018-06-08, 19:37
castagir napisał/a:

Więcej pożywienia na świecie co przełożyłoby się na tańsze ceny, czyli byłoby bardziej dostępne i zmniejszył by się tym samym głód


W Afryce się to nie sprawdza :krejzi:

castagir

2018-06-08, 19:46
Erutlev napisał/a:


W Afryce się to nie sprawdza :krejzi:



Zaoszczędzonych surowców dzięki eliminacji grubasów na pewno bym nie wysyłał do Afryki - ani grama, wręcz.
Sprawa leniwych murzynów to akurat kolejny problem, który powinno się rozwiązać...

ddss

2018-06-08, 20:26
castagir napisał/a:

Grubi ludzie są tak obleśni, że nie da się tego wyrazić w słowach. Gdyby to był normalny świat to prowadzony byłby regularny odstrzał tych spaślaków. Same profity byłyby tylko z tego powodu.
Więcej pożywienia na świecie co przełożyłoby się na tańsze ceny, czyli byłoby bardziej dostępne i zmniejszył by się tym samym głód; więcej pieniędzy w funduszu zdrowia bo nie trzeba byłoby leczyć takich pasożytów prawie ze wszystkiego. Do pracy też się nie nadają, a i nie zazdroszczę nikomu pracować z nimi zwłaszcza fizycznie - wiem co mówię, bo miałem już nieprzyjemność tego doświadczyć.

Ogólnie taka osoba to same wady.

Do odstrzału.




Wyobraź sobie "Choć śmiem twierdzić że dla osoby z takim tokiem rozumowana będzie to za trudne" że rodzisz się w innej rodzinie i od małego są problemy, rodzice się kłócą rozstają, w szkole się dowiadują i cię gnębią, i przez to jesz więcej i tyjesz. Ale jesteś dobrą osobą, miłą inteligentną twórczą, lepszą od znacznej większości ludzi.

I tu pojawiam się ja "Ktoś taki jak ty" i mówi że jesteś do odstrzału bo jesteś otyły.

A ja twierdze że ludzie którzy myślą w podobny sposób mają zniszczoną psychikę i są niebezpiecznie dla społeczeństwa i nadają się do odstrzału.


Kto ma racje ? No na pewno nie ty.

godfather1982

2018-06-08, 21:59
Zabic to spaślaki zapuszkowac i napisac konserwa turystyczna i do afryki

Argeusz

2018-06-09, 02:35
I po ch*j ona się tam w ogóle wpie**alała..

wilkoala

2018-06-09, 09:47
Idąc tym tropem nienawiści do spaślaków należałoby wyeliminować również inne upośledzenia.
Dałny do piachu, porażenie mózgowe do piachu, autyzm do piachu, ludzie bez kończyn do piachu, stephen hawking do piachu. Był już wielu takich co proponowali takie rozwiązanie, m.in. pan z małym wąsikiem ze zdjęcia parę postów wyżej i tak sobie myślę że to jego należało przeznaczyć do odstrzału odpowiednio wcześniej.

ps. Nie, nie jestem gruby(mam tylko grube kości).

castagir

2018-06-09, 09:49
ddss napisał/a:




Wyobraź sobie "Choć śmiem twierdzić że dla osoby z takim tokiem rozumowana będzie to za trudne" że rodzisz się w innej rodzinie i od małego są problemy, rodzice się kłócą rozstają, w szkole się dowiadują i cię gnębią, i przez to jesz więcej i tyjesz. Ale jesteś dobrą osobą, miłą inteligentną twórczą, lepszą od znacznej większości ludzi.

I tu pojawiam się ja "Ktoś taki jak ty" i mówi że jesteś do odstrzału bo jesteś otyły.

A ja twierdze że ludzie którzy myślą w podobny sposób mają zniszczoną psychikę i są niebezpiecznie dla społeczeństwa i nadają się do odstrzału.


Kto ma racje ? No na pewno nie ty.



Na szczęście to jest tylko Twoje zdanie i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo minąłeś się z rzeczywistością.
Tutaj masz przykładowych ludzi, którzy z pewnością "byli gnębieni":


~Velture

2018-06-09, 10:54
Cytat:

stephen hawking do piachu

Z deczka się spóźniłeś :roll:

traf

2018-06-09, 11:29
wózek widłowy dał by radę :-D

htp

2018-06-09, 12:20
castagir napisał/a:



Na szczęście to jest tylko Twoje zdanie i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo minąłeś się z rzeczywistością.
Tutaj masz przykładowych ludzi, którzy z pewnością "byli gnębieni":


Odpowiedź typu: nie mam argumentów, posłużę się przykładem (z dupy)