18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba na rodeo

~LegendarnyZiom • 2018-06-08, 18:29


Grawitacja górą. :hurra:

mygyry

2018-06-09, 13:14
Przy okazji grubasów i Afryki ostatnio gadali, że więcej na świecie ludzi otyłych, niż wygłodzonych

z3r0c00l1337

2018-06-09, 15:40
Cóż tu dużo mówić, kalectwo.

bocianoff

2018-06-09, 16:00
ddss napisał/a:




Wyobraź sobie "Choć śmiem twierdzić że dla osoby z takim tokiem rozumowana będzie to za trudne" że rodzisz się w innej rodzinie i od małego są problemy, rodzice się kłócą rozstają, w szkole się dowiadują i cię gnębią, i przez to jesz więcej i tyjesz. Ale jesteś dobrą osobą, miłą inteligentną twórczą, lepszą od znacznej większości ludzi.

I tu pojawiam się ja "Ktoś taki jak ty" i mówi że jesteś do odstrzału bo jesteś otyły.

A ja twierdze że ludzie którzy myślą w podobny sposób mają zniszczoną psychikę i są niebezpiecznie dla społeczeństwa i nadają się do odstrzału.


Kto ma racje ? No na pewno nie ty.




Co Ty pie**olisz, pajacu?

ddss

2018-06-09, 16:52
Up, no dokładnie za małe iq aby zrozumieć.
I podałem tylko przykład jeden w wielu jak może dojść do otyłości, o że to nie jest powód do oceniania otyłych tą samą rangą.
Co do tych usa tłuszczy i tym podobnych to w takim przypadku do pieca.

Blezzer

2018-06-10, 02:01
Jakoś nie żal mi ulańców, którzy nie potrafią wdrapać się na coś co nawet nie jest wyższe od nich :kawa: Nikt nie musi j***ć Ironmana czy innego Runmageddonu, ale brak podstawowej sprawności fizycznej to już prawie kalectwo. Przeważnie na własne życzenie.